• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/09/2017
(21.09) W spa oraz grając w piłkę nożną w Kalifornii
Tusihuana | Skomentuj (0)

21 września wokalista postanowił nieco aktywniej spędzić czas. Zauważono go w Playa Vista, dokładniej w Kalifornii, kiedy ten grał w piłkę nożną. Miał na sobie czerwoną bluzkę oraz czarne spodenki, które są częscią jego merchu. Widać na obu udach napis „Bieber”. Zdjęcia, które otrzymaliśmy zostały zrobione przez fanów. Świadkowie gry twierdzą, że naprawdę dobrze radzi sobie z piłką i oddaje się tej grze w stu procentach. Właściwie to na samych zdjęciach widać, że naprawdę stara się wczuć w tę grę. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć jak wokalista leżąc na trawie odpoczywa po udanej grze.

Tego samego dnia paparazzi również załapali się na zrobienie fotek naszemu ulubionemu wokaliście. Zauważyli go, kiedy ten udał się do spa, wraz ze znanym nam pastorem, a także przyjacielem artysty – Carlem Lentzem. Wiele fanów twierdzi, co także jest naszym zdaniem, że wokalista na zdjęciach wygląda naprawdę dobrze. Na zdjęciach ma na sobie moro czapkę, szarą koszulkę oraz granatowe dresy. Wszystko ze sobą gra wręcz idealnie. Wokalista widocznie rozmawia z przyjacielem i jest zajęty tą rozmową.

21/09/2017
(20.09) Zauważony w Beverly Hills | West Hollywood
Tusihuana | Skomentuj (0)

20 września nasz idol został zauważony przez fanów na mieście w Beverly Hills, mieście które znajduje się w stanie Kalifornia. Artysta był widziany w obecności pastora dobrze Wam znanego, wiele razy pojawił się w naszych wpisach – Carl Lentz. Piosenkarz ubrany był w szary t-shirt z nadrukiem, kremowe spodenki oraz czapkę z daszkiem, na nogach miał szare skarpety oraz białe klapki. W reku trzymał laptopa. Oprócz tego pojawiła się informacja, że wokalista pojawił się także w studio, a oprócz tego jak ze zdjęć wynika był także w Montage, gdzie pojawił się w kościele. Jak wiadomo artysta ceni sobie czas poświęcony Bogu.

Nie tylko otrzymaliśmy zdjęcia od fanów, ale także videa, którymi możemy cieszyć się już teraz na naszym Twitterowym profilu. Przedstawiają wokalistę idącego po ulicach dzielnicy Beverly Hills, ale także dwa są nagrane w Montage, podczas przebywania naszego ulubieńca w kościele. Jest na co zwrócić uwagę, dlatego też możecie wejść w nie, poprzez klikanie na poniższe numerki.

123

Również paparazzi zauważyli naszego ulubieńca na ulicach dzielnicy Beverly Hills. Właściwie z tego samego miejsca co wcześniej zauważyli go fani. Oczywiście został złapany na fotkach z Carlem Lentzem, który jest pastorem ale także przyjecielem artysty. Wygląda na szczęśliwego spędzając z nim czas. To nie jest jedyne miejsce tego dnia. Także złapano ich, kiedy opuszczali The Nice Guy w znanym nam West Hollywood. Zmienił swoją sytlówkę, gdyż możemy zauważyć, że miał na sobie białą, rozpiętą koszulę i dość eleganckie czarne spodnie. Zaraz po wyjściu z tego miejsca wsiada w samochód i opuszcza je.

Zauważony w Beverly Hills

Opuszczając The Nice Guy w West Hollywood

20/09/2017
Nowe zdjęcia od fanów – (11.09) w Los Angeles
Oliwia | Skomentuj (0)

Dopiero pojawiły się zdjęcia naszego idola w cudownym i wszystkim znanym mieście Los Angeles. Fotki zostały zrobione dokładnie 11 września tego roku przez fanów. Możemy na nich zobaczyć Justina Biebera wraz z jego znajomymi. Piosenkarz ubrany jest w siwą bluzę z kapturem, czarne spodenki oraz czarną czapkę z daszkiem. Nasz ulubieniec na fotkach rozmawia ze swoimi znajomymi. Możemy zauważyć, że piosenkarz czuje sie swobodnie w tym towarzystawie. Zdjęcia zobaczcie już teraz w naszej galeri. Zapraszamy!

19/09/2017
(18.09) Dzień w Beverly Hills
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista dzień 18 września spędził w dzielnicy przepięknego miasta, którym jest Los Angeles, czyli znane nam Beverly Hills. Wokalista został zauważony przez fanów, kiedy przemieszczał się ulicami tego miasta, oraz w hotelu Montage. Miał na sobie różową bluzkę oraz granatowe, krótkie spodenki. Tym razem mogliśmy zobaczyć go samego, bez żadnych znajomych czy rodziny. Fotek nie jest wiele, ale zawsze warto spojrzeć na najnowsze zdjęcia idola, prawda? Oprócz tego mamy krótkie video.

Także paparazzi nie tracą czasu i jak tylko widzą naszego ulubieńca od razu robią mu fotki. Tym razem jednak także pojawiło się video, na którym widocznie widać, że gwiazdor nie chce, aby robiomno mu zdjęcia. Od razu zapytał fotografa co on właściwie robi, jednak ten nie odpowiadał na jego pytanie, omijając ten temat, a w końcu tłumacząc się, że to jest jego praca. Piosenkarz mówił mu, że nie chce takiej rozmowy przed kamerą i chce tylko z nim porozmawiać. Także na nagraniu widać dziewczynę, która jego zdaniem była z Bieberem. Oprócz tego mamy zdjęcia wokalisty kiedy wychodzi z samochodu i idzie w stronę natrętnego fotografa. Sprawdźcie!

18/09/2017
(16.09) Na deskorolce w Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista został zauważony 16 września. W ten dzień postanowił nieco bardziej aktywnie spędzić czas, gdyż widziany był jeżdżąc na deskorolce. Zdjęcia, które dostaliśmy zostały wykonane przez paparazzich, którzy śledzili jego wyczyny w słynnym mieście – Los Angeles. Na wielu zdjęciach możemy zobaczyć wokalistę bez koszulki, a na innych z szarą koszulką na ciele. Oprócz tego możemy zauważyć, że miał na sobie czarne spodenki. Według świadków, którzy także widzieli jego wyczyny szło mu naprawdę dobrze. Jest sporo zdjęć, które polecamy Wam zobaczyć. Zapraszamy do galerii!

Wyczyny gwiazdora na deskorolce także mogliście zobaczyć w jednym z poprzednich postów. Został on dodany wczoraj. Video pochodzi od „brooklynprojectsla”, gdyż to oni dodali go na swój Instagram. Niżej dodajemy dla Was link do wpisu, który umieściliśmy na stronie dnia wczorajszego.

Zobacz wpis -> TUTAJ

18/09/2017
(17.09) Złapany w Kalifornii
Tusihuana | Skomentuj (0)

Fani ponownie zauważyli naszego ulubionego wokaliste, co tym razem miało miejsce w Beverly Hills. Z opisu zdjęcia wynika, że osoba, która go spotkała chciała zrobić sobie z nim zdjęcie, jednak jak wiadomo on takowych nie robi. Na fotce możemy zauważyć, że miał na sobie białą bluzkę, czarne spodenki oraz białe klapki. Wchodził wtedy do „Georgie”, czyli restauracji znajdującej się dokładniej w hotelu Montage. Zdjęcie jest zrobione z odległości, więc nie da dostrzec się jego twarzy. Oprócz tego mamy video, na którym widać gwiazdora z napojem w ręku, w czasie rozmowy z kilkoma obecnymi tam osobami.

Piosenkarz także zawitał do West Hollywood, skąd również mamy jedną fotkę. Została również wykonana przez fanów, którzy zauważyli go w tym miejscu. Na zdjęciu została zakryta osoba, która był tam z nim. Widać jedynie napisy z podpisem, że na zdjęciu jest Bieber. Gwiazdę ponownie widzimy tyłem do robiącego mu zdjęcie. Jest ono nieco rozmazane. Zapraszamy do galerii!

17/09/2017
(15-16.09) W Laguna Beach
Tusihuana | Skomentuj (0)

15 września nasz ulubieniec został zauważony w Laguna Beach, które ma miejsce w Kalifornii. Widziany był tam przez fanów, którzy zrobili mu jedynie jedno zdjęcie. Wygląda na to, że postanowił poświęcić swój czas na odpoczynek. Ma na sobie żółtą bluzkę, a pod ten sam kolor ma na sobie spodenki oraz niebieską bandanę, w której ostatnio mogliśmy widzieć go dość często. Spędza czas ze znajomym, którego twarzy niestety nie można zauważyć na zdjęciu. Rzućcie okiem na fotkę!

Również 16 września, również został zauważony przez fanów w tym samym miejscu. Widać, że wokalista postanowił dobrać się do mikrofonu i nieco pośpiewać. Miał na sobie szarą bluzkę, oraz czarne spodenki. Zdjęć jest nieco więcej niż poprzedniego dnia. Na jednym ze zdjęć można przeczytać, że fanka napisała „rozmawiałam z Justinem Bieberem”. Jest czego jej pogratulować! Pewnie wielu chciałoby zamienić z nim chociaż jedno słowo, szczególnie jeżeli jest się fanem, mamy rację? Zdjęcia standardowo dodaliśmy do naszej galerii, gdzie możecie je odnaleźć. Zobaczcie je już teraz!

16/09/2017
(14.09) W Santa Monica
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista został zauważony 14 września. Zrobiono mu zdjęcie w Santa Monica. Autorami zdjęcia są fani, którzy kiedy tylko zobaczyli gwiazdora od razu musieli udokumentować to, gdzie był. Widać, że na fotce jest ze znajomym. Ma na sobie niebieską bandanę oraz białą bluzkę. Niestety zdjęcie jest robione z takiej odległości, że nic więcej nie można po nim stwierdzić. Rzućcie okiem!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl