• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
14/09/2017
Justin na Bkstg
Tusihuana | Skomentuj (0)

Również tak jak na Instagram, nasz ulubiony wokalista postanowił dodać 3 zdjęcia fanek w merchy stadionowej trasy „Purpose” na aplikację Bkstg. Ostatnio nieco bardziej stał się na niej aktywny, co dla nas jak najbardziej jest plusem. Nie napisał nic pod żadną z fotek, jednak jak wiadomo, jeżeli wrzucicie ją z hasztagiem #PurposeTourMerch, jest możliwość, że zobaczy tę fotkę. Fanki naprawdę świetnie się w nim prezentują. Musicie sprawdzić fotki dodane przez niego. Rzućcie okiem!

13/09/2017
Justin na Bkstg
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec ponownie postanowił wspomnieć o wczorajszym wydarzeniu Hand in Hand. Tym razem miało to miejsce poprzez aplikację dla fanów, czyli dobrze nam znane Bkstg. Obrazek także mogliście zobaczyć poprzez inne jego media społecznościowe, gdyż praktycznie wszędzie go dodawał. Widać, że naprawdę był podekscytowany udziałem w tym wydarzeniu charytatywnym i cieszył się z bycia jego częścią. O tym wspominmy Wam w kolejnych wpisach. Póki co – sami zobaczcie!

07/09/2017
Justin na BKSTG
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec ponownie dodał nowe zdjęcie na aplikację BKSTG, dzięki której możecie porozumieć się z Teamem oraz z wieloma Beliebers. Naprawdę uwielbiamy tę aplikację, jednak Bieber bywa na niej rzadko. Postanowił dodać na profil fotkę, która została zrobiona przez paparazzich, kiedy ten 29 sierpnia opuszczał restaurację I’ll Pastaio. Zdjęcie umieścił w kolorystyce czarno-białej. Na zdjęciu, w ręce wokalista trzyma napój. Koniecznie sprawdźcie fotkę!

05/09/2017
Justin na BKSTG
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec dodał ostatio zdjęcie poprzez aplikację BKSTG. Zdjęcie to typowe selfie naszego idola. Piosenkarz ma na sobie czapkę z daszkem oraz pasujące idealnie do jego twarzy stylowe okulary pilotki. Selfie jest zrobione w kolorach czerno-białych i kończy się na wysokości barków przez co nie możemy dokładnie opisać stroju gwiazdora. Zobaczcie fotkę!

16/08/2017
Justin na BKSTG
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista dodał dwa nowe posty poprzez aplikację BKSTG. Pierwszym było zdjęcie okładki do piosenki, która ma pojawić się w tym tygodniu, czyli „Friends”. Zdjęcie podpisał „Thursday” co w naszym języku oznacza „Czwartek”. Jak wiadomo wtedy ma pojawić się piosenka. Naszym czasem prawdopodobnie będzie to piątek. Pewnie również nie może doczekać się zaprezentowania nam jej. Zobaczcie fotkę!

Kolejnym postem dodanym przez niego było słowo „Friends”. To tytuł najnowszej piosenki, którą usłyszymy już wkrótce. W naszym języku to słowo oznacza „Przyjaciele”. Wiadomo, że kawałek tej piosenki będzie brzmiał „Can we still be friends”. Wszyscy oczekujemy wydania piosenki i wiemy, że będzie świetna. Musimy jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem, zobaczcie post!

14/04/2017
David Klein | Joe Termini | Bkstg na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

David Klein jako menadżer trasy, oczywiście pojawił się na koncercie w Bogocie, która znajduje się w Kolumbii. Dnia 12 kwietnia, dodał na swoje Instagram Stories video właśnie z tego wydarzenia. W tle możemy usłyszeć piosenkę „Sorry”, którą wtedy wykonywał nasz idol. Możemy także ujrzeć tłum ludzi na tym koncercie. Zobaczcie to video!

David Klein na Instagram Stories:

Post udostępniony przez Justin Bieber Polska (@justinsbieberpl)

Joe Termini również przyleciał specjalnie na ten koncert. Nagrał videa nieco zza kulis. Nasz ulubieniec wzbija się wtedy w powietrze w szklanym pudle podczas piosenki „Mark My Words”. Na kolejnym z nich możemy usłyszeć „What Do You Mean” i zobaczyć Carla Lentza, siedzącego obok Nicka Demoury i nagrywającego. Na kolejnym z nich to Carl Lentz macha kolumbijską flagą podczas piosenki „Baby”. Zobaczcie wszystko co opisaliśmy już teraz, poniżej!

Joe Termini na Instagram Stories:

Post udostępniony przez Justin Bieber Polska (@justinsbieberpl)

Bkstg natomiast jeszcze przed koncertem na swoje Instagram Stories wrzuciło zdjęcie, na którym fani mają wystawione ręce i pokazują opaski, które dostają fani z VIP-em. Wyglądają niesamowicie, spójrzcie!

13/04/2017
SB Projects | Bkstg na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

SB Projects na swoim Instagram Stories dodali zdjęcie, które informuje o nominacjach naszego idola do tegorocznej gali rozdania nagród, o nazwie Billboard Music Awards 2017. Natomiast Bkstg umieścili filmik, który również o tym wspomina. W kolejnych wpisach będziecie mogli przeczytać na temat gali i nominacji. Sprawdźcie to co dodali!

12/04/2017
Justin na BKSTG
Dominika | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec poszedł w ślady swojego Teamu i również dodał co nieco na aplikację dla fanów, a mianowicie BKSTG. Dodał on zdjęcie z Purpose Tour, na którym możemy zobaczyć niego samego, od tyłu. Na zdjęciu widzimy również, że ma on na sobie kurtkę promującą trasę. Koniecznie to sprawdźcie, niżej lub w naszej galrii!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl