• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!

 

11/08/2017
Facebook naszej strony!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Połączyliśmy siły z kontem JBDAILYPOLAND i od niedawna stało się to naszym oficjalnym kontem w serwsie Facebook! Również tam znajdziecie najnowsze informacje o naszym ulubieńcu, podobnie jak na naszym Twitterze. Jeżeli jeszcze nie polubiliście nas to koniecznie zróbcie to już teraz, klikając na poniższy link, aby być z nami na bieżąco!

www.facebook.com/JBDAILYPOLAND

06/08/2017
Nowy wygląd naszej strony oraz galerii!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Przyszedł ten moment, kiedy wiele w życiu Justina Biebera się zmieniło. Również płynął czas, a era „Purpose” się skończyła. Właśnie dlatego postanowiliśmy nieco zmienić nasz wygląd. Przygotowany został specjalnie dla Was, aby umilić Wam czas przeglądania strony. Zwróćcie uwagę na czat po lewej stronie. Został od podstaw przygotowany dla Was. Także możecie zauważyć wiele nowości w samych przyciskach, projektach ale nie tylko. Dziękujemy za wykonanie naszego wyglądu administratorce strony mileyraycyrus.pl oraz Sharon za zakodowanie go. Jesteśmy z Wami już 6 lat online i wiele Wam zawdzięczamy. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Sprawdźcie także nowy wygląd galerii zdjęć!

30/07/2017
Tydzień Teamu JBieber.pl na Snapchacie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Od poniedziałku 31 lipca zaczynamy ponownie ze Snapchatem. Tym razem jest to tydzień dla Teamu JBieber.pl! Każda z nas pojawi się w przyszłym tygodniu, powie Wam o pewnych niespodziankach i nowościach na stronie, ale nie tylko. Będziecie mieli okazję poznać naszą ekipę. Na dzień dzisiejszy możemy zakomunikować, że zaczyna Marta . Mamy nadzieję, że będzie się Wam przyjemnie nas oglądało. Również nie zapominajcie na czacie zadawać nam pytań, oraz tam gdzie podamy Wam social media. Do zobaczenia!

Snapchat: jbieberplteam

Chceck it out: clickitticket.com

25/07/2017
Sekretny projekt JBIEBER.PL
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chcecie wziąć udział w sekretnym projekcie strony JBIEBER.PL? Byliście na koncercie Justina Biebera w Krakowie, macie masę zdjęć opasek koncertowych, akcji koncertowych (My Purpose Is…), zdjęć sprzed jak i środka areny, filmików z koncertu oraz zdjęć? Chcecie się nimi z nami podzielić, abyśmy mogli zrobić z tego coś niesamowitego? Przeczytajcie i dołączcie!

11/07/2017
Intro naszego kanału!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponieważ wzrosło zainteresowanie naszym kanałem w serwisie YouTube, postanowiliśmy stworzyć nowe, własne Intro dla uprzyjemnienia Wam oglądania początku filmików. Jeżeli jeszcze nie widzieliście naszego kanału, bądź samego Intra, nic straconego! Mamy dla Was wszystko i jeszcze więcej, co wkrótce dostaniecie. Śledźcie nas na bieżąco!

08/06/2017
Dołącz do JBieber.pl!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Masz dużo wolnego czasu i kochasz Justina Biebera tak jak my? Dołącz do nas! Szukamy redaktorów na naszą stronę, którzy ubarwią ją swoją osobowością, swoimi wiadomościami i wiedzą na temat idola. Jeżeli uważasz, że się nadajesz to nie czekaj, kliknij w poniższy link i napisz do nas wiadomość!

@jbieberplteam

30/05/2017
Nowy kubek w naszym sklepie! | Nowa sesja
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się nowa rzecz w naszym sklepie. Tym razem jest to kubek, a zdjęcia z niego pojawiły się dzisiaj. Są to zdjęcia zrobione przez Joe Termini. Naprawdę są świetne, więc postanowiliśmy je wykorzystać. Również chcemy Was poinformować, że w dniu dziecka, czyli 1 czerwca będzie DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY w naszym sklepie. Zachęcamy do skorzystania!

www.jbieberpl.cupsell.pl

14/04/2017
Reaktywacja – Snapchat dla czytelników | YouTube
Tusihuana | Skomentuj (0)

Po naprawdę długim czasie, po zaprzestaniu dodawania tłumaczeń wracamy z nowymi rzeczami na naszym kanale na YouTube! Dopiero zdążyliśmy dodać jedno tłumaczenie, ale nie martwcie się – będzie ich więcej. Również będziemy dodawać tam dla Was filmiki z danych dni, a one pojawią się we wpisach. Jeżeli macie do nas jakieś prośby, aby przetłumaczyć dany wywiad, wyślijcie go nam na czacie po prawej stronie. Subskrybujcie nasz kanał już teraz po kliknięciu w obrazek!

Również ponownie aktywowaliśmy nasz Snapchat! Już teraz możecie zapisać się na jego prowadzenie poprzez nasz profil Instagramowy oraz na naszym Twitterze. Wystarczy napisać do nas w wiadomości prywatnej. Zaproponujemy Wam termin a następnie będziecie mogli cały dzień spędzić, łącząc się z innymi Beliebers. Podczas przebywania musicie:

– Opowiedzieć nam o sobie, jak się nazywacie, ile macie lat i skąd jesteście.
– Jak zaczęła się wasza przygoda z Justinem.
– Opowiedz nam:
* Od kiedy jesteś Belieber.
* Skąd znasz naszą stronę i jak często ją odwiedzasz.
* Czy byłeś/aś na koncercie Justina Biebera w Polsce (którym). Możesz opowiedzieć o swoich przeżyciach.
* Jeżeli masz rzeczy z merchu/jakieś gadżety z idolem – pokaż je!
* Możecie poprosić o zadawanie Wam pytań gdziekolwiek chcecie!

Zgłoszenia przyjmujemy w wiadomościach prywatnych na następujących kontach:

Instagram – justinsbieberpl
Twitter – justinsbieberpl

Do zobaczenia! Team JBieber.pl

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl