• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
10/07/2017
Purpose Tour – Frankfurt, Niemcy – 25.06.2017
Tusihuana | Skomentuj (0)

Długo oczekiwany przez wielu koncert w niemieckim mieście, Frankfurt odbył się zgodnie z zapowiedziami, dokładnie 25 czerwca. Miał on miejsce podczas festiwalu o nazwie „Wireless”. Na tej samej scenie, tego samego dnia również wystąpiły takie gwiazdy jak Seal Paul czy Travis Scott, który zaśpiewał podczas tego festiwalu z naszym idolem. Wykonali razem ich piosenkę, czyli „No Sense”. Wyszło im to niesamowicie. Koniecznie sprawdźcie niżej!

Zdjęcia od fanów

Piosenki wykonane podczas koncertu:

1) Mark My Words
2) Where Are U Now
3) Get Used To It
4) I’ll Show You
5) The Feeling
6) Boyfriend
7) Cold Water
8) Love Yourself
9) Been You
10) Company
11) No Sense
12) Hold Tight
13) No Pressure
14) As Long As You Love Me
15) Children
16) Let Me Love You
17) Life Is Worth Living
18) What Do You Mean
19) Baby
20) Purpose
21) Sorry

(Po kliknięciu na nazwy niektórych piosenek przeniesie was tam, gdzie możecie je obejrzeć)

05/06/2017
(04.06) W Düsseldorf
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dokładnie 4 czerwca nasz ulubieniec został złapany ponownie przez fanów, ale również przez paparazzich. Miało to miejsce w Düsseldorf, czyli w Niemczech. Wokalista rozmawiał wtedy z fanami na temat koncertu One Love Manchester, który odbył się tego samego dnia, ale nie tylko. Mamy dla Was wypowiedzi fanów na temat ich rozmowy, ale także zdjęcia zarówno od nich jak i paparazzich. Są warte uwagi, musicie je zobaczyć. Zachęcamy do wejścia w galerię!

Fani, którzy spotkali Justina:
– „Powiedział nam, że myśli,że to jest wspaniałe, że jesteśmy tak spokojni i szanujący. Powiedział, że kocha z nami rozmawiać. Rozmawialiśmy o zamachach na Londyn i Manchester i powiedział, że powinniśmy modlić się za nich i zawsze szerzyć miłość.”
– „Zapytałam go czy jest podekscytowany występem i powiedział, że jest i wykona krótki akustyczny set.”
– „Powiedział nam, że zaśpiewa coś w stylu ‚Cold Water’ czy ‚Love Yourself’. Był podekscytowany.”
– „Ktoś zapytał go czy ma zamiar zaśpiewać ‚Pray’ czy ‚Purpose’ a on powiedział, że nie wszyscy z ekipy z nim będą, więc wykona akustyczny set.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

05/06/2017
(03.06) Na lotnisku w Düsseldorf
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiły się zdjęcia zrobione przez paparazzich, dokładnie w Düsseldorf. Znajdował się wtedy na lotnisku zaraz po przybyciu do tego miasta. Miało to miejsce 3 czerwca. Na głowie naszego idola możemy zobaczyć czerwoną czapkę z daszkiem, jasną bluzkę z długim rękawem oraz ciemne spodenki. Jedno z tych zdjęć trafiło na Instagram wokalisty. Zobaczcie je!

05/06/2017
(03.06) Z fanami w Düsseldorf
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista niedługo po pojawieniu się w Düsseldorf, czyli w Niemczech wybrał się nieco pograć w piłkę nożną. Miało to miejsce 3 czerwca. Grał z młodymi ludźmi, z własnymi fanami a zaraz po udanej grze postanowił zrobić sobie z graczami zdjęcie. Nie jest ono zbyt pięknej jakości, jednak liczy się że jest, prawda? Zachęcamy do wejścia w galerię!

14/12/2016
Nowe zdjęcia z Frankurtu, Niemcy
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiły się nowe zdjęcia, kiedy to nasz ulubieniec znajdował się we Frankfurcie, w Niemczech. Zdjęcia pochodzą z gry w hokeja i zostały zrobione prawdopodobnie 15/16 listopada. Na jednym ze zdjęć widać go w białym stroju wraz z członkami gry, ale na dwóch pozostałych już w czerwonym. Koniecznie obejrzyjcie te zdjęcia!

18/11/2016
(17.11) Na lotnisku we Frankfurcie, Niemcy
Tusihuana | Skomentuj (0)

Justin pojawił się wczoraj, czyli 17 listopada , na lotnisku we Frankfurcie, aby opuścić to miejsce i udać się do Zurich na kolejny koncert z trasy „Purpose”. 22-letni gwiazdor w tym miejscu napotkał kilku fanów, każdemu podał dłoń a jednej z fanek udało się go przytulić i dzięki temu mogła spędzić swoje marzenia. Sprawdźcie zdjęcia nadesłane od fanów!

17/11/2016
Figura woskowa w Madam Tussauds w Berlinie | Dodatkowa Informacja
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się nowa figura woskowa w Madam Tussauds, które znajduje się w niemieckim mieście, Berlinie. Jest ona zrobiona na podobiznę Justina. Oczywiście jak każda nie wygląda zupełnie jak on, ale naprawdę jest niesamowita. Może kiedyś doczekamy się czegoś podobnego w Polsce? Dajcie nam znać na szacie co o niej myślicie!

Dodatkową informacją jest to, że już dzisiaj koncert odbędzie się w Zurich, które znajduje się w Szwajcarii. Będzie stamtąd emitowany występ Justina na AMA’s 2016. Nie możemy tego przegapić!

17/11/2016
Purpose Tour – Frankfurt, Niemcy – 16.11.2016
Tusihuana | Skomentuj (0)

Kolejne show z trasy „Purpose” odbyło się ponownie w Niemczech, jednak teraz we Frankfurcie. Nasz idol początkowo nie miał najlepszego humoru, jak twierdzą fani nawet jego głos nie brzmiał najlepiej. Przed nim wystąpili Mic Lowry i The Knocks. Bieber nie zaśpiewał nawet piosenki „Love Yourself”. Przed tym show gracze hokeja rozdawali bilety. Najpierw sprawdźcie zdjęcia!

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Justin podpisał koszulę jednemu z tancerzy do „Children”. Fan powiedział, że zaśpiewał tylko 30 sekund „Purpose”, ponieważ się wzruszył (prawdopodobnie ich akcją) i uśmiechał się przez ten cały czas. Fani twierdzą, że DJ Tay James uratował Justina, który pomylił zwrotkę przy „Baby”. Był dzisiaj rozkojarzony. Podczas „Get Used To It” ,upuścił mikrofon podczas. Próbował również podczas show położyć nakrętkę od butelki na mikrofon, wtedy powiedział „Zrobiłem to, zrobiłem to. Próbowałem położyć zakrętkę na mikrofon. Nie oceniajcie mnie.”

Justin podczas koncertu:
– „Uwielbiam ten budynek! Jest taki inny, jak teatr. Co się tutaj dzieje, tylko koncerty?”
– „Kto jest podekscytowany byciem na Purpose Tour tej nocy? Jestem zadowolony, że przyniosłem to tutaj do Niemiec, i również tutaj do Frankfurtu. Jesteście niesamowici!”
– „Purpose Tour znaczy coś, nie tylko dla mnie, ale mam nadzieję, że również dla was. Okej, lubię to (publiczność zaczęła krzyczeć). Jesteśmy w stałej podróży, żeby znaleźć nasz cel i skupić się na nim. Jestem bardzo wdzięczny, że was mam.”

Piosenki wykonane podczas koncertu:

1) Mark My Words
2) Where Are U Now
3) Get Used To It
4) I’ll Show You
5) The Feeling
6) Boyfriend
7) Cold Water
8) Been You
9) Company
10) No Sense
11) Hold Tight
12) No Pressure
13) As Long As You Love Me
14) Children
15) Let Me Love You
16) Life Is Worth Living
17) What Do You Mean
18) Baby
19) Purpose
20) Sorry

(Po kliknięciu na niektóre nazwy piosenek przeniesie was tam, gdzie możecie je obejrzeć)

Akcja podczas koncertu:

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl