• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
18/10/2017
(17.10) W kawiarni w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wokalista 17 października został zauważony w Beverly Hills. Jak wiadomo ostatnio widziano go w Meksyku, jednak postanowił wrócić do przepięknego miasta, mowa tutaj o Los Angeles, w którym artystę można zobaczyć najczęściej. Co robił, kiedy fani postanowili strzelić mu kilka fotek? Znajdował się w jednej z tamtejszych kawarni. Świadkowie twierdzą, że był zupełnie sam, zapatrzony w swojego laptopa. Na zdjęciach widać, że miał na sobie żółte spodenki, białą bluzkę, białe buty oraz czapke, w jasnym kolorze żółtym.

15/10/2017
(14.10) Zauważony przez fanów w Los Cabos
Patrycja | Skomentuj (0)

Justin Bieber w dalszym ciągu znajduje się w Los Cabos w Meksyku. Dnia 14 października został zauważony przez swoich fanów w którymś z tamtejszych lokali. Widać że wokaliście dopisuje dobry humor, jest uśmiechnięty, wypoczęty. Po niektórych fotkach widać że piosenkarz rozmawiał z fanami, na innych widzimy jak coś zamawia. Pojawiły się również dwa filmiki. Z tego co możemy się domyślić jeden z pracowników nagrał naszego idola zza lady. Na drugim video widzimy jak nasz ulubieniec rozmawia ze znajomym. Ubrany był w czarny t-shirt z nadrukami z przodu i z tyłu, czarno białe spodenki, białe buty, oraz biała czapka z daszkiem. Naszym zdaniem prezentował się na prawdę dobrze!

12

11/10/2017
(10.10) Po nieobecności – zauważony w Santa Barbara County
Patrycja | Skomentuj (0)

Jak możemy zauważyć ostatnio o naszym idolu możemy się mało dowiedzieć, nie wiadomo gdzie jest. Jednak wczoraj, czyli dokładnie 10 października, to jego fani zauważyli wokalistę w Santa Barbara County. Jest to hrabstwo które znajduję się w stanie Kalifornia. Pojawiły się zdjęcia oraz videa z tego dnia. Fani potwierdzili, że zdjęcia zostały zrobione w Starbucksie. Na jednym ze zdjęć widzimy wokalistę ubranego w czarną kurtkę z flagami poszczególnych krajów na rękawach, szarej bluzie, różowej czapce oraz czarnych spodniach. W reku trzymał swojego laptopa, kubek z napojem oraz kartkę, którą dostał od fanki. Niżej będziecie mogli doczytać co się w nim znalazło! Na drugim zaś widzimy artystę mającego w dłoni wyżej wspomnianą kartkę. Reszta zdjęć wygląda dość podobnie do siebie. Mamy także videa, które możecie zobaczyć poniżej, po kliknięciu w numerki.

123

Wypowiedzi fanek o spotkaniu:
– „W tym liście napisałam: „powinniśmy się poślubić czy coś?” Rozmawiałam z nim, jest bardzo słodki. Kocham go.”
– „Moja siostra widząc Justina dała mu kartkę z zapytaniem czy powinni się poślubić.”
– „To też moja przyjaciółka dała mu ten list. Też go spotkałam!”
– „Zdecydowanie najmilsza osoba, przestał robić to co robił, żeby porozmawiać z nami, nie był zły czy cokolwiek.”
– „Nie zachowywałam się jak szalona. Tylko podeszłam i dałam mu ten list.”

03/10/2017
Dawka nowości z 2010 i 2017
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jak wiadomo, nieraz nie dostajemy od razu zdjęć, które zrobione w przeszłości Justinowi Bieberowi. Tym razem jedno zdjęcie dotarło z dość odległej przeszłości, gdyż z 2010 roku. Zostało zrobione dokładniej 25 października. Nasz ulubiony wokalista, dużo młodszy na zdjęciu znajduje się z Rihanną oraz L.A. Reid. Z naszych źródeł wynika, że zdjęcie zostało wykonane w Nowym Jorku. Delikatny uśmiech artysty na zdjęciu dodaje dodatkowego uroku. Oprócz tego także trafiło do nas video oraz zdjęcia, które zostały zrobione już nie w tak odległej przeszłości, gdyż są z tego roku. Zrobiono je w Dubaju, kiedy wokalista przebywał tam ze względu na swój koncert z mimionej stadionowej trasy „Purpose”. Miało to miejsce 5 maja. Na fotkach jest wraz z Micahem Cravalho, o którym na pewno nie raz mogliście przeczytać na tej stronie.

25 października 2010: Justin z Rihanną, L.A. Reid w Nowym Jorku

5 maja 2017: Justin Bieber z Micahem Cravalho w Dubaju

02/10/2017
(01.10) Pierwszy dzień miesiąca w Seattle oraz Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pierwsze zdjęcia, jakie dostaliśmy z pierwszego dnia października, trafiły do nas prosto od fanów, którzy kiedy zauważyli artystę, nie mogli powstrzymać się od zrobienia mu fotek. Widzieli go w jednym z barów, znajdujących się w Seattle, dokładniej w stanie Waszyngton. Wokalista miał na sobie ciemną bluzę z napisem „Flaneur” i grał w bilard z ówczas tam zebranymi osobami. Na jednym ze zdjęć fanka podziękowała mu za przybycie, widać miała okazę podziwiać go w akcji. Oczywiście zdjęcia od razu trafiły do naszej galerii, abyście mogli je swobodnie przeglądać.

Oprócz zdjęć od wielbicieli naszego ulubionego artysty, także paparazzi złapali go, kiedy ten przemierzał na deskorolce dzielnicę miasta Los Angeles, a dokładniej Beverly Hills. Ponownie wrócił do stanu Kalifornia, w którym jak wiadomo mieszka. Możemy zaobserwować na fotkach, że ma na sobie różową bluzę, która szczególnie rzuca się w oczy. Wygląda w niej naprawdę dobrze. Oprócz tego ma na sobie krótkie spodenki oraz buty firmy Vans oraz dłuższe skarpetki. Oprócz tego na jego głowie możemy zobaczyć czarną czapkę. Naszym zdaniem wszystko ze sobą gra i wygląda świetnie.

01/10/2017
(30.09) Widziany przez fanów w Bellevue
Tusihuana | Skomentuj (0)

30 września nasz ulubieniec został zauważony w troszkę nietypowym miejscu. Ostatnio najczęściej były to zdjęcia z miejsc stanu Kalifornia, jednak tym razem są one z Waszyngtona. Dokładniej zostały zrobione przez wielbicieli wokalisty, w Bellevue. Widać znajdował się w jednej z tamtejszych restauracji. Artysta widocznie coś czytał, co miał wtedy ze sobą oraz popijał zimny napój. Wygląda na to, że jego strój był dosyć ciemny. Niestety dostaliśmy do tej pory jedynie jedno zdjęcie z tego miejsca i z tego dnia. Być może pojawią się kolejne, którymi będziemy mogli się z Wami podzielić. Śledźcie nas na bieżąco!

01/10/2017
(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

28 września wokalista spędzał czas wraz z Joshem Mehlem oraz Alfredo Floresem. Zauważeni początkowo zostali przez fanów. Miało to miejsce w Hollywood. Zrobili tej trójce naprawdę sporo zdjęć. Widać, że jedno z nich jest zrobione w galerii, inne prawdopodobnie gdzieś w stylu wesołego miasteczka, a jeszcze inne na ulicach. Wokalista był widziany w dwóch stylówkach, a o jednej z nich będziecie mogli przeczytać niżej. Widać nie siedział w domu tego dnia. Wygląda na to, że namówili go jednak na wyjście i nie odmówił jak ostatnio w monologu na Instagram Stories, o ile pamiętacie co mamy na myśli. Również dostaliśmy kilka video, na które możecie wejść po kliknięciu w poniższe numerki z videami. Oprócz tego w galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia.

12345

Kolejna dawka zdjęć jaką otrzymaliśmy pochodzi od fotoreporterów. Pierwsze z nich zostały zrobione w Los Angeles. Widać na nich również Josha Mehla, a także Alfredo Floresa. Nasz ulubiony wokalista ma na nich na sobie żółtą, neonową koszulkę, niebieską czapkę, szare spodenki oraz brązowe buty. Wygląda na to, że naprawdę dobrze się bawi ze znajomymi. Kolejne fotki zostały zrobione w pobliżu baru Lubitsch, który znajduje się w West Hollywood. Zdjęcia są dość rozmazane, ale możemy dostrzec na nich także Josha, na zdjęciach, kiedy wraz z naszym idolem stoją tyłem. Artysta na jednym ze zdjęć zakrywa twarz ręką, widocznie nie chciał, aby robiono mu zdjęcia, gdy spędzał czas ze swoimi znajomymi.

Zauważony w Los Angeles

W barze Lubitsch w West Hollywood

01/10/2017
(27.09) Wokalista zauważony w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista 27 września został zauważony w dzielnicy Los Angeles, czyli w Beverly Hills. Pierwsze zdjęcia, które pojawiły się są od fanów. Zauważyli go kiedy przemierzał ulice właśnie tego przepięknego miasta. Na zdjęciu możemy zobaczyć, że gwiazdor jest bez koszulki, w jeansach i widocznie ma na głowie czapkę, nawet okulary oraz koszulkę trzyma w ręce. Mimo tego, że zdjęcie jest nieco rozmazane można to wywnioskować. Następnie widziano go, kiedy udał się do kościoła. Widać na jego głowie czarną czapkę z daszkiem oraz niebieską bluzę. Rozmawia z osobą obok. Widać fani nie odpuszczają okazji zrobienia zdjęcia.

Oprócz tego artystę złapali także paparazzi. Kiedy zauważyli go w jednej z restauracji w Beverly Hills od razu wykonali kilka zdjęć. Możemy zobaczyć na nich, że nasz ulubieniec miał kolorową koszulkę oraz okulary. W tym było mu naprawdę do twarzy. Na drugich zdjęciach od fotoreporterów widzimy już nieco inną stylówkę. Gwiazdor wraz ze znajomymi opuszczał Saban Theathre. Możemy zobaczyć dopełnienie stylówki ze zdjęcia od fanów – jasne jeansy z dziurami oraz czerwone buty firmy Vans. Po wyjściu od razu pokierowali się do samochodu i odjechali, co oczywiście nie przeszkodziło w zrobieniu kilku dodatkowych fotek z auta.

W restauracji w Beverly Hills

Opuszczając Saban Theathre w Beverly Hills

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl