• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!

 

17/08/2017
(16.08) Odwiedzenie kościoła w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Justin Bieber ponownie zauważony został w Los Angeles. Udał się on 16 sierpnia do kościoła w tym mieście. Nasz idol jest naprawdę religijny, a kościół stał się jego drugim domem. Teraz, kiedy nie koncertuje ma dużo więcej czasu i stara się poświęcać go na działalność w tym miejscu, ale także na przebywaniu na modlitwie. Pierwszymi osobami, jakie zauważyły go są paparazzi. Złapali go, gdy ten wchodził do Świętego miejsca. Mamy dla Was fotki. Zapraszamy do galerii!

Następnie po wejściu to fani zauważyli gwiazdora w środku. Jedna osoba zrobiła mu fotkę. Mimo, że nie jest ona najlepszej jakości, to dostaliśmy ją jako jedyną. Osoba, która wykonała zdjęcie napisała „Justin Bieber jest w domu”. Taka prawda. Miał na sobie czarną czapkę oraz białą bluzkę, co można zaobserwować na zdjęciu. Sprawdźcie to już teraz!

Nasz ulubieniec także ponownie został złapany przez paparazzich opuszczając ten sam kościół. Zaraz po wyjściu wsiadł do białego auta, po czym odjechał. Widać, że kilka osób czekało na niego, kiedy opuszczał to miejsce, licząc na cokolwiek ze strony wokalisty. Na zdjęciach wyraźniej widać, że miał na sobie koszulkę z firmy Supreme, na nogach miał czerwone buty firmy Vans oraz czarne spodenki. Rzućcie okiem!

17/08/2017
(16.08) W Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

16 sierpnia nasz ulubieniec ponownie został zauważony w jednym z tamtejszych parków. Wokalista przechadzał się po nim, oraz biegał. Jak wiadomo jest bardzo aktywny fizycznie co dodatkowo możemy ostatnio zaobserwować. Miało to miejsce w Los Angeles, a zdjęcia, które dostaliśmy są od fanów. Gwiazdor miał na sobie jasno-niebieską bluzkę oraz granatowe spodenki. Buty, które miał na sobie pochodzą z firmy Nike. Na jednym zdjęciu jest on bez koszulki. Zdjęć jest mało, jednak warto je zobaczyć. Zapraszamy!

17/08/2017
Nowości na Instagramie | Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec ponownie dodał 3 zdjęcia na swoim Instagramie. Pierwsze zdjęcie to czarno-białe selfie, na którym nasz idol robi dość zabawną minę. Na zdjęciu ma czapkę oraz słynne okulary, pilotki, które często pojawiają się dopełniając jego outfit. Kolejnym zdjęciem jest fotka okładki do piosenki „Friends”, którą jeszcze chwila a dostaniemy. Także pewnie wy nie możecie się tego doczekać. Ostatnie zdjęcie usunął ze swojego Instagrama niedługo po dodaniu. Jest to selfie, na którym nasz idol ma czerwoną bluzę. Sprawdźcie zdjęcia już teraz!

Również na swoje Instagram Stories nasz idol wrzucił przypomnienie o tym, że dzisiaj (naszym czasem prawdopodobnie jutro) ma zamiar wydać nową piosenkę „Friends”. Dostaliśmy sporo zapowiedzi prosto od naszego idola. Piosenka na pewno tak jak poprzednie wydane w tym roku stanie się hitem. Czekamy tylko, aż zajmie 1 miejsce na Billboard Hot 100. W czasie czekania na nią, zobaczcie co dodał!

Justin Bieber w końcu poprawnie dodał opis do zdjęcia, na którym możemy zauważyć Shawna Mendesa. Wspominaliśmy Wam już o jego pomyłce i podwójnie źle dodanym opisie do fotki. W końcu wokalista poprawnie oznaczył konto drugiego gwiazdora. Mamy dla Was screena poprawionego. Traktujmy to jedynie jako błąd, prawdopodobnie jedynie nie wiedział jak napisać nazwisko. Zobaczcie!

17/08/2017
Justin na Instagramie
Patrycja | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec opublikował nowe zdjęcie na swój jeden z portali społecznościowych jakim jest dobrze Wam znany Instagram. Na zdjęciu nasz idol widać że jest bardzo szczęśliwy. Ma na sobie czapkę z daszkiem, czarna koszulkę sportową z firmy Nike, a pod sportowa koszulka ma biały t-shirt. Pod zdjęciem nie zamieścił żadnego opisu. Zdjęcie pochodzi z meczu charytatywnego. Zobaczcie to zdjęcie w naszej galerii!

16/08/2017
(14.08) W Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

14 sierpnia nasz ulubieniec pojawił się w Beverly Hills, czyli dzielnicy miasta Los Angeles, znajdującym w stanie Kalifornia. Został tam zauważony przez fanów, na ulicach tej oto dzielnicy, a także kiedy opuszczał samochód po przyjeździe do hotelu. Miał na sobie białą koszulkę oraz pomarańczowe spodenki, co grało ze sobą idealnie. Zdjęć jest kilka, warto je zobaczyć. Rzućcie okiem!

16/08/2017
Justin na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Również na Instagramowym Stories naszego ulubieńca pojawiło się zdjęcie z okładką, promujące najnowszą piosenkę „Friends”, którą otrzymamy już niedługo. Ponownie nasz idol na zdjęciu napisał „Thursday noon”. Coraz bardziej jesteśmy podekscytowani wydaniem tej piosenki przez niego, wraz z BloodPopem, który tworzy świetne kawałki. Przykładem takiego jest choćby nawet piosenka „Sorry”, z najnowszego albumu o nazwie „Purpose”. Dajcie nam znać czy równie bardzo nie możecie się poczekać na czacie po lewej stronie. Zobaczcie fotkę!

16/08/2017
(13.08) Wędrówka po Runyon Canyon w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Kolejne zdjęcia z 13 sierpnia jakie się pojawiły, to zdjęcia z Runyon Canyon, czyli jednego z najpopularniejszych parków, który znajduje się w Los Angeles. Nasz ulubieniec wędrował tam, ale także biegał co widać na zdjęciach. Także jeden z fanów zauważył go tam i zrobił mu jedną fotkę. Nie jest to wiele, jednak warto ją zobaczyć. Jego szara bluzka świetnie komponowała się z białymi spodenkami. Rzućcie okiem!

Nasz ulubieniec miał na sobie także granatowe buty firmy Adidas, co wyraźniej widać na zdjęciach od paparazzich. Również oni znaleźli się w tym parku, aby sfotografować gwiazdora. Nasz idol rozmawiał z jednym z nich. Fotoreporter rozmawiał z wokalistą na temat kościoła, teamu Mayweathera a kiedy zeszło na temat muzyki, wspomniał o nadchodzącej nowej piosence „Friends”. Polecił mu także ją sprawdzić, kiedy wyjdzie. Następnie po rozmowie paparazzi pożegnał się kulturalnie z Justinem, podając mu dłoń. Mamy dla Was video oraz zdjęcia. Sprawdźcie je!

16/08/2017
(13.08) W Nowym Jorku
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec miał dość pracowity dzień 13 sierpnia. Był widziany na charytatywnym meczu gry w koszykówkę, ale także w kościele Hillsong. Wokalista poszedł pomodlić się. Nowy Jork to nie jest jedyne miejsce gdzie zauważono naszego idola, o czym przekonacie się w późniejszych wpisach. Fani zauważyli go w kościele, ale także na ulicach tego przepięknego miasta. Wielu widziało go z Carlem Lentzem, ale także jego żoną, Laurą. Także razem znaleźli się w domu Bożym. Zajrzyjcie do galerii!

Także paparazzi nie odpuścili, kiedy tylko mieli możliwość zrobienia kilku fotek wokaliście. Złapali go pod Aire Ancient Baths, także w Nowym Jorku. Wokalista miał na sobie białą bluzkę firmy Nike. Prezentował się w niej naprawdę dobrze. Miał także czarne spodenki oraz białe buty z czerwoną podeszwą. Niezły outfit. Nieco podobny miał na sobie kilka godzin później, kiedy zauważono go wraz z Carlem i Laurą. Wtedy znajdowali się na ulicach tego miasta. Bluzka pozostała, jednak miał na sobie ciemno-zielone spodenki z Quartersnacks oraz czarne buty firmy Vans. Wygląda nieźle. Zobaczcie wszystkie zdjęcia niżej!

Pod Aire Ancient Baths w Nowym Jorku

Na ulicach Nowego Jorku

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl