• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
(22.10) Przy El Rey Theatre w Los Angeles
Moonlight | Skomentuj (0)

Ostatnio coraz mniej możemy zobaczyć co się dzieje u naszego idola, ale są tacy ludzie jak paparazzi , którzy wszędzie go znajdą. 22 października, piosenkarz został zauważony przy El Rey Theatre w mieście Los Angeles. Jak możemy wywnioskować wokalista wybrał się tam do kościoła. Wokalista wyglądał na wyluzowanego i widzimy, że rozmawia z innymi. Miał na sobie ciemną bluzę firmy Gucci, spodnie – jeansy z dziurami, szare tenisówki oraz żółtą czapkę. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach Justin był w dobrym humorze, ponieważ cały czas się uśmiechał. Już teraz zapraszamy was do galerii do obejrzenia zdjęć!

11/10/2017
Aktualizacja Bkstg przez Justina
Patrycja | Skomentuj (0)

Jak widzimy nasz ulubieniec ostatnio zniknął z portali społecznościowych, nie mamy najnowszych zdjęć od fanów, ani od paparazzich, czy nawet wiadomości o tym gdzie się znajduje ani z kim jest, są jednie przypuszczenia. Za to piosenkarz udostępnił zdjęcie w aplikacji BKSTG, której zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. Opublikował fotkę która została wykonana 5 października, ten dzień piosenkarz spędził wraz ze swoimi znajomymi. Spędził go z osobami które na pewno znacie. W mieście Los Angeles. Tego dnia odbyła się impreza urodzinowa znanego nam wszystkim Micaha Cravalho. Na fotce widzimy naszego idola w obecności znajomych, widać że wszyscy się świetnie bawili.

11/10/2017
Ryan Good w aktualizacji Instagrama
Amibizzle | Skomentuj (0)

Ryan Good dodał na swoje konto na Instagramie dwa zdjęcia, na których jest nasz utalentowany wokalista. Fotografie zostały wykonane 5 października, w znanym nam mieście Los Angeles. Nasz idol wraz ze swoimi znajomymi był wtedy na ważnej uroczystości – imprezie urodzinowej znanego nam Micaha Cravalho. Po samych zdjęciach (zarówno tych jak i pozostałych, które możecie zobaczyć w naszej galerii, a także TUTAJ) można wywnioskować, że wszyscy naprawdę świetnie się bawili. Imprezę na pewno każdy gość będzie dobrze wspominał!

11/10/2017
(07.10) Videa od fanów z Los Angeles
Amibizzle | Skomentuj (0)

Nasz idol był widziany 7 października w znanym nam mieście Los Angeles, w stanie Kalifornia. Tym razem paparazzi nie zrobili mu z tego dnia żadnych zdjęć, jednak jego fani zawsze są w pełni gotowości, bo nagrali dwa filmiki, na których jest piosenkarz. Wokalista wyglądał na wyluzowanego. Na głowie miał założoną żółtą czapkę, a na sobie miał czarny top oraz takiego samego koloru spodenki, miał również wygodne sportowe buty. Jeśli chcecie zobaczyć filmiki, wystarczy, że klikniecie w poniższe odnośniki.

12

10/10/2017
Aktualizacja Instagrama i Twittera Karli Welch
Patrycja | Skomentuj (0)

Karla Welch dobrze znana Wam z wcześniejszych naszych wpisów, stylistka naszego idola na swoich social media, mowa o Instagramie oraz Twitterze udostępniła zdjęcie wokalisty. Fotka została wykonana 2 października w mieście Los Angeles w stanie Kalifornia przez jednego z tamtejszych paparazzich. Na zdjęciu widzimy piosenkarza z kubkiem w ręku, białym t-shircie, na to założona rozpięta również biała koszula z nadrukami na krótkich rękawach, czarną czapkę z daszkiem oraz czarne spodenki. Stylistka zdjęcie opisuje „Niedzielny spacer Justina Biebera w orginale”. Jak wygląda Waszym zdaniem? Dajcie nam znać!

07/10/2017
(05.10) Dzień ze znajomymi w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec dzień 5 października spędził wraz ze swoimi znajomymi. Miało to miejsce w Los Angeles. Były z nim obecne takie osoby, które możecie kojarzyć. Są to jedni z jego lepszych znajomych, z którymi nie raz mogliście go zobaczyć, czy nawet przeczytać o nich na naszej stronie. Obecne osoby m.in. to Rich Wilkerson, Micah Cravalho, Ryan Good, Allie Molina, Judah Smith, Jason Kennedy, ale także wiele innych osób, z którymi często spotyka się nasz idol. Właściwie była to ważna uroczystość, a mianowicie impreza urodzinowa znanego nam Micaha Cravalho, którą spędził jak napisał na Instagramie, ze swoją „#churchome rodziną”. Najwięcej zdjęć pojawiło się za pośrednictwem Instagramów znajomych artysty, a także za pośrednictwem Stories. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się bawili, gdyż każdy na zdjęciach się uśmiecha.


Także nie zabrakło paparazzich, którzy pojawili się tego dnia pod budynkiem, gdzie odbywała się cała impreza. Kiedy zauważyli artystę stojącego ze znajomymi nie odpuścili sfotografowania go. Dzięki temu możemy dokładnie zobaczyć strój naszego idola, który był ubrany na czarno. Dawno nie widzieliśmy gwiazdora w kapeluszach, a na tej uroczystości postanowił się w nim pojawić. Powinien nosić je częściej? Jak uważacie? Pamiętajcie, że czat naszej strony znajdziecie w lewej kolumnie i tam możecie wymieniać się opiniami na ten temat, ale oczywiście także na każdy inny związany z artystą. Z chęcią sami przeczytamy co macie do napisania!

05/10/2017
(03.10) Opuszczając Earthbar w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista ponownie został zauważony przez paparazzich. Miało to miejsce, kiedy opuszczał Earthbar, który znajduje się w Los Angeles. Miało to miejsce 3 października. Nie był sam, gdyż towarzyszył mu jeden z jego znajomych. Artyta miał na sobie czarną czapkę, jeansową kurtkę, niebieskie dresy oraz białe klapki. Rozmawiał on z fotoreporterem na temat tego, że powinien dać mu przestrzeń, nie powinien tak blisko podchodzić samochodu, a także pouczał go na temat jego zachowania. Fakt, faktem, nie raz mieliśmy przykład sytuacji, że nie potrafili się zachować. Widać gwiazdor potrzebuje więcej prywatnej przestrzeni.

01/10/2017
(29.09) Zauważony w Los Angeles
Martyna | Skomentuj (0)

29 września nasz idol został zauważony przez paparazzich w najludniejszym mieście stanu Kalifornia – w Los Angeles. Podążał on samotnie jedną z ulic początkowo ubrany w krótkie czarne spodenki i zwykłą białą koszulkę. Jak możemy wnioskować z reszty zdjęć pogoda niesamowicie sprzyjała, więc nasz idol postanowił zdjąć T-shirt i przykryć nim sobie głowę, chroniąc się przed promieniami słonecznymi. Jak widać czapka z daszkiem, którą wcześniej miał na głowie, a potem zdjął i trzymał w ręce, nie wystarczała. Jak zwykle spodenki naszego ulubieńca zwisały dość nisko przez co mogliśmy dostrzec bieliznę Calvina Kleina, którą nasz idol, jak na pewno dobrze pamiętacie, promował. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii.

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl