• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
19/10/2017
Sekretny projekt JBIEBER.PL
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chcecie wziąć udział w sekretnym projekcie strony JBIEBER.PL? Byliście na koncercie Justina Biebera w Krakowie, macie masę zdjęć opasek koncertowych, akcji koncertowych (My Purpose Is…), zdjęć sprzed jak i środka areny, filmików z koncertu oraz zdjęć? Chcecie się nimi z nami podzielić, abyśmy mogli zrobić z tego coś niesamowitego? Przeczytajcie i dołączcie!

Ostateczny termin wysyłania materiałów: 21/10/2017 godz.18:00

14/10/2017
TRAILER | Purpose Tour Krakow Movie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Coś się szykuje! Co mamy na myśli? Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o naszym sekretnym projekcie, na który mogliście wysyłać zdjęcia, filmiki ale nie tylko. Dotyczyło to koncertu, który miał miejsce w ramach trasy „Purpose”, właśnie w Krakowie. Pamiętacie ten dzień, 11 listopada i te emocje? Tak, dokładnie tego wydarzenia dotyczy nasz projekt. Jesteście współtwórcami tego dzieła, więc jest to dla nas jeszcze bardziej ekscytujące. Mamy dla Was pierwszy trailer, który troszkę zdradza, jednak na całość jeszcze musicie poczekać. Wkrótce projekt będzie dostępny na naszym kanale na YouTube. Chcecie wrócić wspomnieniami do tego dnia? Nawet jeżeli nie byliście na koncercie, powinniście to zobaczyć!

Soon on our YouTube channel!

13/10/2017
Ariana Grande Poland – Nowa strona o wokalistce!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jak dobrze wiecie, jesteśmy chętni do wszelkiej współpracy z nowopowstałymi, a także starszymi stronami. Niedawno podjęliśmy ją z nową stroną internetową, któa powstała o wokalistce, którą także mogliśmy zobaczyć w kolaboracji, oraz na scenie z Arianą Grande. To o niej jest strona! Na pewno znajdują się tu fani zarówno artysty jak i artystki, którzy są chętni na obejrzenie czegoś o niej. Nasza owocna współpraca sprawiła, że postanowiliśmy dodać wpis, aby pomóc im w wystartowaniu. Jak wiadomo najtrudniejszy jest początek. Zachęcamy Was do odwiedzin strony i bycia na bieżąco z gwiazdą! Strona jest naprawdę godna polecenia.

arianagrandepoland.fan-strefa.pl

Jeżeli chcesz podjąć z nami jakąkolwiek współpracę, zachęcamy do napisania do nas na czacie, w lewej kolumnie strony, a także do napisania na nasz e-mail: jbieberplkontakt@gmail.com

08/10/2017
Dołącz do naszej załogi JBIEBER.PL!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chcesz do nas dołączyć?

Nabór do Teamu JBIEBER.PL
Szukamy osób, które mają masę czasu i chciałyby dołączyć do nas! Do czego szukamy?😅💕
➡️ Opcja 1: Twitter + galeria strony internetowej. (Dodawanie zdjęć i informacji) – ZAREZERWOWNA
➡️ Opcja 2: Redakcja na stronie internetowej. (Robienie wpisów) (2 osoby)
➡️ Opcja 3: YouTube – tłumaczenia filmików oraz montowanie ich (dodawanie napisów itd) – Twój angielski musi być na poziomie tłumaczenia ze słuchu! (1-2 osoby)
➡️ Opcja 4: Grafika. Jeżeli jesteś w stanie stworzyć nowości do naszego sklepu, nowy wygląd naszego Twittera czy innych social, nawet strony (wordpress), galerii (copermine) a także go ZAKODOWAĆ – jesteśmy w stanie dać Ci stanowisko od zaraz! (2 osoby)
➡️ Opcja 5: Pomoc w Facebooku. Dodawanie wpisów, zdjęć itd. (1 osoba)

Jeżeli jesteś osobą, która jest w stanie opanować kilka opcji na raz, możesz kandydować do nas od razu na kilka opcji.

Zgłoszenia przyjmujemy na Facebooku: Marta Pudelska (kliknij na imię i nazwisko)
Napisz nam jaką opcją jesteś zainteresowany.

Osoba musi mieć minimum 15 lat i być naprawdę dyspozycyjna, otwarta i przede wszystkim mieć masę pomysłów, być kreatywna😊 mile widziane osoby z doświadczeniem w tej „branży”!

Czekamy na zgłoszenia💕💕

06/10/2017
Konkurs! Zgarnij kubek ze zdjęciami wokalisty!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Mamy dla Was coś, czego dość długo nie było na naszej stronie, a mianowicie KONKURS! Do wygrania jest kubek, ze zdjęciami naszego ulubionego wokalisty. Jesień i zima to idealne pory na kubek gorącej herbaty czy kawy, a nic nie umili tego bardziej niż kubek z idolem! Wraz z eplakaty.pl przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie ekwipunek na zimne poranki i wieczory. Chcesz wygrać kubek ze zdjęciami Justina? Nic trudnego – wystarczy, że spełnisz TRZY zasady konkursu.

• Polub stronę eplakaty.pl na Facebooku oraz @jbdailypoland na Instagramie
• Zaproś do zabawy 2 znajomych oraz podaj nazwę swojego Instagrama
• Odpowiedz w komentarzu; Dlaczego to właśnie Ty masz stać się właścicielem nagrody?

Konkurs trwa od 5.10 do 25.10. Zwycięzca zostanie wybrany przez cały nasz zespół, a wyniki poznacie już kolejnego dnia. Nagroda przesłana zostanie zwycięzcy darmowo, na terenie Polski. Za wszystkich trzymamy kciuki i zachęcamy, abyście w wolnym czasie wpadli na eplakaty.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo przepięknych artykułów – nie tylko z Justinem! Powodzenia!

Zobacz kubek: [TUTAJ]

(Na naszym Facebooku piszecie komentarz, oznaczacie osoby itd. znajdziecie go w lewej kolumnie strony)

01/10/2017
Zapisz się na nasz Snapchat już teraz!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz Snapchat jest nadal do przejęcia. Od dzisiaj mamy wolne terminy (oprócz 6 października). Jeżeli oglądaliście wcześniej nasze stories, na pewno mogliście zobaczyć jak świetnie prowadziły go inne osoby. Oczywiście jak już wspomnieliśmy jest nadal do przejęcia, możecie spędzić na nim dokładnie 24 godziny i połączyć się także z innymi Beliebers. Dla nas to zawsze była świetna zabawa, a z tego co wiemy dla innych również! Mamy kilka wskazówek gdzie do nas napisać, jak dostać termin.

1) Zaobserwuj nasz profil na Twitterze oraz napisz do nas, że chcesz zapisać się na prowadzenie.
Twitter: @jbdailypoland
2) Dodaj nasze konto na Snapchacie: @jdailypoland
3) Dostaniesz od nas propozycję z nabliższym wolnym terminem, jeżeli nie będzie ci odpowiadał – postaramy się dać inny.
4) W dzień, kiedy będziesz zapisany otrzymasz od nas wskazówki dotyczące prowadzenia oraz hasło.

Nasza załoga również niejednokrotnie pojawiła się prowadząc profil, również mogliśmy się przekonać jaka jest to świetna zabawa. Serdecznie polecamy Wam to, nawet jeżeli jesteście nieśmiałymi osobami. Gwarantujemy, że nie ma czym się przejmować, stresować, gdyż to jedynie zabawa! Wyżej macie instrukcję jak się zapisać, a niżej dodajemy dla Was nasz snap kod, abyście mogli nas łatwiej znaleźć i dodać. Pozdrawiamy!

16/09/2017
Nowe social media naszej strony!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nastąpiły małe zmiany w naszych social mediach. Obecnie prawie wszystkie z nich mają identyczne nazwy, aby ułatwić Wam znalezienie nas na danych portalach społecznościowych. Jak wiecie podjęliśmy współpracę ze stroną na Facebooku i od tego wszystko się zaczęło. Podajemy Wam teraz listę wszystkich kont i stron, na których możecie nas znależć i cieszyć się z ilości informacji o idolu. Pragniemy podziękować Wam za wsparcie. Zobaczcie co mamy do zaoferowania i zapraszamy!

www.twitter.com/jbdailypoland
www.facebook.com/jbdailypoland
www.instagram.com/jbdailypoland
www.youtube.com/jbdailypoland
www.ask.fm/mrlittlebieber
www.jbieberpl.cupsell.pl
Snapchat: jdailypoland
Email: jbieberplkontakt@gmail.com

11/09/2017
Nowe foldery w naszej galerii! Fan art & merch – Beliebers
Tusihuana | Skomentuj (0)

Witajcie Beliebers! Postanowiliśmy stworzyć dwa foldery związane z Wami na naszej stronie. A więc przy nowym wyglądzie będą one pojawiały się w ramkach po którejś ze stron. Są to Fan Arty oraz Beliebers w merchu. Do obu folderów już teraz możecie zacząć podsyłać nam fotki, które z resztą od razu umieścimy na naszej stronie. Kilka zdjęć już nam podesłaliście, więc mamy z czego zacząć. Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie i pomoc w tworzeniu strony. Pamiętajcie, że to wszystko jest dla Was. Macie jakieś zdjęcie? Podeślijcie nam w wiadomości prywatnej na naszym Twitterze. Kliknijcie w link poniżej, aby do nas napisać!

www.twitter.com/jbieberplteam

Fan Arty – Beliebers

Beliebers w merchu

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl