• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
18/09/2017
Nominacje na MPN 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nadszedł czas na głosowania. Nasz ulubieniec został nominowany w czterech kategoriach na Meus Premios Nick 2017, czyli brazyliską galę Nickelodeona. Widać, że na ich listach szczególnie wyróżniona została piosenka „I’m The One”, która zyskała aż dwie nominacje! W każdej kategorii możecie pomóc mu wygrać i zagłosować na niego. Niżej dodajmy dla Was link, w którym możecie na niego zagłosować oraz kategorie, w których gwiazdor ma szansę wygrać. Pomóżmy mu w tym!

Zagłosuj na wokalistę -> TUTAJ

– Favorite International Artist
– Favorite International Hit z piosenką „I’m The One”
– International Show of the Year
– Favorite Collaboration ponownie z piosenką „I’m The One”

17/08/2017
Wygrane nominacje na TCA 2017!
Oliwia | Skomentuj (0)

Jak już wiecie z poprzednich wpisów nasz ulubieniec został nominowany w kilku kategioriach na Teen Choice Awards 2017. Oczywiście nasz idol wygrał parę kategorii z czego ogromnie się cieszymy i jesteśmy dumni z sukcesów wokalisty. Justin Bieber naprawdę zasłużył na tą wygraną, ponieważ te piosenki stały się hitem internetu i nie tylko. Niżej możecie zobaczyć w jakich kategoriach wygrał piosenkarz!

– Choice Latin Song z piosenką „Despacito”
– Choice R&B / Hip-hop Song z piosenką „I’m the One”
– Choice Summer Song z piosenką „Despacito”

12/08/2017
Nominacja na Electronic Music Awards 2017! | Dodatkowe Informacje
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec otrzymał nominację na Electronic Music Awards 2017. Jest to dla piosenkarza jak i dla nas następne ogromne osiągnięcie. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z kolejnych sukcesów naszego idola. Trzymajmy kciuki, żeby wokalista wygrał i jeszcze wiele razy był nominowany na takich galach. Tym razem jego nominacja pojawiła się w kategorii „Single of the Year” i w tej kategorii nominowane są dwie piosenki – „Let Me Love You” oraz „Cold Water”. Czekamy na wyniki!

Dodatkowe Informacje :
Justin Bieber jest najwięcej słuchanym artystą dzisiejszego dnia na Spotify z ponad 10,684,573 odtworzeniami jego piosenek.
Justin Bieber ma obecnie ponad 21,6 miliardów wyświetleń w serwisie YouTube. Średnio dziennie przybywa mu około 8 milionów wyświetleń.
– Piosenka „I’m The One” pokryła się poczwórną platyną w Stanach Zjednoczonych.
Justin Bieber jest na 7 miejscu na Global Digital Artist Ranking z 2426 punktami.
– Remix „Despacito” jest na 1 miejscu na iTunes w Stanach Zjednoczonych.
– Piosenka „2U” jest obecnie na 10 miejscu na polskim iTunes.

27/07/2017
Nominacje do MTV VMA 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiły się nominacje do tegorocznej gali rozdania nagród o nazwie MTV VMA 2017. Nasz idol zgarnął w tym roku dwie nominacje z piosenkami. Pierwszą okazała się kategoria „Best Hip Hop Video” z piosenką „I’m The One”, a druga w kategorii „Best Dance Video” z piosenką „Cold Water”. Gratulujemy obu kategorii i życzymy wygranej!

14/07/2017
Nominacje na NRJ DJ Award 2017!
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz Idol otrzymał ostatnio, aż 3 nominacje na NRJ DJ Award 2017! Jest to dla niego i dla nas wszystkich następne wielkie osiągnięcie. Jesteśmy dumni z sukcesów naszego ulubieńca. Mamy nadzieję, że Justin jeszcze wiele razy będzie nominowany na takich galach. Trzymajmy kciuki za naszego gwiazdora. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie to nominacje to zobaczcie niżej!

– Best Collaboration
– Best Music Video (dwie piosenki) „I’m The One”, „Let Me Love You”

14/07/2017
Nominacje na Teen Choice Awards 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj mogliśmy poznać nominacje naszego ulubieńca do tegorocznej gali rozdania nagród Teen Choice Awards. Wokalista otrzymał aż 7 nominacji, nie tylko z piosenkami, ale również jako artysta. Chcemy widzieć coraz więcej wygranych i osiągnięć ze strony naszego idola. A teraz zobaczcie w jakich kategoriach został nominowany. Gratulujemy!

Choice Electronic/Dance Song – z piosenką „2U”
Choice Latin Song – z remixem „Despacito”
Choice R&B/ Hip-Hop Song – z piosenką „I’m The One”
Choice Summer Song – z remixem „Despacito”
Choice Male Summer Artist
Choice Male Hottie
Choice Instagrammer

27/05/2017
Nominacje do MMVA iHeart Awards 2017
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec otrzymał nominacje do tegorocznej Much Music Video iHeart Awards. Są to dwie nominacje, jedna z nich dotyczy nas Beliebers, jako fandomu. Gala odbędzie się dokładnie 18 czerwca, czyli już dużo nie pozostało. Zagłosować możecie klikając w poniższy link. Nominacje otrzymane przez wokalistę możecie zobaczyć niżej!

mmva.muchmusic.com/vote/

• Buzzworthy Canadian
• Fan Fave Artist

14/05/2017
Wygrane kategorie na 2017 Radio Disney Music Awards
Dominika | Skomentuj (0)

Jak zapewne wiecie z poprzednich wpisów nasz idol został nominowany w kilku kategoriach w Radio Disney Music Awards 2017. Nie obeszło się od wygrania kilku kategorii, na które zapewne nasz ulubieniec zasłużył. Koniecznie sprawdźcie niżej w jakich kategoriach i z kim wygrała gwiazda, w tegorocznym rozdaniu nagród!

Justin Bieber wraz z DJ Snake wygrał kategorię „Best Crush Song” na 2017 Radio Disney Music Awards z piosenką „Let Me Love You”
Justin Bieber wraz z Majorem Lazerem i wygrał kategorię „Best Dance Track” na 2017 Radio Disney Music Awards z piosenką „Cold Water”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl