• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
13/09/2017
101 milionów obserwujących w serwisie Twitter! | Justin na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

W trakcie wydarzenia Hand in Hand i po nim przybyło naszemu ulubionemu wokaliście wiele obserwujących w serwisie Twitter. Obecnie jest ich ponad 101 milionów! Kolejny milion przybył mu w zalednie 12 dni, a to naprawdę krótki czas na zdobycie tylu obserwatorów. Widać, że profil wokalisty pcha się do przodu. Nadal pozostaje najwięcej obserwowanym artystą w historii. Zobaczcie!

Ponadto pojawił się nowy tweet na jego profilu, który został dodany podczas wydarzenia charytatywnego Hand in Hand. Mogliśmy dodzwonić się do naszego ulubionego wokalisty, aby przekazać datki, swoją pomoc ze względu na wydarzenia w Houston. Gwiazdor napisał „Zadzwońcie do mnie” i podał numer telefonu, a do tego także hasztag wydarzenia. Rzućcie okiem na tweet!

09/09/2017
„Friends” pokrywa się złotem w Kanadzie!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dostaliśmy informację, prosto od Music Canada, że piosenka stworzona wraz z BloodPopem, czyli „Friends”, właśnie w Kanadzie pokryła się ZŁOTEM! To naprawdę ogromne wyróżnienie tej piosenki dla naszego idola, ale także współtwórcy hitu. Nadal zdobywa wysokie pozycje w świecie muzyki i na wielu listach, co jest już samym ogromnym sukcesem. Oprócz tego wylądowała na 4 miejscu listy U.K. Singles w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kolejne sukcesy z tą piosenką. Serdecznie gratulujemy!

08/09/2017
Justin na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Jak już Wam wspominaliśmy Justin Bieber weźmie udział w wydarzeniu Hand in Hand, które jest organizowane ze względu na huragan, który miał miejsce w Houston. Wspominaliśmy Wam także o filmiku, który dodał wokalista na swój Instagram, ale także Facebook, w którym mówi o pieniądzach, które podarował w ramach pomocy. Wydarzenie również to ma na celu, więc to naprawdę wielka sprawa. Odbędzie się 12 września. Gwiazda dodała na swoje Instagram Stories okładkę tego wydarzenia. Rzućcie okiem!

08/09/2017
Kolekcja merchu #PurposeTheStadiumTour w PacSun!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się kolekcja merchu stadionowej trasy „Purpose”, jednak tym razem nie w H&M, a w PacSun. Wchodząc na stronę od razu informuje Was o możliwości zakupi produktów do Polski, dlatego przekazujemy Wam tę informację. Jeżeli chcecie zakupić jakikolwiek produkt od nich, dostać go prosto do domu to nie ma najmniejszego problemu. Mają wiele rzeczy, których nie zobaczymy w polskich sklepach, jak H&M, więc warto zerknąć. Kliknijcie w poniższy obrazek!

08/09/2017
Dwa nowe rekordy w Księdze Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się świetna wiadomość, a o połowie tej wiadomości wspominaliśmy Wam w ostatnich wpisach. Justin Bieber zostanie dodany z dwoma nowymi rekordami Guinessa w tym roku, czyli najwięcej obserwatorów artysty na Twitterze i Instagramie! To naprawdę kolejne ogromne wyróżnienie dla niego, szczególnie, że pewnie każdy słyszał o Księdze Guinessa i pobijaniu rekordów. Pragniemy pogratulować wokaliście i życzyć dalszych i jeszcze większych suksesów. Spójrzcie!

07/09/2017
Merch Stadium Tour w H&M!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Już od dzisiaj – 7 września w H&M, także w Polsce możemy znaleźć Stadium Tour Merch naszego ulubieńca. Rzeczy jest wiele, są naprawdę niesamowite i warte zakupienia. Niektórzy z naszego Teamu również już mają swoje nowe zdobycze z tej kolekcji. Możemy na stronie online także zakupić ciuchy, a są to m.in. bluzy, koszulki, bluzy z kapturem, dresy, ale także wiele, wiele innych rzeczy. Nie widzieliście jeszcze? Koniecznie musicie to sprawdzić. Kliknijcie w poniższy obrazek!

07/09/2017
100 milionów obserwujących na Twitterze! Rekord Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Naz ulubieniec pobił kolejny rekord, zapisany w Księdze Guinessa. A więc wokalista otrzymał okrągłą liczbę obserwujących w serwisie Twitter, a jest to równe 100 milionów. Jest pierwszym artystą, który tego dokonał. Przed nim jedynie artystka, znana nam Katy Perry otrzymała taką liczbę. Rekord został dodany do Księgi 2017 roku. To naprawdę coś, czego trzeba pogratulować naszemu ulubionemu wokaliście. Życzymy kolejnych rekordów!

28/08/2017
Reaktywacja Snapchata!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ponownie oddajemy Wam naszego Snapchata abyście mogli być bliżej z Justinem oraz innymi Beliebers. Zapisy zaczynają się od dzisiaj (28 sierpnia) na najbliższe 2 tygodnie! Zapisać się możecie w prywatnych wiadomościach na naszym Twitterze @jbieberplteam – dogadamy się co do terminu! Hasło dostaniecie na pełne 24 godziny. W Waszym dniu dostaniecie hasło oraz Wasze zadania na ten dzień (podpowiedzi co robić, o czym powiedzieć). Zachęcamy do zapisania się!

Snapchat jbieberplteam

Czekamy na Was❤️😋

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl