• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
21/10/2017
Niall Horan wypowiada się o wokaliście!
Patrycja | Skomentuj (0)

Niall Horan, wielu osobą jest już znany, dla tych którzy nie wiedzą jest to 24-letni wokalista oraz autor tekstów. Pochodzi z Irlandii. Członek boysbandu One Direction. Wczoraj, czyli 21 października, pojawił się jego debiutancki album „Flicker„, a na kanale YouTube opublikowano akustyczną wersję utworu o tym samym tytule co album. Horan wypowiedział się o naszym ulubieńcu, widać że artyści się lubią. Piosenkarz wspomina również o jego przeszłości, oraz to że, umawia się z irlandczykiem aby zagrać w golfa. Mówi również o tym, że podziwia kanadyjczyka za to w jakiego człowieka się zmienił. Przetłumaczyliśmy dla Was jego wypowiedz – przeczytajcie!

Niall Horan o Justinie: „Kocham tego faceta. Jest szalony, genialny. Jest zupełnie innym człowiekiem. To niewiarygodne. Nie pije, nie robi niczego, jest w dobrym stanie. Trzyma się z małą grupą kolegów i uderza do mnie za każdym razem, kiedy chce zagrać w golfa. Wyrazy uznania dla niego, sądzę, że zrobił świetną robotę zmieniając to na lepsze. Wychowywaliśmy się razem.”

18/10/2017
Marilyn Manson hejtuje wokalistę?
Tusihuana | Skomentuj (0)

Marilyn Manson, właściwie Brian Hugh Warner to amerykański piosenkarz, lider i wokalista zespołu Marilyn Manson, artysta-malarz. Jest znany przede wszystkim z prowokujących tekstów, kontrowersyjnego wizerunku i zachowania – o czym właśnie wspomnimy. Ostatnio niestety hejt z jego strony uderzył w naszego ulubionego wokalistę, którego nazwał „dziewczynką”, a także powiedział, że ma „mózg jak wiewiórka”. Jak pamiętacie, nasz ulubieniec często nosił koszulki z jego wizerunkiem, co też oznacza, że jest do niego pozytywnie nastawiony. Czyżby Manson potrzebował uwagi i tylko dlatego trafia tymi słowami w artystę? Kto wie, jednak w 2017 roku nazywanie Justin Biebera nadal „dziewczynką” jest komiczne. Także tak uważacie?

Przeczytajcie więcej: [TUTAJ]

13/10/2017
Billie Eilish o Justinie jako jej pierwszym celebrity crushu
Patrycja | Skomentuj (0)

Billie Eilish to 16-letnia piosenkarka oraz autorka tekstów, która pochodzi z Los Angeles z rodziny muzyków i aktorów. Młoda artystka wypowiedziała się o naszym idolu mówiąc o nim jako że, piosenkarz był jej pierwszym celebrity crushem. Czytając jej wypowiedź możemy stwierdzić że jest bardzo podekscytowana oraz że również jest fanką wokalisty. Z jej wypowiedzi wynika że miała 12 lat kiedy miała swoją sławną miłość. Pewnie jak większość z nas. Mamy specjalnie dla Was przetłumaczoną tę wypowiedź!

Billie Eilish o jej pierwszym celebrity crushu: „Bieber, Bieber. Dwunastoletnia ja przybija mi teraz piątkę.”

04/10/2017
BloodPop wypowiada się o wokaliście oraz o współpracy z nim
Tusihuana | Skomentuj (0)

O BloodPopie już nie raz mogliście przeczytać, szczególnie, jeżeli na bieżąco śledzicie naszą stronę i nasze działania na wszystkich social. Tak, to przy piosence „Friends”, wraz z naszym ulubieńcem współpracował, ale to nie jedyne. Także przy innych piosenkach. Jest to muzyk, który naprawdę wkłada serce w tworzenie muzyki. To on tym razem wypowiedział się o naszym ulubieńu, a jest to naprawdę długa wypowiedź. Wiele z niej możemy się dowiedzieć, dlatego specjalnie dla Was to przetłumaczyliśmy. Jeżeli jesteście ciekawi ich współpracy, jak szedł proces tworzenia piosenek oraz jakie mają relacje – powinniście to przeczytać!

„To była ta jedna noc, gdy myślę, że rapował, jakby, 100 taktów w ciągu jednego bitu. Po prostu totalny rap na żywo. Bit nigdy się nie kończy, ale to jest gdzieś, myślę, że to coś jak 20-minutowa piosenka. Zna się na tym biznesie i doskonale wie jak podejść do stylu śpiewania do jakiejkolwiek melodii piosenki. Usłyszy demo czy coś, a potem śpiewa, a potem ty jesteś jak, „Oh, wow, to jest hitem.”, „On potrafi kur*a śpiewać.” Zostałem zaproszony na pierwszą sesję przez Sonny i pracowałem z pisarzem zwanym Poo Bear. „Mark My Words” zostało napisane pierwszej nocy, a potem stało się pierwszą piosenką na albumie. Później, tydzień po tym, zostało napisane „Sorry” z Julią Michaels i Justinem Tranterem. Następnie, kilka tygodni później, oni po prostu byli jak „To będzie jedna z nich”, a dwa tygodnie później, wyszła. To było bardzo, bardzo szybkie. To wszystko stało się w ciągu mniej niż dwóch, do trzech miesięcy. „Friends” było to demo, nad którym zacząłem pracować z Julią i Justinem – ta sama grupa, co przy „Sorry”. Od „Sorry” stali się oni jednymi z moich najlepszych przyjaciół, kocham ich nad życie. Justin usłyszał demo do „Friends” i pokochał je oraz skończył je, ucinając. Potem, całkiem niespodziewanie, Bieber jest w piosence i całość jest skończona.”

04/10/2017
Jack Whitehall wypowiada się o piosence „Sorry” oraz o samym Justinie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jack Whitehall to brytyjski komik, aktor i prezenter telewizyjny, którego możecie zobaczyć najczęściej w brytyjskiej telewizji. Jeżeli oglądacie tego typu kanały, to na pewno możecie go kojarzyć. Wypowiedział się w związku z naszym ulubieńcem, o jego słynnej, dobrze nam znanej piosence „Sorry”. Widać, że naprawdę ją lubi. O samym artyście także ma świetne zdanie, szczególnie, że nazwał się Belieber! Nasi drodzy, można oficjalnie powiedzieć, że jest jednym z nas. Przetłumaczyliśmy dla Was jego wypowiedź!

O piosence „Sorry”: „To są najlepsze przeprosiny jakie kiedykolwiek słyszałem. Kocham tę piosenkę.”

Pytanie do Jacka: „Mówiąc o muzyce, jesteś fanem muzyki. Jesteś fanem jakiegokolwiek zespołu z Toronto albo gwiazdy?”
J: „Justina Biebera! Stworzyłem kawał o Justinie Bieberze tej nocy. I rzeczywiście stałem się trochę Belieber. Byłem nieco belateistą, a potem domyśliłem się, że chyba byłem prawdopodobnie belagnostykiem, dlatego go obmawiałem, ale kiedy wszedł do pokoju, byłem dla niego bardzo miły. Teraz jestem pełnoprawnym Belieber.”

25/09/2017
Neymar w wywiadzie zapytany o Justina Biebera – przetłumaczona wypowiedź
Tusihuana | Skomentuj (0)

Neymar da Silva Santos Júnior to jak mówi nam Wikipedia, brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika lub napastnika we francuskim klubie o nazwie Paris Saint-Germain oraz w reprezentacji Brazylii. Najdroższy piłkarz w historii futbolu. Również kilka razy mogliśmy zobaczyć go grającego z naszym ulubieńcem, ale nie tylko. Bardzo się lubią. Neymar został zapytany w wywiadzie o naszego ulubionego artystę i jego odpowiedzi są naprawdę pozytywne. Wygląda na to, że zdaniem profesjonalisty, gwiazdor mógłby być profesjonalnym graczem, ale także wziąłby go do zespołu piłkarskiego muzyków! Widać, że nasza gwiazda naprawdę ma wiele talentów, docenianych także przez innych. Całą wypowiedź mamy dla Was wraz z tłumaczeniem.

Pytanie: „W zeszłym roku grałeś z Justinem Bieberem, czy był dobry? Czy mógłby to robić jako profesjonalista?”

Neymar: „Tak, jest dobry. Nie wiem, czy może być profesjonalnym graczem, ale jest naprawdę szybki i gra dobrze. Jeżeli ciężko trenował, prawdopodobnie może być zawodowym graczem.”

Pytanie: „A co z odwróceniem ról, czy mógłbyś zobaczyć siebie wskakującego w piosenkę z Bieberem?”

Neymar: „Nie sądzę, żeby to było dobre! *śmieje się* On jest mistrzem na scenie i jest najlepszy w swoim zawodzie, a ja jestem mistrzem na boisku w piłkę nożną.”

Pytanie: „Gdybyś musiał zebrać zespół piłkarski muzyków, kto byłby w twoim zespole?”

Neymar: „Jay Z byłby bramkarzem. Belo, DJ Khaled, Kendrick Lamar i Travis Scott graliby w obronie. Justin Bieber, Wesley X…”

21/09/2017
Scooter Braun o anulowaniu reszty trasy
Patrycja | Skomentuj (0)

Wieść o anulowaniu reszty trasy Purpose Tour Stadium przez naszego idola jest Wam na pewno nie obca, szczególnie, że zarówno my, jak i media dużo o tym wspominały. Menedżer naszego ulubionego artysty Scooter Braun wypowiedział się dla CBS News o właśnie tym zdarzeniu. Jego wypowiedź jest dla nas – fanów dość tajemnicza. Nie możemy dokładnie określić co miał na myśli w czasie wypowiedzi, jednak możemy dowiedzieć się, że na pewno nasz ulubieniec podzieli się z nami, kiedy będzie na to gotów. Widać, że anulowanie trasy miało związek z czymś dużo większym niż nam się wydawało.

„Patrz, myślę, że zdecyduje się powiedzieć ludziom, kiedy jest gotowy na to co się właśnie stało. Ale myślę, że podejmuje decyzję jak sam powiedział, aby się bronić.”

21/09/2017
Camila Cabello nawiązując do piosenki „Stuck in the Moment”
Patrycja | Skomentuj (0)

Camila Cabello, czyli amerykańska piosenkarka, która należała do grupy Fifth Harmony, a tam wraz z innymi członkami zespołu wydała dwa albumy studyjne. Wokalistka opuściła zespół w zeszłym roku, po czym zaczęła karierę solową. W ostatnim ze swoich wywiadów dla Marie Claire ujawniła że pierwszą piosenką jaką nauczyła się grać na gitarze była piosenka naszego ulubieńca „Stuck in the Moment”, która jest nam dobrze znana, gdyż jest to utwór naszego ulubionego gwiazdora, który został wydany w 2010 roku w albumie „My World 2.0” którą na pewno doskonale znacie. Widać, że osoby z branży także mają wiele wspólnego z twórczością piosenkarza. Przetłumaczyliśmy dla Was jej wypowiedź, która jest dość krótka, jednak wyjaśnia nam wszystko.

„Grałam na gitarze siódmej klasy – początkowo uczyłam się sama, ale odpowiednio zaczęłam uczyć się dwa lata temu. Pierwszą piosenką jaką kiedykolwiek nauczyłam się grać była „Stuck in the Moment”Justina Biebera.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl