• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
2 lata od opublikowania The Movementu do „Sorry”!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj, 22 października minęły dokładnie 2 lata odkąd na kanale naszego ulubieńca – „JustinBieberVEVO” pojawił się The Movement do piosenki „Sorry”! Tancerki z The Ladies of ReQuest & The Royal Family Dance Crews, o których było głośno po wydaniu tego, dały naprawdę czadu. Pamiętacie, jak fani także wrzucali filmiki tancząc do piosenki? Możemy pomóc także naszemu ulubieńcowi w kolejnym życiowym osiągnięciu, a mianowicie piosenka ma obecnie 2,8 miliarda wyświetleń. Brakuje niecałe 2 miliony, aby wokalista miał na koncie 3 miliardy wyświetleń do tego video. Chcecie mu pomóc? Odtwarzajcie tę piosenkę jak najczęściej!

23/10/2017
(22.10) Aktualizacja Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj, czyli 22 września pojawiło się kolejne video od naszego ulubionego wokalisty. Zostało ono dodane przez niego na Instagram Stories. Widzimy na nim filtr czarno-biały. Artysta robi duże oczy, przy czym z jego ust można wyczytać „wooow”. Ma na sobie jasną czapkę, oraz bluzę – bejsbolówkę. Widać jego dłuższe włosy, wychodzące pod czapką z daszkiem. Czyżbyśmy mieli niedługo ponownie zobaczyć go w dłuższych włosach jak za czasów „Roast”? Na razie wszystko na to wskazuje.

23/10/2017
Ben Houston oraz John spędzają czas z Justinem? Aktualizacje Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ben Houston, który zapewne jest Wam znany, wraz z Johnnym spędzali czas wspólnie z naszym ulubionym wokalistą, podczas tego, gdy artysta tworzył nowe tatuaże na swoim ciele. Widać po videach, które umieścili na Instagram Stories, że mieli tam niezły ubaw. Skakali przez tyczkę na materac. Widać naszemu ulubieńcowi udało się to na pierwszym video bez problemu. Na następnym video można zaobserwować, jak leży, a Bang Bang robi mu tatuaże. Za to nagrywający video strzela z pistoletu Nerf. Na opublikowanym przez Johna video, możemy usłyszeć głos wokalisty. Widać, że dobrze się wszyscy razem bawili.

123

23/10/2017
(22.10) Przy El Rey Theatre w Los Angeles
Moonlight | Skomentuj (0)

Ostatnio coraz mniej możemy zobaczyć co się dzieje u naszego idola, ale są tacy ludzie jak paparazzi , którzy wszędzie go znajdą. 22 października, piosenkarz został zauważony przy El Rey Theatre w mieście Los Angeles. Jak możemy wywnioskować wokalista wybrał się tam do kościoła. Wokalista wyglądał na wyluzowanego i widzimy, że rozmawia z innymi. Miał na sobie ciemną bluzę firmy Gucci, spodnie – jeansy z dziurami, szare tenisówki oraz żółtą czapkę. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach Justin był w dobrym humorze, ponieważ cały czas się uśmiechał. Już teraz zapraszamy was do galerii do obejrzenia zdjęć!

23/10/2017
Aktualizacja Bang Bang Tattoo na Instagramie | Instagram Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Na koncie Bang Bang Tattoo na Instagramie oraz Instagram Stories pojawiły się nowości. Na Stories widzimy jak wokalista siedzi na hamaku w białej bluzie z napisem na plecach „We Need Leaders”, wpatrzony w przepiękny widok znajdujący się przed nim. Właściciel konta dodał również koronę na głowę naszego idola. Kolejne zdjęcie widzieliśmy już u naszego ulubieńca tylko jest to scrren oraz napis „26 hours later”, czyli „26 godzin później”. Najnowsze dziary naszego idola były robione przez aż tyle czasu. To samo konto opublikowało na Instagramie video, które wcześniejn opublikował nasz idol, a podpisali je zdjęcie „More to come”, czyli „więcej nadchodzi„, oraz są dodane emoji bicepsa. Możemy to interpretować na dwa sposoby, że emoji oznacza siłę lub to że wokalista chce dokończyć drugi rękaw. Jak myślicie?

Kolejne zdjęcia opublikowane przez to konto, tym razem na Instagramie to artysta odwrócony również tyłem do fotografa, stojący bez koszuli, ma kurtkę przewieszoną przez ramie i jest w jasnych spodniach. Tatuażysta dziękuje wokaliście za zaufanie, że jest to jego najdłużej wykonywane dzieło w jego karierze oraz to że nasz idol jest twardy. Kolejne zdjęcie ukazuje chwile kiedy dziary były wykonywane. Podpisuje je jako „Moments in battle” czyli, „Momenty w bitwie”. Podobają Wam się te fotki?

More to come 💪💪💪

Post udostępniony przez Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

23/10/2017
Nowe tatuaże – Aktualizacja Instagrama i Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Przez 3 dni na koncie Bang Bang Tattoo, na Instagram Stories pojawiały się zdjęcia które dawały nam do zrozumienia, że wokalista w dalszym ciągu robi tatuaże. 21 października mogliśmy zobaczyć efekty tej pracy. Pierwsze zdjęcie pojawiło się na Instagram Stories naszego ulubieńca, pokazuje klatkę piersiową oraz brzuch. Widzimy dwa anioły, skrzydła, kolumny jak i również różne wzory ciągnące się aż do końca brzucha. Najnowsze tatuaże nieco zakrywają „SonOfGod”, a także kilka innych tatuaży. Kolejne zdjęcie pojawiło się na Instagramie wokalisty, jest to zdjęcie zrobione telefonem w lustrze w łazience. Tam również możemy zobaczyć nowe dziary na ciele piosenkarza. Również na Instagramie jak i ponownie na Instagram Stories, nasz idol udostępnił filmik, jak idzie słuchając muzyki oraz na końcu pokazuje przepiękne widoki. Tam również zobaczymy efekty kilku dniowej pracy. Jak Wam się podobają nowości na ciele ulubieńca? Napiszcie nam na chacie!

Instagram Stories

Instagram

23/10/2017
4 lata od wydania „Hold Tight”!
Patrycja | Skomentuj (0)

Utwór „Hold Tight” nie jest Wam nieznany, minęły już 4 lata od opublikowania tej piosenki. Dokładna data to 20 października 2013. Utwór znajduje się na albumie „Journals„, a jest naprawę świetny. Trochę lat minęło od jego wydania a piosenki na nim nadal są chętnie słuchane przez wiernych fanów. Osoby uczestniczące na koncercie wokalisty w Krakowie mogli usłyszeć tą piosenkę na żywo, w tym także my. Jesteśmy dumni z osiągnięć wokalisty i tego, że wykonywał tę piosenkę. Szczególnie, że dla wielu jest ona naprawdę ważna i naprawdę ją uwielbiają. A jak jest z Wami? Wróćmy wspomnieniami do niej!

21/10/2017
Julia Michaels wydaje remix „Friends”
Patrycja | Skomentuj (0)

Julia Michaels to 23-letnia piosenkarka oraz autorka tekstów. Dnia 20 października pojawił się remix dziewczyny do piosenki naszego idola ze współpracą z BloodPop’a – „Friends„. Już w sierpniu tego roku, współpracowała ona z wokalistą nad tym utworem. A wyniki tej pracy możemy, już teraz usłyszeć. Piosenkarka naszym zdaniem ma naprawę prześliczny głos, świetnie wyszedł im ten kawałek. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tego utworu zachęcamy do przesłuchania na portalu Spotify. A jeśli już słyszeliście to jak oceniacie najnowszy remix? Napiszcie nam na chacie, jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii.

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl