• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
(22.10) Aktualizacja Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj, czyli 22 września pojawiło się kolejne video od naszego ulubionego wokalisty. Zostało ono dodane przez niego na Instagram Stories. Widzimy na nim filtr czarno-biały. Artysta robi duże oczy, przy czym z jego ust można wyczytać „wooow”. Ma na sobie jasną czapkę, oraz bluzę – bejsbolówkę. Widać jego dłuższe włosy, wychodzące pod czapką z daszkiem. Czyżbyśmy mieli niedługo ponownie zobaczyć go w dłuższych włosach jak za czasów „Roast”? Na razie wszystko na to wskazuje.

23/10/2017
Ben Houston oraz John spędzają czas z Justinem? Aktualizacje Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ben Houston, który zapewne jest Wam znany, wraz z Johnnym spędzali czas wspólnie z naszym ulubionym wokalistą, podczas tego, gdy artysta tworzył nowe tatuaże na swoim ciele. Widać po videach, które umieścili na Instagram Stories, że mieli tam niezły ubaw. Skakali przez tyczkę na materac. Widać naszemu ulubieńcowi udało się to na pierwszym video bez problemu. Na następnym video można zaobserwować, jak leży, a Bang Bang robi mu tatuaże. Za to nagrywający video strzela z pistoletu Nerf. Na opublikowanym przez Johna video, możemy usłyszeć głos wokalisty. Widać, że dobrze się wszyscy razem bawili.

123

23/10/2017
Aktualizacja Bang Bang Tattoo na Instagramie | Instagram Stories
Patrycja | Skomentuj (0)

Na koncie Bang Bang Tattoo na Instagramie oraz Instagram Stories pojawiły się nowości. Na Stories widzimy jak wokalista siedzi na hamaku w białej bluzie z napisem na plecach „We Need Leaders”, wpatrzony w przepiękny widok znajdujący się przed nim. Właściciel konta dodał również koronę na głowę naszego idola. Kolejne zdjęcie widzieliśmy już u naszego ulubieńca tylko jest to scrren oraz napis „26 hours later”, czyli „26 godzin później”. Najnowsze dziary naszego idola były robione przez aż tyle czasu. To samo konto opublikowało na Instagramie video, które wcześniejn opublikował nasz idol, a podpisali je zdjęcie „More to come”, czyli „więcej nadchodzi„, oraz są dodane emoji bicepsa. Możemy to interpretować na dwa sposoby, że emoji oznacza siłę lub to że wokalista chce dokończyć drugi rękaw. Jak myślicie?

Kolejne zdjęcia opublikowane przez to konto, tym razem na Instagramie to artysta odwrócony również tyłem do fotografa, stojący bez koszuli, ma kurtkę przewieszoną przez ramie i jest w jasnych spodniach. Tatuażysta dziękuje wokaliście za zaufanie, że jest to jego najdłużej wykonywane dzieło w jego karierze oraz to że nasz idol jest twardy. Kolejne zdjęcie ukazuje chwile kiedy dziary były wykonywane. Podpisuje je jako „Moments in battle” czyli, „Momenty w bitwie”. Podobają Wam się te fotki?

More to come 💪💪💪

Post udostępniony przez Bang Bang Tattoo (@bangbangnyc)

21/10/2017
Aktualizacje Instagrama | Instagram Stories | Facebooka
Patrycja | Skomentuj (0)

Artysta ponownie stał się aktywny na portalach społecznościowych, tym razem na Instagramie oraz na Facebooku opublikował swoje zdjęcie. Fotka jest czarno-biała, ma na sobie jak możemy się domyślić białą bluzę, oraz czapkę z daszkiem. Tylko tyle możemy dostrzec. Piosenkarz trochę mruży oczy. Na swoim Instagram Stories, dodał video jak leży jeszcze w łóżku, odpoczywa. Pod kołdrą leży bez koszulki. Video dodane przez artystę ma napis „Morning”, czyli „ranek” w naszym języku.

Instagram oraz Facebook

Instagram Stories

20/10/2017
Aktualizacje Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

W końcu dostaliśmy kolejne filmiki od Justina Biebera! Pojawiły się dwa nowe videa poprzez jego Instagram Stories. Są one w kolorystyce czarno-białej. Możemy zauważyć, że wokalista ma na sobie czapkę oraz bluzę. Ponownie możemy zaobserwować jak wokalista mówi w stronę aparatu ze śmiesznym akcentem, oczywiście ma to w zamiarze rozśmieszenie nas. Jak wiadomo artysta ma wysokie poczucie humoru. Mieliśmy nadzieję na videa z pokazem najnowszego tatuażu, ale także miło dostać coś innego z jego strony, czyż nie? Możecie obejrzeć je poprzez nasz Twitterowy profil.

17/10/2017
Aktualizacja Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec na swoje Instagram Stories wrzucił video, które pojawiło się 14 października. Wokalista widocznie ogląda bajkę, w tle, na ekranie, w odbiciu możemy zobaczyć jego postać. Wygląda na naprawdę zadowolonego, co dodatkowo podkreśla, że musiał dobrze się bawić. Niestety ostatnio nie jest zbyt aktywny zarówno na Stories jak i na Instagramie, ale miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni, w to sprawi, że dostaniemy jeszcze więcej z jego strony. Chcielibyście? Póki co zobaczcie video.

15/10/2017
(14.10) Zauważony przez fanów w Los Cabos
Patrycja | Skomentuj (0)

Justin Bieber w dalszym ciągu znajduje się w Los Cabos w Meksyku. Dnia 14 października został zauważony przez swoich fanów w którymś z tamtejszych lokali. Widać że wokaliście dopisuje dobry humor, jest uśmiechnięty, wypoczęty. Po niektórych fotkach widać że piosenkarz rozmawiał z fanami, na innych widzimy jak coś zamawia. Pojawiły się również dwa filmiki. Z tego co możemy się domyślić jeden z pracowników nagrał naszego idola zza lady. Na drugim video widzimy jak nasz ulubieniec rozmawia ze znajomym. Ubrany był w czarny t-shirt z nadrukami z przodu i z tyłu, czarno białe spodenki, białe buty, oraz biała czapka z daszkiem. Naszym zdaniem prezentował się na prawdę dobrze!

12

11/10/2017
(10.10) Po nieobecności – zauważony w Santa Barbara County
Patrycja | Skomentuj (0)

Jak możemy zauważyć ostatnio o naszym idolu możemy się mało dowiedzieć, nie wiadomo gdzie jest. Jednak wczoraj, czyli dokładnie 10 października, to jego fani zauważyli wokalistę w Santa Barbara County. Jest to hrabstwo które znajduję się w stanie Kalifornia. Pojawiły się zdjęcia oraz videa z tego dnia. Fani potwierdzili, że zdjęcia zostały zrobione w Starbucksie. Na jednym ze zdjęć widzimy wokalistę ubranego w czarną kurtkę z flagami poszczególnych krajów na rękawach, szarej bluzie, różowej czapce oraz czarnych spodniach. W reku trzymał swojego laptopa, kubek z napojem oraz kartkę, którą dostał od fanki. Niżej będziecie mogli doczytać co się w nim znalazło! Na drugim zaś widzimy artystę mającego w dłoni wyżej wspomnianą kartkę. Reszta zdjęć wygląda dość podobnie do siebie. Mamy także videa, które możecie zobaczyć poniżej, po kliknięciu w numerki.

123

Wypowiedzi fanek o spotkaniu:
– „W tym liście napisałam: „powinniśmy się poślubić czy coś?” Rozmawiałam z nim, jest bardzo słodki. Kocham go.”
– „Moja siostra widząc Justina dała mu kartkę z zapytaniem czy powinni się poślubić.”
– „To też moja przyjaciółka dała mu ten list. Też go spotkałam!”
– „Zdecydowanie najmilsza osoba, przestał robić to co robił, żeby porozmawiać z nami, nie był zły czy cokolwiek.”
– „Nie zachowywałam się jak szalona. Tylko podeszłam i dałam mu ten list.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl