• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
(22.10) Przy El Rey Theatre w Los Angeles
Moonlight | Skomentuj (0)

Ostatnio coraz mniej możemy zobaczyć co się dzieje u naszego idola, ale są tacy ludzie jak paparazzi , którzy wszędzie go znajdą. 22 października, piosenkarz został zauważony przy El Rey Theatre w mieście Los Angeles. Jak możemy wywnioskować wokalista wybrał się tam do kościoła. Wokalista wyglądał na wyluzowanego i widzimy, że rozmawia z innymi. Miał na sobie ciemną bluzę firmy Gucci, spodnie – jeansy z dziurami, szare tenisówki oraz żółtą czapkę. Jak możemy zobaczyć na zdjęciach Justin był w dobrym humorze, ponieważ cały czas się uśmiechał. Już teraz zapraszamy was do galerii do obejrzenia zdjęć!

23/10/2017
Aktualizacja Bang Bang Tattoo na Instagramie | Instagram Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Na koncie Bang Bang Tattoo na Instagramie oraz Instagram Stories pojawiły się nowości. Na Stories widzimy jak wokalista siedzi na hamaku w białej bluzie z napisem na plecach „We Need Leaders”, wpatrzony w przepiękny widok znajdujący się przed nim. Właściciel konta dodał również koronę na głowę naszego idola. Kolejne zdjęcie widzieliśmy już u naszego ulubieńca tylko jest to scrren oraz napis „26 hours later”, czyli „26 godzin później”. Najnowsze dziary naszego idola były robione przez aż tyle czasu. To samo konto opublikowało na Instagramie video, które wcześniejn opublikował nasz idol, a podpisali je zdjęcie „More to come”, czyli „więcej nadchodzi„, oraz są dodane emoji bicepsa. Możemy to interpretować na dwa sposoby, że emoji oznacza siłę lub to że wokalista chce dokończyć drugi rękaw. Jak myślicie?

Kolejne zdjęcia opublikowane przez to konto, tym razem na Instagramie to artysta odwrócony również tyłem do fotografa, stojący bez koszuli, ma kurtkę przewieszoną przez ramie i jest w jasnych spodniach. Tatuażysta dziękuje wokaliście za zaufanie, że jest to jego najdłużej wykonywane dzieło w jego karierze oraz to że nasz idol jest twardy. Kolejne zdjęcie ukazuje chwile kiedy dziary były wykonywane. Podpisuje je jako „Moments in battle” czyli, „Momenty w bitwie”. Podobają Wam się te fotki?

More to come 💪💪💪

Post udostępniony przez Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

23/10/2017
Nowe tatuaże – Aktualizacja Instagrama i Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Przez 3 dni na koncie Bang Bang Tattoo, na Instagram Stories pojawiały się zdjęcia które dawały nam do zrozumienia, że wokalista w dalszym ciągu robi tatuaże. 21 października mogliśmy zobaczyć efekty tej pracy. Pierwsze zdjęcie pojawiło się na Instagram Stories naszego ulubieńca, pokazuje klatkę piersiową oraz brzuch. Widzimy dwa anioły, skrzydła, kolumny jak i również różne wzory ciągnące się aż do końca brzucha. Najnowsze tatuaże nieco zakrywają „SonOfGod”, a także kilka innych tatuaży. Kolejne zdjęcie pojawiło się na Instagramie wokalisty, jest to zdjęcie zrobione telefonem w lustrze w łazience. Tam również możemy zobaczyć nowe dziary na ciele piosenkarza. Również na Instagramie jak i ponownie na Instagram Stories, nasz idol udostępnił filmik, jak idzie słuchając muzyki oraz na końcu pokazuje przepiękne widoki. Tam również zobaczymy efekty kilku dniowej pracy. Jak Wam się podobają nowości na ciele ulubieńca? Napiszcie nam na chacie!

Instagram Stories

Instagram

21/10/2017
Aktualizacje Instagrama | Instagram Stories | Facebooka
Patrycja | Skomentuj (0)

Artysta ponownie stał się aktywny na portalach społecznościowych, tym razem na Instagramie oraz na Facebooku opublikował swoje zdjęcie. Fotka jest czarno-biała, ma na sobie jak możemy się domyślić białą bluzę, oraz czapkę z daszkiem. Tylko tyle możemy dostrzec. Piosenkarz trochę mruży oczy. Na swoim Instagram Stories, dodał video jak leży jeszcze w łóżku, odpoczywa. Pod kołdrą leży bez koszulki. Video dodane przez artystę ma napis „Morning”, czyli „ranek” w naszym języku.

Instagram oraz Facebook

Instagram Stories

20/10/2017
Dannyagha – rozmawia i pokazuje nowy tatuaż Justina?
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dodawaliśmy Wam zdjęcie, na którym widać najnowszy tatuaż wokalisty. Teraz wiemy z kim rozmawiał, kto zrobił screen i opublikował go! Zdjęcie dodał Dannyagha, na swoje Instagram Stories. Możemy zobaczyć je w nieco lepszej jakości, jednak tatuaż nieco zasłonił napisem. Wygląda na to, że jest on dość duży. Na razie nie dostaliśmy zdjęcia, na którym moglibyśmy zobaczyć go w pełnej okazałości, jednak to na pewno jedynie kwestia czasu. Dodaliśmy je standardowo dla Was do naszej galerii zdjęć.

20/10/2017
Jeremy Bieber w najnowszej aktualizacji Instagrama
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ojciec naszego ulubieńca, dobrze nam znany Jeremy Bieber jak wiadomo często wrzuca coś związanego ze swoimi dzieciakami na social media. Tym razem na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć naszego ulubionego wokalistę wraz z jego siostrą – Jazmyn. Fotka została wykonana podczas jednego z koncertów, z minionej już trasy „Purpose”, podczas piosenki „Sorry”. Jak pamiętacie to podczas niej była puszcza woda. To, co wrzucił tata artysty na Instagram to nic innego jak screen jego tapety. Jak widać ojciec naprawdę kocha swoje pociechy.

19/10/2017
Nowy tatuaż artysty? Mamy jego zdjęcie!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wokalista wczoraj pojawił się w Bang Bang Tattoo, które znajduje się w Nowym Jorku. Skąd to wiemy? Na swoim Instagram Stories umieścili fotkę rzeczy, które były potrzebne do zrobienia nowego tatuażu. Dodatkowo oznaczyli go i zapytali „jesteś gotowy?”. To daje nam do myślenia. Pojawiło się także zdjęcie, na którym widać nowy tatuaż artysty. Jest to anioł, którego możecie zobaczyć w kawałku po prawej stronie zdjęcia, na samym dole. Nadal czekamy na całą okazałość tatuażu, chociażby na zdjęciu. Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, jednak zawsze jest to coś. Nie możecie się doczekać pełnego zdjęcia? Podoba Wam się kawałek tego dzieła? Dajcie nam znać na czacie co o nim sądzicie!

18/10/2017
(17.10) W kawiarni w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wokalista 17 października został zauważony w Beverly Hills. Jak wiadomo ostatnio widziano go w Meksyku, jednak postanowił wrócić do przepięknego miasta, mowa tutaj o Los Angeles, w którym artystę można zobaczyć najczęściej. Co robił, kiedy fani postanowili strzelić mu kilka fotek? Znajdował się w jednej z tamtejszych kawarni. Świadkowie twierdzą, że był zupełnie sam, zapatrzony w swojego laptopa. Na zdjęciach widać, że miał na sobie żółte spodenki, białą bluzkę, białe buty oraz czapke, w jasnym kolorze żółtym.

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl