• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
13/09/2017
(12.09) Wydarzenie Hand in Hand w Universal City, Kalifornia
Tusihuana | Skomentuj (0)

Długo zapowiadane przez nas oraz wszystkich pozostałych członków ekipy, a także samego Justina Biebera wydarzenie o nazwie Hand in Hand odbyło się wczoraj, czyli dokładnie 12 września. Miejsce tego to Universal City, które znajduje się w Kalifornii. Miało ono charakter charytatywny, a więc miało na celu zebranie jak największej ilości datków dla poszkodowanych w huraganie, który miał miejsce w Houston. Wspominaliśmy Wam o tym i nieco o całokształcie wydarzenia. Podczas niego zrobiono Bieberowi tylko jedno zdjęcie, które pochodzi od fanów. Mamy także kilka video. Rzućcie okiem!

Oczywiście to nie jest jedyne zdjęcie, gdyż także znajdowali się tam fotografowie. Wokaliście zrobiono wiele zdjęć z innymi gwiazdami, które również były obecnie podczas tego wielkiego wydarzenia. M.in. mogliśmy zobaczyć go z Joe Jonasem, Luisem Fonsi czy DJ Khaledem. Zadaniem piosenkarza podczas jego eventu było odbieranie telefonów i przyjmowanie datków od osób dzwoniących na rzecz poszkodowanych. Zobaczcie wszystkie fotki!

Oprócz tego nasz ulubiony wokalista miał chwilę na to, aby zabrać głos i powiedzieć kilka słów dotyczących tego eventu, a on wykorzystał to nie tylko na przemowę, ale także na modlitwę. Mamy z tego zarówno filmik jak i tłumaczenie. Widać, że wydarzenie przyniosło mu wiele dobrego, że cieszył się z bycia jego częścią i tego, że mógł w jakikolwiek sposób pomóc. Sprawdźcie to już teraz!

Justin podczas przemowy na Hand in Hand: „Witajcie w domu. Tutaj Justin. Chcę tylko powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny, że jestem częścią tej sprawy. Um, nie chcemy abyście tylko oglądali, chcemy abyście byli częścią tego i podarowali cokolwiek tylko możecie. To nie musi być wiele, tyle ile jest możliwe, abyście dali. Mam tutaj mojego faceta, i um, chcemy odmówić szybką modlitwę.”

10/06/2017
04.06 – One Love Manchester – Manchester, Wielka Brytania | Charytatywny koncert Ariany Grande
Tusihuana | Skomentuj (0)

4 czerwca miało miejsce niesamowite wydarzenie, a więc charytatywny koncert wspaniałej piosenkarki, czyli Ariany Grande dla poszkodowanych rodzin w ataku terrorystycznym w Manchesterze. Koncert nosi nazwę One Love Manchester. Był najwięcej oglądanym koncertem wszech czasów, co dodatkowo pokazuje to, jak ważny dla wielu był. Obok takich gwiazd jak Ariana Grande, Miley Cyrus, Coldplay i wielu innych, także pojawił się Justin Bieber! Zaśpiewał on dwie piosenki oraz zrobił ogromne show. Jego wypowiedzi doprowadziły do płaczu wiele osób, będących obecnych wtedy w Manchesterze ale również przed ekranami. Mamy dla Was jego wypowiedzi z tego, więc przeczytajcie je już teraz!

Przed rozpoczęciem piosenki ‚Love Yourself’:
– „Cześć wszystkim. Jak się macie tej nocy? Po pierwsze chcę podziękować za zaproszenie mnie tutaj tej nocy. Jesteście naprawdę odważni. Jaką naprawdę niesamowitą rzeczą jest robienie tego tutaj tej nocy, zgodzicie się ze mną? Zgodzicie się ze mną, że miłość zawsze wygrywa? Co jest lepszym sposobem walki zła ze złem, to walka zła z dobrem. Zgodzicie się z tym? To zaszczyt być tutaj i może powinienem po prostu zagrać trochę muzyki, prawda?”

Kilka słów po piosence ‚Love Yourself’:
– „Możemy to zrobić teraz? Chcę śpiewać właśnie teraz. Zaczynajmy śpiewać „miłość, miłość, miłość!” (Wszyscy krzyczą). Miłość zawsze na końcu wygrywa. Dziękuję Wam bardzo.”

Po piosence „Cold Water”:
– „Nie zamierzam opuścić nadziei. Nie zamierzam opuścić miłości. Ne zamierzam opuścić Boga. Podnieście swoje ręce do góry jeżeli nie macie zamiaru odpuścić. Bóg jest dobry w środku ciemności. Bóg jest dobry w środku zła. Bóg jest w środku. Nie ważne co dzieje się na świcie, Bóg jest w środku. I kocha Was. Jest tutaj dla Was. Chcę poświęcić ten moment dla uhonorowania ludzi, których zaginionych czy zabranych. Kochamy Was bardzo mocno. Dla rodzin… Kochamy Was bardzo mocno. Podnieście obie swoje ręce dla uhonorowania tych ludzi właśnie teraz. Wszyscy powiedźcie ‚czcimy Was’, ‚kochamy Was’. Dziękuję Wam bardzo za zaproszenie mnie. Kocham Was.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Moment, kiedy nasz ulubieniec wzruszył się podczas przemowy wielu poruszyło. Przemowa była wspaniała, o czym mogliście przeczytać wyżej. Jak dobrze wiecie okrzyki „Miłość, miłość, miłość”, były cudowne, tak jak i publiczność. Na naszym kanale pojawił się przetłumaczony cały filmik z jego wypowiedzi i występu. Sprawdźcie go!

27/02/2017
WKTDJ na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

We Know The DJ na Instagram wrzucił fotkę z udziałem m.in naszego idola. Oprócz niego jest również na niej sam DJ Tay James oraz jeszcze Nicky Diamonds. Zdjęcie zostało wykonane na otwarciu sklepu pop-up Diamond Supply Co.xx We Know The DJ w Hollywood. Stąd ten hasztag właśnie i diamencik w opisie. Otwarcie miało miejsce dokładnie wczoraj. Wokalista miał na sobie szarą bluzę, a na to kurtkę z literą „A”. Zobaczcie jak się prezentował!

27/02/2017
Nicky Diamonds na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Założyciel Diamond Supply Co., czyli Nicky Diamonds opublikował na Instagramie zdjęcie z Justinem Bieberem i DJ Tay Jamesem. Jest ono oczywiście z 25 lutego, z otwarcia sklepu w Hollywood. Do zdjęcia Biebs robi głupawą minę. W opisie zamieszczone są również podziękowania dla wszystkich za przybycie. Założyciel sieci napisał też, że wczorajsza uroczystość była olśniewająca. Zobaczcie część tego blasku w multimediach!

15/02/2017
Madison Beer ponownie w merchu #PurposeTour! | Informacja o występie na festivalu w Holandii
Tusihuana | Skomentuj (0)

Madison Beer to amerykańska piosenkarka, która jak wiadomo bardzo dobrze zna się z naszym ulubieńcem. Młoda dziewczyna musi uwielbiać ciuchy z merchu „Purpose Tour”, bo znowu widziano ją jak je nosi. Naprawdę w merchu wygląda nieźle, również tak uważacie? Zobaczcie sami!

Informacja o występie na festivalu w Holandii: Justin Bieber będzie główną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu Pinkpop w Holandii! Bilety trafią do sprzedaży 11 marca na Ticketmaster.

01/02/2017
(28.01) NOWE ZDJĘCIE I VIDEO – Na backstage 2017 NHL All-Star Celebrity Shootout
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiło się jedno nowe zdjęcie oraz video z backstage ostatniego meczu hokeja, który był Los Angeles i odbył się 28 stycznia. Na zdjęciu Justin Bieber siedzi i rozmawia z kolegami, a na video jest uchwycona jego rozgrzewka przed grą w hokeja. Kiedy się rozciąga ludzie obok robią mu zdjęcia i nagrywają go. Jak widać nasz idol rzadko ma chwilę spokoju. Przejrzyjcie to wszystko!

31/01/2017
Scooter Braun na Instagramie I Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Menadżer naszego ulubieńca, czyli Scooter Braun dodał jeszcze dwie fotki na swój Instagram z NHL All Stars Game, z 28 stycznia. Jedno z nich wrzucił na Instagram Stories, a drugie tradycyjnie. To pierwsze jest to fotka Justina zrobiona na backstage, a druga została zrobiona już na hokejowym lodowisku kiedy to Justin Bieber zderza się z obrońcą. Wszystko zobaczycie w galerii!

Instagram Stories

Instagram

31/01/2017
Johnny na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Johnny Shahidi także postanowił się udzielić w związku z charytatywnym meczem hokejowym i na Instagram Stories wrzucił czarno białą fotkę, na której Justin Bieber oraz Lindros siedzą chwilowo na ławce rezerwowych. Wynalazca Shots jak widać był w pobliżu i z pewnością mocno trzymał kciuki za „Team Gretzky”, czyli drużynę naszego idola. Spójrzcie co wrzucił!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl