• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
2 lata od opublikowania The Movementu do „Sorry”!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj, 22 października minęły dokładnie 2 lata odkąd na kanale naszego ulubieńca – „JustinBieberVEVO” pojawił się The Movement do piosenki „Sorry”! Tancerki z The Ladies of ReQuest & The Royal Family Dance Crews, o których było głośno po wydaniu tego, dały naprawdę czadu. Pamiętacie, jak fani także wrzucali filmiki tancząc do piosenki? Możemy pomóc także naszemu ulubieńcowi w kolejnym życiowym osiągnięciu, a mianowicie piosenka ma obecnie 2,8 miliarda wyświetleń. Brakuje niecałe 2 miliony, aby wokalista miał na koncie 3 miliardy wyświetleń do tego video. Chcecie mu pomóc? Odtwarzajcie tę piosenkę jak najczęściej!

23/10/2017
4 lata od wydania „Hold Tight”!
Patrycja | Skomentuj (0)

Utwór „Hold Tight” nie jest Wam nieznany, minęły już 4 lata od opublikowania tej piosenki. Dokładna data to 20 października 2013. Utwór znajduje się na albumie „Journals„, a jest naprawę świetny. Trochę lat minęło od jego wydania a piosenki na nim nadal są chętnie słuchane przez wiernych fanów. Osoby uczestniczące na koncercie wokalisty w Krakowie mogli usłyszeć tą piosenkę na żywo, w tym także my. Jesteśmy dumni z osiągnięć wokalisty i tego, że wykonywał tę piosenkę. Szczególnie, że dla wielu jest ona naprawdę ważna i naprawdę ją uwielbiają. A jak jest z Wami? Wróćmy wspomnieniami do niej!

21/10/2017
Julia Michaels wydaje remix „Friends”
Patrycja | Skomentuj (0)

Julia Michaels to 23-letnia piosenkarka oraz autorka tekstów. Dnia 20 października pojawił się remix dziewczyny do piosenki naszego idola ze współpracą z BloodPop’a – „Friends„. Już w sierpniu tego roku, współpracowała ona z wokalistą nad tym utworem. A wyniki tej pracy możemy, już teraz usłyszeć. Piosenkarka naszym zdaniem ma naprawę prześliczny głos, świetnie wyszedł im ten kawałek. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tego utworu zachęcamy do przesłuchania na portalu Spotify. A jeśli już słyszeliście to jak oceniacie najnowszy remix? Napiszcie nam na chacie, jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii.

21/10/2017
2 miliony polubień do teledysku „One Time”
Patka M | Skomentuj (0)

Już za miesiąc minie osiem lat od opublikowania teledysku do „One Time” w serwisie YouTube! Czy ktokolwiek wtedy spodziewał się tego, co osiągnie Justin? Dziś Kanadyjczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej wpływowych gwiazd. Zaczynał w social mediach, które przyniosły mu wielki sukces – spójrzcie tylko na tę piosenkę! „One Time” to pierwszy singiel artysty, którego teledysk przekroczył właśnie dwa miliony polubień. W chwili obecnej video ma ponad 546 milionów wyświetleń.

07/10/2017
8 lat od wydania singla „One Less Lonely Girl”!
Patrycja | Skomentuj (0)

Singel „One Less Lonely Girl” z pierwszej części debiutanckiego albumu piosenkarza „My World”, który na świecie ukazał się 17 listopada 2009 roku, miał już 8 rocznice od wydania singla który, opublikowany został 8 października 2009 roku. Piosenka jest Wam na pewno bardzo dobrze znana, to właśnie przy tym utworze na trasach „My World Tour” oraz „Believe Tour” była wybierana dziewczyna, dla której nasz idol śpiewał, tańczył oraz wręczał kwiaty lub wianek, przy czym jedna róża była sztuczna z podpisem „Na całe życie”. Na koncercie 11 listopada który odbył w Krakowie mogliśmy usłyszeć fragment tego pięknego utworu.

01/10/2017
Teledysk do „2U” już dostępny!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ukazał nam się teledysk do piosenki „2U”, który już nieco wcześniej zapowiedział nam David Guetta, o czym mogliście przeczytać za pośrednictwem naszych portali społecznościowych. W teledysku nie zobaczymy naszego ulubionego wokalisty, ale zobaczymy dwójkę ludzi. Pasuje do całej piosenki i wszystko jest naprawdę bardzo zgrane. Przy piosence i teledysku pracowały znane nam osoby jak Poo Bear, Josh Gudwin ale nie tylko. Widać wszyscy ogromnie się postarali. Miejmy nadzieję, że dzięki temu muzycznemu video jeszcze większe sukcesy osiągnie sama piosenka. Jak Waszym zdaniem, teledysk pasuje do piosenki? Dajcie nam znać!

09/09/2017
„Friends” pokrywa się złotem w Kanadzie!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dostaliśmy informację, prosto od Music Canada, że piosenka stworzona wraz z BloodPopem, czyli „Friends”, właśnie w Kanadzie pokryła się ZŁOTEM! To naprawdę ogromne wyróżnienie tej piosenki dla naszego idola, ale także współtwórcy hitu. Nadal zdobywa wysokie pozycje w świecie muzyki i na wielu listach, co jest już samym ogromnym sukcesem. Oprócz tego wylądowała na 4 miejscu listy U.K. Singles w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kolejne sukcesy z tą piosenką. Serdecznie gratulujemy!

22/08/2017
Remix piosenki „2U” Toma Martina
Oliwia | Skomentuj (0)

18 sierpnia pojawił się kolejny remix piosenki „2U”. Tym razem został on stworzony przez Toma Martina. Widać, że mężczyzna włożył w to dużo pracy. Remix jest naprawdę spoko i myślę, że wielu osobom przypadł go gustu. Jeśli lubicie od czasu do czasu posłuchać dobrej przeróbki to myślę, że ta będzie odpowiednia. Zapraszamy do posłuchania!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl