• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
04/10/2017
Bieber wypowiada się o Scooterze Braunie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Tym razem mamy dla Was coś innego. Zamiast wypowiedzi kogoś o naszym ulubieńcu, mamy jego wypowiedź na temat Scootera Brauna, czyli jak wiadomo jego menadżera, ale także przyjaciela. Oboje są bardzo blisko, co nie raz mogliśmy zobaczyć. Wokalista uważa, że jest świetny w swojej pracy i jak wiadać jest z niego bardzo dumny. To wiemy nie od dzisiaj, że oboje bardzo doceniają swoją pracę, dogadują się a do tego ich współpraca jest bardzo owocna. Wypowiedź nie jest długa, ale przetłumaczyliśmy ją.

„Jest świetny w tym co robi. Nawet bardziej niż świetny, jestem dumny z tego, jakim jest dobrym facetem. Zmienił moje życie. Jest najlepszy w tym biznesie.”

21/09/2017
Scooter Braun o anulowaniu reszty trasy
Patrycja | Skomentuj (0)

Wieść o anulowaniu reszty trasy Purpose Tour Stadium przez naszego idola jest Wam na pewno nie obca, szczególnie, że zarówno my, jak i media dużo o tym wspominały. Menedżer naszego ulubionego artysty Scooter Braun wypowiedział się dla CBS News o właśnie tym zdarzeniu. Jego wypowiedź jest dla nas – fanów dość tajemnicza. Nie możemy dokładnie określić co miał na myśli w czasie wypowiedzi, jednak możemy dowiedzieć się, że na pewno nasz ulubieniec podzieli się z nami, kiedy będzie na to gotów. Widać, że anulowanie trasy miało związek z czymś dużo większym niż nam się wydawało.

„Patrz, myślę, że zdecyduje się powiedzieć ludziom, kiedy jest gotowy na to co się właśnie stało. Ale myślę, że podejmuje decyzję jak sam powiedział, aby się bronić.”

21/09/2017
Camila Cabello nawiązując do piosenki „Stuck in the Moment”
Patrycja | Skomentuj (0)

Camila Cabello, czyli amerykańska piosenkarka, która należała do grupy Fifth Harmony, a tam wraz z innymi członkami zespołu wydała dwa albumy studyjne. Wokalistka opuściła zespół w zeszłym roku, po czym zaczęła karierę solową. W ostatnim ze swoich wywiadów dla Marie Claire ujawniła że pierwszą piosenką jaką nauczyła się grać na gitarze była piosenka naszego ulubieńca „Stuck in the Moment”, która jest nam dobrze znana, gdyż jest to utwór naszego ulubionego gwiazdora, który został wydany w 2010 roku w albumie „My World 2.0” którą na pewno doskonale znacie. Widać, że osoby z branży także mają wiele wspólnego z twórczością piosenkarza. Przetłumaczyliśmy dla Was jej wypowiedź, która jest dość krótka, jednak wyjaśnia nam wszystko.

„Grałam na gitarze siódmej klasy – początkowo uczyłam się sama, ale odpowiednio zaczęłam uczyć się dwa lata temu. Pierwszą piosenką jaką kiedykolwiek nauczyłam się grać była „Stuck in the Moment”Justina Biebera.”

13/09/2017
(12.09) Wydarzenie Hand in Hand w Universal City, Kalifornia
Tusihuana | Skomentuj (0)

Długo zapowiadane przez nas oraz wszystkich pozostałych członków ekipy, a także samego Justina Biebera wydarzenie o nazwie Hand in Hand odbyło się wczoraj, czyli dokładnie 12 września. Miejsce tego to Universal City, które znajduje się w Kalifornii. Miało ono charakter charytatywny, a więc miało na celu zebranie jak największej ilości datków dla poszkodowanych w huraganie, który miał miejsce w Houston. Wspominaliśmy Wam o tym i nieco o całokształcie wydarzenia. Podczas niego zrobiono Bieberowi tylko jedno zdjęcie, które pochodzi od fanów. Mamy także kilka video. Rzućcie okiem!

Oczywiście to nie jest jedyne zdjęcie, gdyż także znajdowali się tam fotografowie. Wokaliście zrobiono wiele zdjęć z innymi gwiazdami, które również były obecnie podczas tego wielkiego wydarzenia. M.in. mogliśmy zobaczyć go z Joe Jonasem, Luisem Fonsi czy DJ Khaledem. Zadaniem piosenkarza podczas jego eventu było odbieranie telefonów i przyjmowanie datków od osób dzwoniących na rzecz poszkodowanych. Zobaczcie wszystkie fotki!

Oprócz tego nasz ulubiony wokalista miał chwilę na to, aby zabrać głos i powiedzieć kilka słów dotyczących tego eventu, a on wykorzystał to nie tylko na przemowę, ale także na modlitwę. Mamy z tego zarówno filmik jak i tłumaczenie. Widać, że wydarzenie przyniosło mu wiele dobrego, że cieszył się z bycia jego częścią i tego, że mógł w jakikolwiek sposób pomóc. Sprawdźcie to już teraz!

Justin podczas przemowy na Hand in Hand: „Witajcie w domu. Tutaj Justin. Chcę tylko powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny, że jestem częścią tej sprawy. Um, nie chcemy abyście tylko oglądali, chcemy abyście byli częścią tego i podarowali cokolwiek tylko możecie. To nie musi być wiele, tyle ile jest możliwe, abyście dali. Mam tutaj mojego faceta, i um, chcemy odmówić szybką modlitwę.”

20/08/2017
Lyric Video do „Friends” dostępne na YouTube! | Tłumaczenie piosenki
Patrycja | Skomentuj (0)

Na pewno najnowszą piosenkę naszego ulubieńca przesłuchaliście już nie raz. Piosenka została opublikowana 17 sierpnia o godzinie 18:00 (czasu polskiego). „Friends” powstało ze współpracy z BloodPopem. To właśnie na jego kanale w serwisie YouTube została opublikowana piosenka z tekstem piosenki. My postanowiliśmy przetłumaczyć dla Was jej tekst! Przeczytajcie oraz posłuchajcie!

Zastanawiałem się co u Twojej mamy
Czy dostała tę pracę, którą chciała?
Więc sprzedała ten samochód, który sprawiał jej problemy?
Jestem po prostu ciekawy co u niej, szczerze

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?

Zastanawiam się czy masz kogoś
Kto będzie Cię mocno trzymał odkąd odszedłem
Zastanawiam się czy myślisz o mnie
Właściwie, nie odpowiadaj na to

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?

06/08/2017
NOWE VIDEO NA KANALE – The Ellen Show: Justin Bieber prankuje fankę 2015r. TŁUMACZENIE PL
Patrycja | Skomentuj (0)

Na naszym kanale na YouTube pojawiło się tłumaczenie nowego video tym razem z 2015 roku. Jest to w na pewno dobrze Wam znany program The Ellen Show jak dobrze wiecie, nasz ulubieniec wiele razy gościł u Ellen. Wokalista w tym odcinku prankuje jedną ze swoich fanek poprzez rozmowę telefoniczną. Jest to naprawdę zabawne. Jesteście ciekawi co zrobi? Zapraszamy do obejrzenie video!

04/08/2017
Madison Beer o Justinie i Beliebers – TŁUMACZENIE
Patrycja | Skomentuj (0)

Madison Beer to piosenkarka jak i przyjaciółka naszego idola, na pewno bardzo dobrze jest Wam znana, wiele razy była widziana z wokalistą wypowiedziała się w jednym z wywiadów na temat samego Justina jak i nas – Beliebers. Jej słowa są piękne. Na naszym kanale na YouTube możecie obejrzeć tłumaczenie tej wypowiedzi. Zachęcamy do obejrzenia!

10/06/2017
04.06 – One Love Manchester – Manchester, Wielka Brytania | Charytatywny koncert Ariany Grande
Tusihuana | Skomentuj (0)

4 czerwca miało miejsce niesamowite wydarzenie, a więc charytatywny koncert wspaniałej piosenkarki, czyli Ariany Grande dla poszkodowanych rodzin w ataku terrorystycznym w Manchesterze. Koncert nosi nazwę One Love Manchester. Był najwięcej oglądanym koncertem wszech czasów, co dodatkowo pokazuje to, jak ważny dla wielu był. Obok takich gwiazd jak Ariana Grande, Miley Cyrus, Coldplay i wielu innych, także pojawił się Justin Bieber! Zaśpiewał on dwie piosenki oraz zrobił ogromne show. Jego wypowiedzi doprowadziły do płaczu wiele osób, będących obecnych wtedy w Manchesterze ale również przed ekranami. Mamy dla Was jego wypowiedzi z tego, więc przeczytajcie je już teraz!

Przed rozpoczęciem piosenki ‚Love Yourself’:
– „Cześć wszystkim. Jak się macie tej nocy? Po pierwsze chcę podziękować za zaproszenie mnie tutaj tej nocy. Jesteście naprawdę odważni. Jaką naprawdę niesamowitą rzeczą jest robienie tego tutaj tej nocy, zgodzicie się ze mną? Zgodzicie się ze mną, że miłość zawsze wygrywa? Co jest lepszym sposobem walki zła ze złem, to walka zła z dobrem. Zgodzicie się z tym? To zaszczyt być tutaj i może powinienem po prostu zagrać trochę muzyki, prawda?”

Kilka słów po piosence ‚Love Yourself’:
– „Możemy to zrobić teraz? Chcę śpiewać właśnie teraz. Zaczynajmy śpiewać „miłość, miłość, miłość!” (Wszyscy krzyczą). Miłość zawsze na końcu wygrywa. Dziękuję Wam bardzo.”

Po piosence „Cold Water”:
– „Nie zamierzam opuścić nadziei. Nie zamierzam opuścić miłości. Ne zamierzam opuścić Boga. Podnieście swoje ręce do góry jeżeli nie macie zamiaru odpuścić. Bóg jest dobry w środku ciemności. Bóg jest dobry w środku zła. Bóg jest w środku. Nie ważne co dzieje się na świcie, Bóg jest w środku. I kocha Was. Jest tutaj dla Was. Chcę poświęcić ten moment dla uhonorowania ludzi, których zaginionych czy zabranych. Kochamy Was bardzo mocno. Dla rodzin… Kochamy Was bardzo mocno. Podnieście obie swoje ręce dla uhonorowania tych ludzi właśnie teraz. Wszyscy powiedźcie ‚czcimy Was’, ‚kochamy Was’. Dziękuję Wam bardzo za zaproszenie mnie. Kocham Was.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Moment, kiedy nasz ulubieniec wzruszył się podczas przemowy wielu poruszyło. Przemowa była wspaniała, o czym mogliście przeczytać wyżej. Jak dobrze wiecie okrzyki „Miłość, miłość, miłość”, były cudowne, tak jak i publiczność. Na naszym kanale pojawił się przetłumaczony cały filmik z jego wypowiedzi i występu. Sprawdźcie go!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl