• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
Ben Houston oraz John spędzają czas z Justinem? Aktualizacje Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ben Houston, który zapewne jest Wam znany, wraz z Johnnym spędzali czas wspólnie z naszym ulubionym wokalistą, podczas tego, gdy artysta tworzył nowe tatuaże na swoim ciele. Widać po videach, które umieścili na Instagram Stories, że mieli tam niezły ubaw. Skakali przez tyczkę na materac. Widać naszemu ulubieńcowi udało się to na pierwszym video bez problemu. Na następnym video można zaobserwować, jak leży, a Bang Bang robi mu tatuaże. Za to nagrywający video strzela z pistoletu Nerf. Na opublikowanym przez Johna video, możemy usłyszeć głos wokalisty. Widać, że dobrze się wszyscy razem bawili.

123

23/10/2017
Aktualizacja Bang Bang Tattoo na Instagramie | Instagram Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Na koncie Bang Bang Tattoo na Instagramie oraz Instagram Stories pojawiły się nowości. Na Stories widzimy jak wokalista siedzi na hamaku w białej bluzie z napisem na plecach „We Need Leaders”, wpatrzony w przepiękny widok znajdujący się przed nim. Właściciel konta dodał również koronę na głowę naszego idola. Kolejne zdjęcie widzieliśmy już u naszego ulubieńca tylko jest to scrren oraz napis „26 hours later”, czyli „26 godzin później”. Najnowsze dziary naszego idola były robione przez aż tyle czasu. To samo konto opublikowało na Instagramie video, które wcześniejn opublikował nasz idol, a podpisali je zdjęcie „More to come”, czyli „więcej nadchodzi„, oraz są dodane emoji bicepsa. Możemy to interpretować na dwa sposoby, że emoji oznacza siłę lub to że wokalista chce dokończyć drugi rękaw. Jak myślicie?

Kolejne zdjęcia opublikowane przez to konto, tym razem na Instagramie to artysta odwrócony również tyłem do fotografa, stojący bez koszuli, ma kurtkę przewieszoną przez ramie i jest w jasnych spodniach. Tatuażysta dziękuje wokaliście za zaufanie, że jest to jego najdłużej wykonywane dzieło w jego karierze oraz to że nasz idol jest twardy. Kolejne zdjęcie ukazuje chwile kiedy dziary były wykonywane. Podpisuje je jako „Moments in battle” czyli, „Momenty w bitwie”. Podobają Wam się te fotki?

More to come 💪💪💪

Post udostępniony przez Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

15/10/2017
(13.10) Zdjęcia od paparazzich z Los Cabos
Tusihuana | Skomentuj (0)

Naszemu ulubionemu wokaliście ponownie zrobiono fotki. Miało to miejsce ponownie w Los Cabos, a zdjęcia, które dostaliśmy są od paparazzich. Artysta wraz ze swoimi znajomymi wypoczywał nad basenem, popijając zimne napoje, także te alkoholowe. Dzień, przesądnie pechowy piątek 13 października to widać ten, w którym mógł wyluzować się i poczuć wolno. Miał na sobie ciemne spodenki we wzroki, na niektórych także możemy zobaczyć różową koszulę oraz kapelusz. Wygląda na zadowolonego, co wprawia nas w pozytywny odbiór fotek. M.in widzimy na zdjęciach Micaha Cravalho, a także jego żonę – Bethany, ale nie są to jedyne osoby. Widać typowo grono znajomych gwiazdora. To musi być udany wypoczynek. Oczywiście masa zdjęcć trafiła do naszej galerii.

11/10/2017
Aktualizacja Bkstg przez Justina
Patrycja | Skomentuj (0)

Jak widzimy nasz ulubieniec ostatnio zniknął z portali społecznościowych, nie mamy najnowszych zdjęć od fanów, ani od paparazzich, czy nawet wiadomości o tym gdzie się znajduje ani z kim jest, są jednie przypuszczenia. Za to piosenkarz udostępnił zdjęcie w aplikacji BKSTG, której zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. Opublikował fotkę która została wykonana 5 października, ten dzień piosenkarz spędził wraz ze swoimi znajomymi. Spędził go z osobami które na pewno znacie. W mieście Los Angeles. Tego dnia odbyła się impreza urodzinowa znanego nam wszystkim Micaha Cravalho. Na fotce widzimy naszego idola w obecności znajomych, widać że wszyscy się świetnie bawili.

11/10/2017
Ryan Good w aktualizacji Instagrama
Amibizzle | Skomentuj (0)

Ryan Good dodał na swoje konto na Instagramie dwa zdjęcia, na których jest nasz utalentowany wokalista. Fotografie zostały wykonane 5 października, w znanym nam mieście Los Angeles. Nasz idol wraz ze swoimi znajomymi był wtedy na ważnej uroczystości – imprezie urodzinowej znanego nam Micaha Cravalho. Po samych zdjęciach (zarówno tych jak i pozostałych, które możecie zobaczyć w naszej galerii, a także TUTAJ) można wywnioskować, że wszyscy naprawdę świetnie się bawili. Imprezę na pewno każdy gość będzie dobrze wspominał!

06/10/2017
(04.10) Obecność w Saban Theatre w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista ostatnio coraz częściej bywa w Saban Theatre. Znajduje się on w Beverly Hills, o czym na pewno już wiecie. Ponownie pojawił się tam 4 października, co wiemy z relacji paparazzich, którzy zrobili mu wiele fotek. Zarówno po przybyciu do tego miejsca, jak i po opuszczeniu go. Także dostaliśm videa od fanów, z samego kościoła. Czujne oko osób, które były świadkami obecności artysty, zauważyło go z niejaką Paolą Paulin, z którą także możemy zobaczyć go na zdjęciach od fotoreporterów. Jest to modelka, która zasłynęła z HBO show, o nazwie „Ballers”. Szczególnie popularna jest na Instagramie. Ale to nie wszystko! W tym samym miejscu także znajdowała się Hailey Baldwin, oraz kilka innych znajomych.

123

Po przybyciu do Saban Theatre w Beverly Hills

Opuszczając Saban Theatre w Beverly Hills

01/10/2017
Nowość na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Co nowego na Instagramie naszego gwiazdora? Dodał zdjęcie, którego wcześniej nie widzieliśmy. Widocznie jest ono z Judahem Smithem, a także kilkoma dziećmi. Nasz ulubieniec ma na nim podobne okulary jak on, jest ubrany na czarno. Ma na sobie koszulę, elegancki, pasujący krawat oraz eleganckie spodnie. Wszyscy na zdjęciu są naprawdę wizytowo ubrani. Czyżby artysta przybył na jakąś ważną imprezę dla pastora? Tego nie wiemy. Niestety nie wiemy z jakiego wydarzenia pochodzi zdjęcie, ale na pewno musiało być to coś uroczystego. Za całą piątką ludzi możemy zobaczyć windę. Widać zdjęcie było robione dość na szybko przed wejściem do niej, lub po wyjściu. Świetnie jest widzieć zdjęcia ze znajomymi wokalisty i podziwać jego bardziej prywatne chwile.

01/10/2017
(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

28 września wokalista spędzał czas wraz z Joshem Mehlem oraz Alfredo Floresem. Zauważeni początkowo zostali przez fanów. Miało to miejsce w Hollywood. Zrobili tej trójce naprawdę sporo zdjęć. Widać, że jedno z nich jest zrobione w galerii, inne prawdopodobnie gdzieś w stylu wesołego miasteczka, a jeszcze inne na ulicach. Wokalista był widziany w dwóch stylówkach, a o jednej z nich będziecie mogli przeczytać niżej. Widać nie siedział w domu tego dnia. Wygląda na to, że namówili go jednak na wyjście i nie odmówił jak ostatnio w monologu na Instagram Stories, o ile pamiętacie co mamy na myśli. Również dostaliśmy kilka video, na które możecie wejść po kliknięciu w poniższe numerki z videami. Oprócz tego w galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia.

12345

Kolejna dawka zdjęć jaką otrzymaliśmy pochodzi od fotoreporterów. Pierwsze z nich zostały zrobione w Los Angeles. Widać na nich również Josha Mehla, a także Alfredo Floresa. Nasz ulubiony wokalista ma na nich na sobie żółtą, neonową koszulkę, niebieską czapkę, szare spodenki oraz brązowe buty. Wygląda na to, że naprawdę dobrze się bawi ze znajomymi. Kolejne fotki zostały zrobione w pobliżu baru Lubitsch, który znajduje się w West Hollywood. Zdjęcia są dość rozmazane, ale możemy dostrzec na nich także Josha, na zdjęciach, kiedy wraz z naszym idolem stoją tyłem. Artysta na jednym ze zdjęć zakrywa twarz ręką, widocznie nie chciał, aby robiono mu zdjęcia, gdy spędzał czas ze swoimi znajomymi.

Zauważony w Los Angeles

W barze Lubitsch w West Hollywood

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl