• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!

 

20/08/2017
Lyric Video do „Friends” dostępne na YouTube! | Tłumaczenie piosenki
Patrycja | Skomentuj (0)

Na pewno najnowszą piosenkę naszego ulubieńca przesłuchaliście już nie raz. Piosenka została opublikowana 17 sierpnia o godzinie 18:00 (czasu polskiego). „Friends” powstało ze współpracy z BloodPopem. To właśnie na jego kanale w serwisie YouTube została opublikowana piosenka z tekstem piosenki. My postanowiliśmy przetłumaczyć dla Was jej tekst! Przeczytajcie oraz posłuchajcie!

Zastanawiałem się co u Twojej mamy
Czy dostała tę pracę, którą chciała?
Więc sprzedała ten samochód, który sprawiał jej problemy?
Jestem po prostu ciekawy co u niej, szczerze

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?

Zastanawiam się czy masz kogoś
Kto będzie Cię mocno trzymał odkąd odszedłem
Zastanawiam się czy myślisz o mnie
Właściwie, nie odpowiadaj na to

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?

Dziewczyno, zastanawiasz się dlaczego dzwoniłem?
Jakbym miał ukryte powody
Nie, nie skończyliśmy tego dobrze
Ale wiesz, że mieliśmy coś dobrego

Więc zastanawiam się, czy możemy nadal być przyjaciółmi?
Czy możemy być nadal przyjaciółmi?
To nie musi być koniec
A jeżeli to koniec to możemy być przyjaciółmi?

06/08/2017
NOWE VIDEO NA KANALE – The Ellen Show: Justin Bieber prankuje fankę 2015r. TŁUMACZENIE PL
Patrycja | Skomentuj (0)

Na naszym kanale na YouTube pojawiło się tłumaczenie nowego video tym razem z 2015 roku. Jest to w na pewno dobrze Wam znany program The Ellen Show jak dobrze wiecie, nasz ulubieniec wiele razy gościł u Ellen. Wokalista w tym odcinku prankuje jedną ze swoich fanek poprzez rozmowę telefoniczną. Jest to naprawdę zabawne. Jesteście ciekawi co zrobi? Zapraszamy do obejrzenie video!

04/08/2017
Madison Beer o Justinie i Beliebers – TŁUMACZENIE
Patrycja | Skomentuj (0)

Madison Beer to piosenkarka jak i przyjaciółka naszego idola, na pewno bardzo dobrze jest Wam znana, wiele razy była widziana z wokalistą wypowiedziała się w jednym z wywiadów na temat samego Justina jak i nas – Beliebers. Jej słowa są piękne. Na naszym kanale na YouTube możecie obejrzeć tłumaczenie tej wypowiedzi. Zachęcamy do obejrzenia!

10/06/2017
04.06 – One Love Manchester – Manchester, Wielka Brytania | Charytatywny koncert Ariany Grande
Tusihuana | Skomentuj (0)

4 czerwca miało miejsce niesamowite wydarzenie, a więc charytatywny koncert wspaniałej piosenkarki, czyli Ariany Grande dla poszkodowanych rodzin w ataku terrorystycznym w Manchesterze. Koncert nosi nazwę One Love Manchester. Był najwięcej oglądanym koncertem wszech czasów, co dodatkowo pokazuje to, jak ważny dla wielu był. Obok takich gwiazd jak Ariana Grande, Miley Cyrus, Coldplay i wielu innych, także pojawił się Justin Bieber! Zaśpiewał on dwie piosenki oraz zrobił ogromne show. Jego wypowiedzi doprowadziły do płaczu wiele osób, będących obecnych wtedy w Manchesterze ale również przed ekranami. Mamy dla Was jego wypowiedzi z tego, więc przeczytajcie je już teraz!

Przed rozpoczęciem piosenki ‚Love Yourself’:
– „Cześć wszystkim. Jak się macie tej nocy? Po pierwsze chcę podziękować za zaproszenie mnie tutaj tej nocy. Jesteście naprawdę odważni. Jaką naprawdę niesamowitą rzeczą jest robienie tego tutaj tej nocy, zgodzicie się ze mną? Zgodzicie się ze mną, że miłość zawsze wygrywa? Co jest lepszym sposobem walki zła ze złem, to walka zła z dobrem. Zgodzicie się z tym? To zaszczyt być tutaj i może powinienem po prostu zagrać trochę muzyki, prawda?”

Kilka słów po piosence ‚Love Yourself’:
– „Możemy to zrobić teraz? Chcę śpiewać właśnie teraz. Zaczynajmy śpiewać „miłość, miłość, miłość!” (Wszyscy krzyczą). Miłość zawsze na końcu wygrywa. Dziękuję Wam bardzo.”

Po piosence „Cold Water”:
– „Nie zamierzam opuścić nadziei. Nie zamierzam opuścić miłości. Ne zamierzam opuścić Boga. Podnieście swoje ręce do góry jeżeli nie macie zamiaru odpuścić. Bóg jest dobry w środku ciemności. Bóg jest dobry w środku zła. Bóg jest w środku. Nie ważne co dzieje się na świcie, Bóg jest w środku. I kocha Was. Jest tutaj dla Was. Chcę poświęcić ten moment dla uhonorowania ludzi, których zaginionych czy zabranych. Kochamy Was bardzo mocno. Dla rodzin… Kochamy Was bardzo mocno. Podnieście obie swoje ręce dla uhonorowania tych ludzi właśnie teraz. Wszyscy powiedźcie ‚czcimy Was’, ‚kochamy Was’. Dziękuję Wam bardzo za zaproszenie mnie. Kocham Was.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Moment, kiedy nasz ulubieniec wzruszył się podczas przemowy wielu poruszyło. Przemowa była wspaniała, o czym mogliście przeczytać wyżej. Jak dobrze wiecie okrzyki „Miłość, miłość, miłość”, były cudowne, tak jak i publiczność. Na naszym kanale pojawił się przetłumaczony cały filmik z jego wypowiedzi i występu. Sprawdźcie go!

14/03/2017
DJ Tay James o Justinie
Martyna | Skomentuj (0)

DJ Tay James, czyli wszystkim wam na pewno dobrze znany, amerykański DJ i prywatnie przyjaciel naszego ulubieńca, który również towarzyszy mu podczas trasy „Purpose” ostatnio powiedział kilka słów o tym jak rozpoczęła się ich współpraca, o ich relacji oraz o kilku ich wspólnych przeżyciach. Przeczytajcie to już teraz!

DJ Tay James o Justinie: „Zacząłem pracować z Justinem po tym jak skończyłem szkołę. Jego zarząd skontaktował się ze mną i wspólny przyjaciel załatwił mi pracę. To była mijająca historia. Osiem lat później, wciąż z nim jestem. Poza tym, że jest on moim szefem, jesteśmy również dobrymi przyjaciółmi. Razem dorastaliśmy w tej branży, uczyliśmy się wzajemnie i wspieraliśmy. Ta relacja wciąż jest budowana. Album „Purpose” został nominowany do Grammy. Byłem cholernie szczęśliwy będąc w studio, pracując nad kilkoma z tych piosenek. Stary, to była tak świetna możliwość. Przestałem być DJ-em. Byłem w studio przez sześć lub siedem miesięcy, po prostu pomagając robić ścieżkę dźwiękową. To było naprawdę dobre doświadczenie. Robiliśmy klip produkcyjny do „Believe” [w Norwegii], i show było szalone – graliśmy na wodzie. Po występie, nie mogliśmy normalnie wychodzić, ponieważ Oslo zamknęło szkoły, więc ludzie mogli przyjść na koncert Biebera. Więc po koncercie, zamiast wziąć zwykły transport, bo nie mogliśmy opuścić miejsca samochodem, musieliśmy wskoczyć do łodzi i przepłynąć, więc nie zostalibyśmy oblężeni przez fanów. No i wskoczyliśmy do łodzi, myśląc, że jesteśmy mądrzy – nie! W Oslo każdy ma łódź, więc wszyscy do nich wyskoczyli i następną rzeczą, było coś jak pościg łodzi. Na szczęście, byliśmy pierwsi! Nagrywałem każde najmniejsze rzeczy, która robiłem podczas trasy z Justinem, poza sceną – jakie jedzenie jadłem, ubrania, które kupiłem, miasta, które zwiedzałem. Robiłem to przez kilka lat i dostawałem wiele hitów. Nazwisko jest naprawdę wielkie – większe niż po prostu ja.”

19/12/2016
Artykuł Gossip Cop wyjaśniający sytuację z Jingle Ball z Justinem Bieberem
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawił się artykuł od Gossip Cop, zaprzeczający innym, które tworzyły strony na temat sytuacji z Jingle Ball. Twierdzono, że właśnie przez Justina Biebera organizatorzy koncertu Z100 Jingle Ball musieli zapłacić wysoką grzywnę, która wynosiła aż milion dolarów. Oczywiście okazało się to bujdą, gdyż to nie miało miejsca z winy naszego ulubieńca. Wszystko jest ładne wyjaśnione w artykule, który dla was przetłumaczyliśmy. Rzućcie na niego okiem!

Justin Bieber NIE przyczynił się do tego, że organizatorzy koncertu Z100 Jingle Ball zostali ukarani grzywną w wysokości 1 miliona dolarów, mimo absurdalnego raportu brukowca. Gossip Cop może jedynie obalić to twierdzenie. Informujemy, że nie jest to prawda.

“Jingle Ball Brat! Justin Bieber rujnuje świąteczny koncert” rozgłasza nowy nagłówek RadarOnline.
Towarzyszące artykułowi cytaty, tak zwane „źródła” mówią: “Justin Bieber przybył bardzo spóźniony na scenę, kiedy skończył, skazał organizatorów na miliony dolarów do zapłaty.”
Podejrzana, dobrze poinformowana osoba zaczęła utwierdzić, że nigdzie nie można było znaleźć piosenkarza, kiedy był jego czas na występ i “ostatecznie organizatorzy dobijali się do drzwi jego garderoby i błagali o wejście na scenę.”

Niepewne źródło strony kontynuuje, „Zapłacono mu za 30 min występu, ale [Madison Square Garden] miało nocną godzinę policyjną. Jakiekolwiek show, które dzieje się dalej po północy kosztuje organizatorów miliony grzywny.”
„Poufna” osoba dalej twierdzi, że realizatorzy Jingle Ball „błagali gwiazdę o zakończenie show” przed ostatecznym czasem, ale on „nie zgodził się wyjść aż do 12:15 am, powodując, że organizatorzy dostaną grzywnę w wysokości milionów i sprawiając, że wiele fanów spóźniło się na pociągi powrotne do domów.”

Jednakże Gossip Cop, sprawdziło to z wiarygodnym źródłem blisko Biebera, które jedynie upewniło nas, że nie było prawdy w relacji wydarzenia brukowców.
Informujemy, „Justin czekał cierpliwie na backstage jak show odbywało się za całą noc. Przejął scenę kiedy poproszono i show nie przekroczyło czasu.” Innymi słowy, jest to historia nie mając znaczenia, wygląda na to, że obmyślona, żeby sprawić, że piosenkarz wyjdzie na nieprofesjonalnego, ale to wszystkie jest zmyślone.”

17/12/2016
TPI Magazine o Justinie Bieberze
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawił się urywek artykułu TPI Magazine, który ma wiele wspólnego z Justinem. Dotyczy jego osoby, kariery ale nie tylko. Ostatnio coraz częściej w mediach jest głośno o sukcesach naszego idola i naprawdę jego kariera jest na dobrej drodze. Sprawdźcie co takiego napisali w artykule!

TPI Magazine: „Cóż, prawdziwe zrzucenie z siebie etykiety nastoletniej gwiazdy pop, Justin Bieber, świeżo z wydaniem jego albumu, postanowił pokazać światu jak dojrzały jest jako artysta. To trudne do wyobrażenia, że artysta mający zaledwie 22 lata może być nazywany doświadczonym profesjonalistą, ale po wydaniu swojego pierwszego singla w 2009, Justin Bieber stał się podróżująca maszyną. Grając dla wyprzedanych (w sensie biletów) publiczności na całym świecie, budując autorytet kulturowy i stając się jedną z najbardziej znanych osób w świecie muzyki pop. Justin Bieber, młoda gwiazda jest z pewnością osobą licząca się.”

17/12/2016
Artykuł Music Week o sukcesie Justina Biebera – AEG Live
Tusihuana | Skomentuj (0)

Artykuł Music Week o sukcesie Justina Biebera AEG Live pojawił się już dwa dni temu na naszym Twitterze w pełni przetłumaczony. Jeżeli jeszcze go tam nie przeczytaliście, to nic się nie stało. Oczywiście dodajemy go tutaj, więc możecie zobaczyć co mniej więcej AEG Live miało do przekazania!

„Organizator AEG Live pochwalił rozwój Justina Biebera jako wykonawcy występów na żywo w czasie wspaniałych 12 miesięcy dla gwiazdy.
22-latek dał 110 koncertów na całym świecie od rozpoczęcia jego trasy „Purpose” w marcu, sprzedając olbrzymią ilość biletów – 857,598 dla tych 48 terminów europejskiej części, które wliczają 16 dat w Wielkiej Brytanii (UK) i zakończoną 29 listopada jego sześcioma ostatnimi nocami w The O2 w Londynie.
Justin naprawdę dobrze bawi się na scenie i poza nią”, Simon Jones, VP, muzyka na żywo dla oddziału AEG’s Goldenvoice UK powiedział do Music Week. „On ma 22 lata i jest teraz dojrzałą, światowej klasy supergwiazdą, która lubi występować. On chce być w trasie i chce grać.”
Bieber, który jest reprezentowany przez amerykańską agencję CAA Marlene Tsuchii i Roba Light pracuje z AEG od czasu jego debiutanckiego koncertu w 2010. „Dorastał z własną umiejętnością kontroli nad publicznością,” wspomina Jones. „Nauczył się jak otrzymać taką reakcję od publiczności jaką chce. Jest doskonałym profesjonalistą i doskonałym wykonawcą (w sensie na scenie).”

Piosenkarz, który również jest główną atrakcją V Festivalu wraca do Wielkiej Brytanii, w wakacje, na koncert na stadionie Principality w Cardiff i na AEG’s British Summer Time Hyde Park. „Daliśmy na sprzedaż całą europejską trasę, tydzień przed świętami 2015 – i mniej więcej wszystkie bilety wyprzedały się natychmiast, więc nikt nie był w stanie kupić biletów na Justina Biebera przez cały rok i od tamtej pory ma cztery lub pięć więcej hitów.” zauważa Jones.

„Wspólnie AEG Live, CAA i Scooter BraunSB Projects – uważają, że to odpowiedni czas, żeby wyjść ponownie i również odwiedzić rynki(muzyczne), na których nie był przez długi czas, takie jak Południowa Ameryka i Australia, tak dobrze jak powrócić ponownie do Europy.”

To upamiętnia dużą odległość od ostatniej trasy Biebera, w Wielkiej Brytanii, w 2013, kiedy wywołał cięte uwagi poprzez późne przybycie na scenę na koncert w The O2. Od tamtego momentu jego profil ogromnie się zmienił, jednakże kilka z jego scenicznych popisów kontynuuje wywoływanie krytyki przez brukowce.

„Kiedy jesteś jakby na tym wznoszeniu się (na szczyt), prasa omal to znajduje, postara się i ściągnie cię w dół za zbyt wysokie mniemanie o sobie, mówi Jones. „Justin się tego prawdopodobnie spodziewa, ale to czego oni nie są w stanie zniszczyć, to niesamowite show, które daje – to jest niezaprzeczalne, kiedy widzisz tysiące ludzi, krzyczących na jego widok.”

Wracając do stycznia, Bieber ustawił historyczny rekord stając się pierwszym artystą, który jednocześnie utrzymuje trzy pozycje w Top 3 w UK’s Official Singles Chart. „Sorry” jest najbardziej sprzedającym się singlem z 1,917,145 sztukami sprzedanymi, tuż za jest „Love Yourself” (1,835,264) i „What Do You Mean” (1,664,381). Również zdobył wysoki sukces jako artysta z „Cold Water” Majora Lazer i „Let Me Love You” DJ Snake. Sprzedaż „Purpose”, do tego czasu, przekracza milion. (573, 575)
„Ludzie „są” w „Purpose”, kiedy nikt nie myślał, ze będą.” dodaje Jones. „To krzyżuje wiele gatunków i uderza w zgarnianiu zainteresowania ludzi, ponieważ są tam (na płycie) ballady, R&B, hip hop i pop; krzyżuje się tam wiele granic.”

Scooter Braun wykonał fantastyczną robotę w kształtowaniu kariery Justina i Justin wykonał świetną robotę w kształceniu siebie na bardzo przystępnego artystę. Nie dostaje wystarczającego uznania, za to jak jest utalentowany.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl