• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
16/09/2017
Nowe social media naszej strony!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nastąpiły małe zmiany w naszych social mediach. Obecnie prawie wszystkie z nich mają identyczne nazwy, aby ułatwić Wam znalezienie nas na danych portalach społecznościowych. Jak wiecie podjęliśmy współpracę ze stroną na Facebooku i od tego wszystko się zaczęło. Podajemy Wam teraz listę wszystkich kont i stron, na których możecie nas znależć i cieszyć się z ilości informacji o idolu. Pragniemy podziękować Wam za wsparcie. Zobaczcie co mamy do zaoferowania i zapraszamy!

www.twitter.com/jbdailypoland
www.facebook.com/jbdailypoland
www.instagram.com/jbdailypoland
www.youtube.com/jbdailypoland
www.ask.fm/mrlittlebieber
www.jbieberpl.cupsell.pl
Snapchat: jdailypoland
Email: jbieberplkontakt@gmail.com

11/09/2017
Nowe foldery w naszej galerii! Fan art & merch – Beliebers
Tusihuana | Skomentuj (0)

Witajcie Beliebers! Postanowiliśmy stworzyć dwa foldery związane z Wami na naszej stronie. A więc przy nowym wyglądzie będą one pojawiały się w ramkach po którejś ze stron. Są to Fan Arty oraz Beliebers w merchu. Do obu folderów już teraz możecie zacząć podsyłać nam fotki, które z resztą od razu umieścimy na naszej stronie. Kilka zdjęć już nam podesłaliście, więc mamy z czego zacząć. Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie i pomoc w tworzeniu strony. Pamiętajcie, że to wszystko jest dla Was. Macie jakieś zdjęcie? Podeślijcie nam w wiadomości prywatnej na naszym Twitterze. Kliknijcie w link poniżej, aby do nas napisać!

www.twitter.com/jbieberplteam

Fan Arty – Beliebers

Beliebers w merchu

28/08/2017
Reaktywacja Snapchata!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie oddajemy Wam naszego Snapchata abyście mogli być bliżej z Justinem oraz innymi Beliebers. Zapisy zaczynają się od dzisiaj (28 sierpnia) na najbliższe 2 tygodnie! Zapisać się możecie w prywatnych wiadomościach na naszym Twitterze @jbieberplteam – dogadamy się co do terminu! Hasło dostaniecie na pełne 24 godziny. W Waszym dniu dostaniecie hasło oraz Wasze zadania na ten dzień (podpowiedzi co robić, o czym powiedzieć). Zachęcamy do zapisania się!

Snapchat jbieberplteam

Czekamy na Was❤️😋

22/08/2017
Nowy wygląd Twittera oraz Facebooka!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Mamy na swoich social mediach, a mowa tutaj o Twitterze oraz Facebooku zupełnie nowe wyglądy. Tak naprawdę jeden jest diametralnie podobny do drugiego, ale taki mieliśmy zamiar. Autorką wyglądów jest Paulina, która prowadzi Ask.fm oraz Twittera, na których robi cudowne grafiki. Jeżeli macie własne updates o Waszych idolach, chcemy Wam gorąco polecić jej twórczość. Mamy dla Was również podgląd jak wyglądają obecnie nasze social. Sprawdźcie je już teraz!

Sprawdźcie profil Pauliny na Twitterze: www.twitter.com/fantadesignPL

www.twitter.com/jbieberplteam

wwww.facebook.com/JBDAILYPOLAND

11/08/2017
Facebook naszej strony!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Połączyliśmy siły z kontem JBDAILYPOLAND i od niedawna stało się to naszym oficjalnym kontem w serwsie Facebook! Również tam znajdziecie najnowsze informacje o naszym ulubieńcu, podobnie jak na naszym Twitterze. Jeżeli jeszcze nie polubiliście nas to koniecznie zróbcie to już teraz, klikając na poniższy link, aby być z nami na bieżąco!

www.facebook.com/JBDAILYPOLAND

06/08/2017
Nowy wygląd naszej strony oraz galerii!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Przyszedł ten moment, kiedy wiele w życiu Justina Biebera się zmieniło. Również płynął czas, a era „Purpose” się skończyła. Właśnie dlatego postanowiliśmy nieco zmienić nasz wygląd. Przygotowany został specjalnie dla Was, aby umilić Wam czas przeglądania strony. Zwróćcie uwagę na czat po lewej stronie. Został od podstaw przygotowany dla Was. Także możecie zauważyć wiele nowości w samych przyciskach, projektach ale nie tylko. Dziękujemy za wykonanie naszego wyglądu administratorce strony mileyraycyrus.pl oraz Sharon za zakodowanie go. Jesteśmy z Wami już 6 lat online i wiele Wam zawdzięczamy. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Sprawdźcie także nowy wygląd galerii zdjęć!

30/07/2017
Tydzień Teamu JBieber.pl na Snapchacie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Od poniedziałku 31 lipca zaczynamy ponownie ze Snapchatem. Tym razem jest to tydzień dla Teamu JBieber.pl! Każda z nas pojawi się w przyszłym tygodniu, powie Wam o pewnych niespodziankach i nowościach na stronie, ale nie tylko. Będziecie mieli okazję poznać naszą ekipę. Na dzień dzisiejszy możemy zakomunikować, że zaczyna Marta . Mamy nadzieję, że będzie się Wam przyjemnie nas oglądało. Również nie zapominajcie na czacie zadawać nam pytań, oraz tam gdzie podamy Wam social media. Do zobaczenia!

Snapchat: jbieberplteam

Chceck it out: clickitticket.com

25/07/2017
Sekretny projekt JBIEBER.PL
Tusihuana | Skomentuj (0)

Chcecie wziąć udział w sekretnym projekcie strony JBIEBER.PL? Byliście na koncercie Justina Biebera w Krakowie, macie masę zdjęć opasek koncertowych, akcji koncertowych (My Purpose Is…), zdjęć sprzed jak i środka areny, filmików z koncertu oraz zdjęć? Chcecie się nimi z nami podzielić, abyśmy mogli zrobić z tego coś niesamowitego? Przeczytajcie i dołączcie!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl