• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/09/2017
Nowa aktulizacja na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec po raz kolejny chwali się fotką, którą w pierwszej kolejności dodał jego ojciec – Jeremy Bieber, na swój Instagramowy profil. Następnie wokalista zrobił to samo, dodając ją na ten sam social, a teraz postanowił wrzucić to samo zdjęcie z tym samym podpisem na swój Facebookowy profil. Widać artyście ogromnie spodobało się zdjęcie z czasów dzieciństwa. Wspominaliśmy Wam już o nim, więc jedyne co możemy dodać w tym momencie to jego post.

14/09/2017
Justin na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Najnowsza aktualizacja Justina Biebera na jego Facebookowym profilu to selfie, które wcześniej dodawaliśmy Wam i pisaliśmy o nim. Jeżeli czytaliście to wiecie, że wcześniej pojawiło się na jego Instagramie. Zostało tam dodane na jego profil 12 września, jednak na Facebooku pojawiło się dzisiaj. Na fotce szczególnie rzuca się w oczy jego czerwona bandana a także jego piwne oczy. Wiele fanek od razu zakochało się w tym zdjęciu. Musicie je sprawdzić. Rzućcie okiem!

11/09/2017
Justin na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie nasz ulubieniec wspomniał o wydarzeniu Hand in Hand, lecz tym razem na swoim Facebookowym profilu. Jak wiadomo odbędzie się ono 12 września, a nasz idol czuje się zaszczycony tym, że może dołączyć do grona osób, które tam się pojawią. Napisał, że jest szczęśliwy, że może wziąć w tym udział. Nie możemy doczekać się tego charytatywnego wydarzenia z nim, oraz innymi artystami. Uważamy, że to naprawdę dobry krok w stronę pomocy osobom, które ucierpiały w Houston. Też tak uważacie? Napiszcie nam o tym na czacie!

22/08/2017
Justin na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz idol na swoim Facebookowym profilu udostępnił link do lyric video, czyli filmiku ze słowami do piosenki „Friends”. Pewnie każdy z Was już widział to video i mógł na własnej skórze przekonać się jak świetnie jest ono zrobione. W opisie do tego video możecie zobaczyć kto czym się zajmował przy tworzeniu jego. Jeżeli znajduje się tu jeszcze osoba, która go nie widziała, musi koniecznie sprawdzić!

12/08/2017
Justin na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie mamy do czynienia z tym samym zdjęciem ze strony naszego ulubionego wokalisty. Dodał je wcześniej na Instagram, a następnie ustawił na ikonkę na tym samym portalu. Jest na nim wraz z Judahem Smithem. Tym razem fotka trafiła na Facebookowy profil gwiazdora. Oboje na nim się uśmiechają. Nie będziemy rozpisywać się na ten temat, możecie przeczytać o tym w poprzednich wpisach. Rzućcie okiem!

11/08/2017
Justin na Facebooku
Karolina | Skomentuj (0)

Również sam Justin Bieber postanowił pochwalić się zdjęciami z wyjazdu na PGA do Charlotte. Opublikował dokładnie dwie fotki na swoim Facebooku. Pierwsze zdjęcie dodał również na Instagram, a to drugie na Twitter wrzuciło PGA oraz Brian Anderson. Na wszystkich nasz idol wygląda na naprawdę zadowolonego z miejsca i z osób, z którymi tam przebywał. Zilustrujcie je dokładnie jeszcze raz!

11/08/2017
Justin na Facebooku
Patrycja | Skomentuj (0)

Najnowszy post naszego idola na jednym z portali społecznościowych jakim jest Facebook, jest to zdjęcie z dnia 19 lipca. Artysta podpisał fotografie tak: „Pierwszy dzień w szkole”, z pewnością przyszedł mu do głowy taki opis przez jego plecak. Poza tym na tym zdjęciu wygląda jak nastoletni chłopak idący się uczyć w szkole. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tego zdjęcia to spójrzcie!

06/08/2017
Justin na Facebooku
Patrycja | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec aktywny jest również na innym portalu społecznościowym, jakim jest Facebook. Piosenkarz jako pierwszy post dodał artykuł strony Vogue na temat najnowszej sesji zdjęciowej o której na pewno już słyszeliście, kolejnym postem jest to samo video z tym samym opisem, które dodał na swojego Instagrama. Trzecim i ostatnim postem jaki Justin Bieber dodał, jest to samo zdjęcie jakie piosenkarz dodał na Instagram, czyli zdjęcie wiadomości do fanów. Zobaczcie jakie posty dodał!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl