• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
20/10/2017
Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji Instagrama
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ojciec naszego ulubieńca, dobrze nam znany Jeremy Bieber jak wiadomo często wrzuca coś związanego ze swoimi dzieciakami na social media. Tym razem na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć naszego ulubionego wokalistę wraz z jego siostrą – Jazmyn. Fotka została wykonana podczas jednego z koncertów, z minionej już trasy „Purpose”, podczas piosenki „Sorry”. Jak pamiętacie to podczas niej była puszcza woda. To, co wrzucił tata artysty na Instagram to nic innego jak screen jego tapety. Jak widać ojciec naprawdę kocha swoje pociechy.

11/10/2017
Mama Justina o tym, gdzie się obecnie znajduje
Patrycja | Skomentuj (0)

Nie da się nie zauważyć, że wiadomości o naszym idolu ostatnio zanikły. Nie wiadomo gdzie się znajduje, z kim przebywa. Fani zaczęli się martwić, więc rozpoczęli pisanie do różnych osób z otoczenia wokalisty. Na pytanie gdzie znajduje się nasz idol odpowiedziała jego mama – Pattie Mallette. Odpisała że wie gdzie obecnie jest. Jak dobrze wiemy, publicznych wyjść, gdzie mogliśmy podziwiać mamę oraz syna ostatnimi czasy nie było. Są podejrzenia, że piosenkarz spotkał się właśnie ze swoją mamą. A Wy jak myślicie z kim nasz idol teraz spędza czas?

18/09/2017
Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji Instagrama!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ojciec naszego ulubieńca, czyli Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji na swoim Instagramowym profilu dodał zdjęcie małego wokalisty. Możemy zauważyć, że kolorystyka zdjęcia jest czarno biała. Napisał on dosłownie „piękny chłopczyk” po czym oznaczył gwiazdora. Widać, że jest z tatą naprawdę blisko i oboje bardzo się kochają. Fani oceniają zdjęcie jako urocze. My również uważamy, że takie właśnie ono jest. Jako Beliebers uwielbiamy dostawać tego typu zdjęcia z dzieciństwa. Zgadzacie się? Rzućcie wzrokiem!

22/08/2017
Justin na Facebooku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz idol dodał ostatnio zdjęcie na swoim koncie na Facebooku, ze swoim młodszym bratem. Jak zwykle fotkę mogliśmy zobaczyć już wcześniej między innymi na Instagram. Na fotografii możemy zobaczyć, że rodzeństwo spędza czas w wodzie, zdjęcie jest zrobione z góry, co można zauważyć po wzroku, skierowanym w obiekyw. Zarówno Jaxon jak i nasz ulubieniec wyglądają świetnie. Konieczne sprawdźcie post niżej!

04/08/2017
Jaxon Bieber na Instagramie
Oliwia | Skomentuj (0)

Jaxon Bieber – czyli braciszek naszego idola, dodał ostatnio zdjęcie na swojego Instagrama. Na fotce możemy zobaczyć naszego ulubieńca, który jedzie na rowerze. Zdjęcie prawdopodobnie wykonał Jaxon, który spędzał ten dzień z piosenkarzem. Bieber ubrany był w ciemny t-shirt, siwe, dresowe spodnie, biało-czarne trampki, przeciwsłoneczne okulary i ciemną czapkę z daszkiem. Wokalista na fotce szeroko się uśmiecha, przez co możemy wywnioskować, że jest bardzo szczęśliwy. Całe zdjęcie jest czarno-białe. Sprawdźcie je w naszej galeri. Zapraszamy!

04/08/2017
(30.07) W Beverly Hills | Los Angeles
Patrycja | Skomentuj (0)

30 lipca nasz ulubieniec został zauważony w Los Angeles, w mieście które znajduje się w stanie Kalifornia. Pierwsze zdjęcia jakie pojawiły się tego dnia były od paparazzich. Wokalista na zdjęciach siedzi w samochodzie, jak możemy zauważyć nasz idol ma czarny t-shirt oraz czapkę z daszkiem. Na zdjęciach wygląda dość poważnie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

Kolejne zdjęcia jakie pojawiły się 30 lipca to zdjęcia od fanów wykonane w Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Na zdjęciach możemy zobaczyć naszego idola z przyrodnim bratem – Jaxonem Bieberem, jak spędzają razem czas. Piosenkarz ubrany jest w czarny t-shirt, taże czapkę z daszkiem oraz żółte spodenki. Jak widzimy po zdjęciach fani również naszego ulubieńca zauważyli w samochodzie. Zdjęć jest 10, ale warto je zobaczyć. Zapraszamy do zerknięcia w zdjęcia w naszej galerii!

01/08/2017
Jaxon i Jeremy Bieber na Instagramie | Nowe zdjęcie
Oliwia | Skomentuj (0)

Jaxon Bieber – czyli brat naszego idola, wrzucił na swoje konto na Instagramie zdjęcie z Justinem. Na fotce możemy zobaczyć piosenkarza wraz z bratem, stojących przodem do morza i rzucających kamieniami w wodę. Artysta ubrany jest tylko w krótkie, ciemne spodenki i ciemną czapke z daszkiem. Mamy nadzieję, że nasz ulubieniec dobrze spędza czas w towarzystwie najbliższej rodziny. Sprawdzcie te fotki!

Jeremy Bieber, czyli ojciec naszego ulubieńca również dodał zdjęcie na swój Instagram. Tata piosenkarza jest osobą, która wykonuje fotkę, młody Bieber stoi obok niego i szeroko się uśmiecha, a nasz idol leży na dywanie w samych białych bokserkach. Po minie Jaxona możemy wywnioskować, że bardzo lubi spędzać czas ze swoim starszym, przyrodnim bratem. Serdecznie zapraszamy do naszej galerii!

Następne zdjęcie zrobione zostało 29 lipca w pięknej Kaliforni. Na fotce widzimy naszego ulubieńca z bratem i ojcem. Cała trójka spędza wspólnie czas i odpoczywa na łonie natury. Widać, że piosenkarz bardzo kocha swojego młodszego brata jak i ojca. Koniecznie musicie zobaczyć to zdjęcie. Zapraszamy!

28/07/2017
Jeremy Bieber na Instagramie
Patrycja | Skomentuj (0)

Jeremy Bieber – ojciec naszego idola dodał zdjęcie na jedno z kont społecznościowych jakim jest Instagram. Na jednym zdjęciu widzimy, sklejanke dwóch zdjęć zrobionych w dość sporym odstępie czasowym, na dwóch różnych zdjęciach jest wiele podobieństw. Jeremy oraz wokalista są odwróceni w stronę morza i rzucają kamykami w wodę to co różni zdjęcia to wiek oraz wzrost naszego ulubieńca. Możemy się domyślić ze ojciec piosenkarza trochę wspomina stare czasy. Już w naszej galerii możecie zobaczyć to zdjęcie! Rzućcie okiem!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl