• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
13/10/2017
Nominacje na American Music Awards 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec ponownie zgarnął nominacje, tym razem na American Music Awards 2017! Gala rozdania nagród odbędzie się w Los Angeles, a przypisana jej została data 19 listopada. W poprzednich latach nasz idol dość nieźle wypada, więc także w tym roku mamy nadzieję, że wokalista wypadnie świetnie. Dostał dokładnie 4 nominacje. Dwie z nich dotyczą remixu „Despacito”, a dwie pozostałe piosenki „I’m The One”. Widać współpraca z innymi artystami owocuje. Serdecznie gratulujemy mu tych nominacji, gdyż jak wiadomo nie każdemu artyście przypadły i życzymy sukcesów!

Zagłosujcie na artystę: [TUTAJ]

Nominacje w kategoriach:
Collaboration of the Year (Współpraca roku) z remixem „Despacito”
Collaboration of the Year (Współpraca roku) z piosenką „I’m The One”
Favorite Song – Pop/Rock (Ulubiona piosenka popowa/rockowa) – z remixem „Despacito”
Favorite Song – Rap/Hip-Hop (Ulubiona piosenka rapowa/hip-hopowa) – „I’m The One”

05/10/2017
Justin Bieber nominowany do EMA 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie mamy dla Was dobre wieści! Nasz ulubieniec został nominowany do gali rozdania nagród – Europe Music Awards 2017. Tym razem 3 nagrody mogą zostać przez niego odebrane. Mimo, że artysta teraz nie koncertuje oraz obecnie ma przerwę od mediów, zostaje nominowany i nadal osiąga sukcesy. Gala odbędzie się 12 listopada, poprowadzi ją Rita Ora. Będzie miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Chcecie pomóc mu w wygranej, zagłosować na niego i sprawdzić resztę nominacji? Nic trudnego. Wszystko dla Was mamy.

=> Zagłosuj na artystę: [TUTAJ]

Nominacje:
– „Best Canadian Act”
– „Best Song” z remixem „Despacito”
– „Biggest Fans”

01/10/2017
Nominacja Justina Biebera na NRJ 2017
Oliwia | Skomentuj (0)

Ostatnio pojawiły się nominację w tegorocznej gali rozdania nagród – NRJ Music Awards 2017. Nasz idol otrzymał ją w kategorii „International Male Artist Of The Year”. Jest to kolejny duży sukces na jego jak i naszym koncie. Tą cudowną ceremonie wręczenia nagród będziecie mogli obejrzeć 4 listopada tego roku. Justin Bieber jest niesamowitym piosenkarzem, jak i idolem. Ta nagroda zdecydowanie mu się należy. Ogromnie się cieszymy i trzymamy kciuki, żeby udało się ją wygrać. Gorąco zachęcamy do głosowania.

Zagłosujcie na niego: TUTAJ

27/09/2017
Remix „Despacito” nominowany na Latin Grammy Awards!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec wraz z Luisem Fonsim oraz Daddym Yankee otrzymał ogromne wyróżnienie w świecie muzyki. Ta trójka razem z remixem piosenki „Despacito”, która z pewnością jest Wam znana otrzymał nominację do tegorocznej gali rozdania nagród – Latin Grammy Awards. Nominacja przypadła w kategorii „Best Contemporary Pop Vocal”. To jest naprawdę ogromne wyróżnienie dla nich. Jak wiadomo każda Grammy Awards jest ważnym wydarzeniem. Jak wiadomo nominacji oraz nagród nie dostaje byle kto. Miejmy nadzieję, że naszemu ulubieńcowi uda się zgarnąć statuetkę wraz z pozostałą dwójką i będą mogli świętować ten sukces już wkrótce. Wydarzenie będzie miało miejsce 16 listopada. Nie możemy się już doczekać!

24/09/2017
Wygrana kategoria na Electronic Music Awards 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

W sierpniu pojawiła się lista nominacji na Electronic Music Awards 2017. Nominacja do kategorii Song of the Year trafiła także do naszego idola, z piosenką z Maejorem Lazerem oraz niesamowitą , czyli oczywiście „Cold Water”. Trafiła do nas informacja, że ta kategoria została wygrana przez właśnie tę trójkę! Piosenka jest świetna, jak wiadomo przejęła wysokie miejsca na wielu listach, nawet polskich. Serdecznie gratulujemy. O wygranie tej kategorii ubiegało się także kilka innych mniej, lub więcej znanych piosenek. Mamy dla Was tę listę, abyście mogli przybliżyć sobie jak to wyglądało.

Skrillex & Rick Ross – “Purple Lamborghini”
· Major Lazer ft. Justin Bieber & MØ – “Cold Water WYGRANA
· The Chainsmokers ft. Halsey – “Closer”
· DJ Snake ft. Justin Bieber – “Let Me Love You”
· Porter Robinson & Madeon – “Shelter”
· Martin Garrix & Dua Lipa – “Scared To Be Lonely”

18/09/2017
Nominacje na MPN 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nadszedł czas na głosowania. Nasz ulubieniec został nominowany w czterech kategoriach na Meus Premios Nick 2017, czyli brazyliską galę Nickelodeona. Widać, że na ich listach szczególnie wyróżniona została piosenka „I’m The One”, która zyskała aż dwie nominacje! W każdej kategorii możecie pomóc mu wygrać i zagłosować na niego. Niżej dodajmy dla Was link, w którym możecie na niego zagłosować oraz kategorie, w których gwiazdor ma szansę wygrać. Pomóżmy mu w tym!

Zagłosuj na wokalistę -> TUTAJ

– Favorite International Artist
– Favorite International Hit z piosenką „I’m The One”
– International Show of the Year
– Favorite Collaboration ponownie z piosenką „I’m The One”

17/08/2017
Wygrane nominacje na TCA 2017!
Oliwia | Skomentuj (0)

Jak już wiecie z poprzednich wpisów nasz ulubieniec został nominowany w kilku kategioriach na Teen Choice Awards 2017. Oczywiście nasz idol wygrał parę kategorii z czego ogromnie się cieszymy i jesteśmy dumni z sukcesów wokalisty. Justin Bieber naprawdę zasłużył na tą wygraną, ponieważ te piosenki stały się hitem internetu i nie tylko. Niżej możecie zobaczyć w jakich kategoriach wygrał piosenkarz!

– Choice Latin Song z piosenką „Despacito”
– Choice R&B / Hip-hop Song z piosenką „I’m the One”
– Choice Summer Song z piosenką „Despacito”

12/08/2017
Nominacja na Electronic Music Awards 2017! | Dodatkowe Informacje
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec otrzymał nominację na Electronic Music Awards 2017. Jest to dla piosenkarza jak i dla nas następne ogromne osiągnięcie. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z kolejnych sukcesów naszego idola. Trzymajmy kciuki, żeby wokalista wygrał i jeszcze wiele razy był nominowany na takich galach. Tym razem jego nominacja pojawiła się w kategorii „Single of the Year” i w tej kategorii nominowane są dwie piosenki – „Let Me Love You” oraz „Cold Water”. Czekamy na wyniki!

Dodatkowe Informacje :
Justin Bieber jest najwięcej słuchanym artystą dzisiejszego dnia na Spotify z ponad 10,684,573 odtworzeniami jego piosenek.
Justin Bieber ma obecnie ponad 21,6 miliardów wyświetleń w serwisie YouTube. Średnio dziennie przybywa mu około 8 milionów wyświetleń.
– Piosenka „I’m The One” pokryła się poczwórną platyną w Stanach Zjednoczonych.
Justin Bieber jest na 7 miejscu na Global Digital Artist Ranking z 2426 punktami.
– Remix „Despacito” jest na 1 miejscu na iTunes w Stanach Zjednoczonych.
– Piosenka „2U” jest obecnie na 10 miejscu na polskim iTunes.

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl