• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!

 

11/08/2017
Lucy Hale śpiewa kawałek „Never Say Never” i mówi o Justinie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Lucy Hale to amerykańska aktorka oraz piosenkarka, która szczególną popularność zdobyła dzięki serialowi „Pretty Little Liars”. Możecie ją kojarzyć. W wywiadzie wypowiedziała się na temat naszego ulubieńca, a także zaśpiewała kawałek refrenu piosenki „Never Say Never”. Do tej piosenki także nawiązuje mówiąc o niej. Przeczytajcie co miała do powiedzenia i obejrzyjcie filmik na naszym kanale!

Lucy Hale w wypowiedzi: „Nigdy nie mów nigdy. To jest to czego nauczył mnie Justin Bieber.”

11/08/2017
Julia Michaels o powstaniu „Sorry” Justina Biebera
Tusihuana | Skomentuj (0)

Julia Michaels wraz z Justinem Bieberem, ale również wieloma innymi osobami pracowała nad piosenką „Sorry”, z najnowszego albumu naszego ulubieńca, czyli „Purpose”. Jest osobą, która ma swój wkład w napisaniu tej piosenki. Wyjaśnia jak powstała, co chcieli w niej uchwycić i jak widziała szansę na znalezienie się piosenki na albumie. Przeczytajcie jej wypowiedź już teraz!

Julia Michaels o powstaniu „Sorry”: „Myśleliśmy, że szanse na wejście na album Justina są naprawdę małe. Staraliśmy się uchwycić tę chwilę w związku czy ten konkretny moment w Twoim życiu, gdzie zdajesz sobie sprawę, że popełniłeś błąd i jesteś wreszcie gotowy do przyznania się i przeproszenia.”

04/08/2017
Fifth Harmony o anulowaniu Purpose Tour – TŁUMACZENIE
Dominika | Skomentuj (0)

Na pewno dobrze wam znany amerykański girlband, a dokładnie Fifth Harmony, wypowiedział się na ostatnio gorący temat, mianowicie anulowanie trasy Purpose. Jak dobrze wiecie, zdania na ten temat są podzielone, jednak dziewczyny z zespołu pokazały wsparcie dla naszego idola oraz ogromne wyrozumienie. Całą wypowiedź artystek możecie zobaczyć na naszym kanale na YouTube, na który was serdecznie was zapraszamy, lub sprawdźcie to już teraz, niżej!

04/08/2017
Madison Beer o Justinie i Beliebers – TŁUMACZENIE
Patrycja | Skomentuj (0)

Madison Beer to piosenkarka jak i przyjaciółka naszego idola, na pewno bardzo dobrze jest Wam znana, wiele razy była widziana z wokalistą wypowiedziała się w jednym z wywiadów na temat samego Justina jak i nas – Beliebers. Jej słowa są piękne. Na naszym kanale na YouTube możecie obejrzeć tłumaczenie tej wypowiedzi. Zachęcamy do obejrzenia!

25/07/2017
Neymar o Justinie
Patrycja | Skomentuj (0)

Neymar to brazylijski piłkarz oraz jeden ze znajomych naszego idola. Wypowiedział się o naszym ulubieńcu i o jego grze w piłkę nożną. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć ich razem w akcji na boisku. Widać ma o nim pozytywne zdanie. Przeczytajcie co sądzi o umiejętnościach naszego ulubieńca!

Neymar o Justinie: „Czy on gra dobrze? Umie grać. Byłem nieco zaskoczony jak grał tak dobrze swoją lewą nogą. Może mógłby grać profesjonalnie.”

19/07/2017
(17.07) Odwiedziny dziecięcego szpitala w Orange Country, Kalifornia
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ostatnio nasz ulubieniec odwiedził chore dzieci w szpitalu w Orange Country dokładniej w Kalifornii. Jak wszyscy wiemy nasz idol kocha dzieci i doskonale się z nimi dogaduje. Dla młodych fanów było to na pewno niesamowite przeżycie, którego zostanie zapamiętane przez nich na długo. Konieczne zobaczcie zdjęcia i przeczytajcie wypowiedzi!

Fanki, które odwiedził:
– „Spotkałam go dzisiaj. Dziękuję za sprawienie, że czuję się lepiej Justin!”
– „To jest strona świata, która zasługuje na zobaczenie się z nim.”
– „Ma piękną duszę i osobowość, zdecydowanie chwycił za moje serce na zawsze.”
– „Nadal nie możemy uwierzyć, że Justin przyszedł, żeby spotkać się z nami. Cóż za błogosławieństwo.”
– „Nigdy nie sądziłam, że ma aż tak ogromne serce.”

Mama fanki ze szpitala dziecięcego:
– „Moja córka spotkała Justina Biebera, dzisiaj w #CHOC. Jest uroczym, młodym mężczyzną.”
– „Dziękuję za modlitwę z nami.”

Fanka, którą odwiedził Justin została początkowo zapytana przez pielęgniarkę czy przyjmie gościa, jednak ona odpowiedziała nie. Dopiero potem pielęgniarka zapytała fankę (Victorię) czy jeżeli lubi osobę, która chce ją odwiedzić, nazywając ją sobą „x” to zgodziła się. Fanka wraz z mamą zastanawiała się przy pielęgniarka żartowała, bo nie możliwe wtedy dla nich było aby sławna osoba odwiedziła je. Justin wszedł do pokoju Victorii, przytulił ją, poznali się po czym dużo rozmawiali. Była szczęśliwa. Modlił się z nimi. Oprócz tego fanka, która spotkała Justina w szpitalu dziecięcym powiedziała, że mieli rozmowę od serca, uśmiechali się i przytulali.

05/06/2017
Niall Horan o Justinie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Raczej nie musimy Wam przypominać kim jest wokalista, który nazywa się Niall Horan. Niejednokrotnie widziany z naszym ulubionym wokalistą i jak już mogliście zauważyć dzięki nawet naszej stronie nie raz wypowiadał się na temat Biebera. Tym razem dotyczy to jego spamu zdjęciami na Instagramie. Przeczytajcie co miał do powiedzenia!

Niall Horan o Justinie: „Dzisiaj było wyjątkowo śmiesznie z Justinem Bieberem (chodzi o Instagram), ktokolwiek to widział? Opublikował około 45 zdjęć w ostatniej godzinie.”

05/06/2017
Chance The Rapper o Justinie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pamiętacie piosenkę „Confident” oraz Chance The Rappera? Na pewno! To był i nadal jest ogromny hit, szczególnie dla nas Beliebers. Jeżeli nie wiecie kim jest to pozwólcie, że wyjaśnimy. Jest to raper, który również ma bardzo dobry kontakt z wokalistą, z którym są bardzo dobrymi znajomymi. Mamy dla Was jego wypowiedź o Bieberze. Zobaczcie!

Chance The Rapper o Justinie: „Wierzcie albo nie, ogromną inspiracją dla mnie jest chociażby o kilka miesięcy młodszy ode mnie Justin Bieber.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl