• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
(22.10) Przy El Rey Theatre w Los Angeles
Moonlight | Skomentuj (0)

Ostatnio coraz mniej możemy zobaczyć co się dzieje u naszego idola, ale są tacy ludzie jak paparazzi , którzy wszędzie go znajdą. 22 października, piosenkarz został zauważony przy El Rey Theatre w mieście Los Angeles. Jak możemy wywnioskować wokalista wybrał się tam do kościoła. Wokalista wyglądał na wyluzowanego i widzimy, że rozmawia z innymi. Miał na sobie ciemną bluzę firmy Gucci, spodnie – jeansy z dziurami, szare tenisówki oraz żółtą czapkę. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach Justin był w dobrym humorze, ponieważ cały czas się uśmiechał. Już teraz zapraszamy was do galerii do obejrzenia zdjęć!

15/10/2017
(13.10) Zdjęcia od paparazzich z Los Cabos
Tusihuana | Skomentuj (0)

Naszemu ulubionemu wokaliście ponownie zrobiono fotki. Miało to miejsce ponownie w Los Cabos, a zdjęcia, które dostaliśmy są od paparazzich. Artysta wraz ze swoimi znajomymi wypoczywał nad basenem, popijając zimne napoje, także te alkoholowe. Dzień, przesądnie pechowy piątek 13 października to widać ten, w którym mógł wyluzować się i poczuć wolno. Miał na sobie ciemne spodenki we wzroki, na niektórych także możemy zobaczyć różową koszulę oraz kapelusz. Wygląda na zadowolonego, co wprawia nas w pozytywny odbiór fotek. M.in widzimy na zdjęciach Micaha Cravalho, a także jego żonę – Bethany, ale nie są to jedyne osoby. Widać typowo grono znajomych gwiazdora. To musi być udany wypoczynek. Oczywiście masa zdjęcć trafiła do naszej galerii.

13/10/2017
(12.10) Zauważony w Los Cabos
Moonlight | Skomentuj (0)

Ostatnio o naszym idolu możemy się mało dowiedzieć, nie wiadomo gdzie jest. Jednak wczoraj, czyli 12 października został zauważony w Los Cabos. Jest to gmina w Meksyku, położona na Półwyspie Kalifornijskim. Jak widzimy Justin wybrał się tam na mini wakacje, żeby odpocząć razem z przyjaciółmi. Wokalista wyglądał na wyluzowanego i wygląda na to, że odpoczynek dobrze mu robi. Miał na sobie krótkie czarne spodenki kąpielowe, granatową czapkę, białe klapki oraz na niektórych zdjęciach możemy zobaczyć go w okularach przeciwsłonecznych. Co wokalista także robił? Można zobaczyć go w czasie jazdy. Jak to wyglądało i co robił wokalista? Pojawiły się zdjęcia, a także videa które możecie obejrzeć niżej.

12

10/10/2017
Aktualizacja Instagrama i Twittera Karli Welch
Patrycja | Skomentuj (0)

Karla Welch dobrze znana Wam z wcześniejszych naszych wpisów, stylistka naszego idola na swoich social media, mowa o Instagramie oraz Twitterze udostępniła zdjęcie wokalisty. Fotka została wykonana 2 października w mieście Los Angeles w stanie Kalifornia przez jednego z tamtejszych paparazzich. Na zdjęciu widzimy piosenkarza z kubkiem w ręku, białym t-shircie, na to założona rozpięta również biała koszula z nadrukami na krótkich rękawach, czarną czapkę z daszkiem oraz czarne spodenki. Stylistka zdjęcie opisuje „Niedzielny spacer Justina Biebera w orginale”. Jak wygląda Waszym zdaniem? Dajcie nam znać!

07/10/2017
(05.10) Dzień ze znajomymi w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec dzień 5 października spędził wraz ze swoimi znajomymi. Miało to miejsce w Los Angeles. Były z nim obecne takie osoby, które możecie kojarzyć. Są to jedni z jego lepszych znajomych, z którymi nie raz mogliście go zobaczyć, czy nawet przeczytać o nich na naszej stronie. Obecne osoby m.in. to Rich Wilkerson, Micah Cravalho, Ryan Good, Allie Molina, Judah Smith, Jason Kennedy, ale także wiele innych osób, z którymi często spotyka się nasz idol. Właściwie była to ważna uroczystość, a mianowicie impreza urodzinowa znanego nam Micaha Cravalho, którą spędził jak napisał na Instagramie, ze swoją „#churchome rodziną”. Najwięcej zdjęć pojawiło się za pośrednictwem Instagramów znajomych artysty, a także za pośrednictwem Stories. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się bawili, gdyż każdy na zdjęciach się uśmiecha.


Także nie zabrakło paparazzich, którzy pojawili się tego dnia pod budynkiem, gdzie odbywała się cała impreza. Kiedy zauważyli artystę stojącego ze znajomymi nie odpuścili sfotografowania go. Dzięki temu możemy dokładnie zobaczyć strój naszego idola, który był ubrany na czarno. Dawno nie widzieliśmy gwiazdora w kapeluszach, a na tej uroczystości postanowił się w nim pojawić. Powinien nosić je częściej? Jak uważacie? Pamiętajcie, że czat naszej strony znajdziecie w lewej kolumnie i tam możecie wymieniać się opiniami na ten temat, ale oczywiście także na każdy inny związany z artystą. Z chęcią sami przeczytamy co macie do napisania!

06/10/2017
(04.10) Obecność w Saban Theatre w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista ostatnio coraz częściej bywa w Saban Theatre. Znajduje się on w Beverly Hills, o czym na pewno już wiecie. Ponownie pojawił się tam 4 października, co wiemy z relacji paparazzich, którzy zrobili mu wiele fotek. Zarówno po przybyciu do tego miejsca, jak i po opuszczeniu go. Także dostaliśm videa od fanów, z samego kościoła. Czujne oko osób, które były świadkami obecności artysty, zauważyło go z niejaką Paolą Paulin, z którą także możemy zobaczyć go na zdjęciach od fotoreporterów. Jest to modelka, która zasłynęła z HBO show, o nazwie „Ballers”. Szczególnie popularna jest na Instagramie. Ale to nie wszystko! W tym samym miejscu także znajdowała się Hailey Baldwin, oraz kilka innych znajomych.

123

Po przybyciu do Saban Theatre w Beverly Hills

Opuszczając Saban Theatre w Beverly Hills

05/10/2017
(03.10) Opuszczając Earthbar w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista ponownie został zauważony przez paparazzich. Miało to miejsce, kiedy opuszczał Earthbar, który znajduje się w Los Angeles. Miało to miejsce 3 października. Nie był sam, gdyż towarzyszył mu jeden z jego znajomych. Artyta miał na sobie czarną czapkę, jeansową kurtkę, niebieskie dresy oraz białe klapki. Rozmawiał on z fotoreporterem na temat tego, że powinien dać mu przestrzeń, nie powinien tak blisko podchodzić samochodu, a także pouczał go na temat jego zachowania. Fakt, faktem, nie raz mieliśmy przykład sytuacji, że nie potrafili się zachować. Widać gwiazdor potrzebuje więcej prywatnej przestrzeni.

02/10/2017
(01.10) Pierwszy dzień miesiąca w Seattle oraz Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pierwsze zdjęcia, jakie dostaliśmy z pierwszego dnia października, trafiły do nas prosto od fanów, którzy kiedy zauważyli artystę, nie mogli powstrzymać się od zrobienia mu fotek. Widzieli go w jednym z barów, znajdujących się w Seattle, dokładniej w stanie Waszyngton. Wokalista miał na sobie ciemną bluzę z napisem „Flaneur” i grał w bilard z ówczas tam zebranymi osobami. Na jednym ze zdjęć fanka podziękowała mu za przybycie, widać miała okazę podziwiać go w akcji. Oczywiście zdjęcia od razu trafiły do naszej galerii, abyście mogli je swobodnie przeglądać.

Oprócz zdjęć od wielbicieli naszego ulubionego artysty, także paparazzi złapali go, kiedy ten przemierzał na deskorolce dzielnicę miasta Los Angeles, a dokładniej Beverly Hills. Ponownie wrócił do stanu Kalifornia, w którym jak wiadomo mieszka. Możemy zaobserwować na fotkach, że ma na sobie różową bluzę, która szczególnie rzuca się w oczy. Wygląda w niej naprawdę dobrze. Oprócz tego ma na sobie krótkie spodenki oraz buty firmy Vans oraz dłuższe skarpetki. Oprócz tego na jego głowie możemy zobaczyć czarną czapkę. Naszym zdaniem wszystko ze sobą gra i wygląda świetnie.

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl