Sprowadźmy Biebera do Polski! – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Marta,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Marta, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
x x
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Sprowadźmy Biebera do Polski! - 12 maja 2011 / Vienna

W popularnym magazynie BRAVO pojawiła się wzmianka o Justinie. Jak wiecie, owa gazeta bardzo chętnie wspiera fanów Biebera i z chęcią pomagają nam na różne sposoby sprowadzić go do Polski. Poniżej zamieszczam treść z gazety.

Ściągamy Justina do Polski. Obecność, aż sześciu piosenek Justina Biebera (17l.) na liście przebojów to najlepszy dowód na to, że wiele czytelników BRAVO czeka już od dawna na jego koncert w Polsce. Już od kilku numerów zbieramy e-maile od fanów, którzy chcieliby zobaczyć Biebera na żywo. Im wiecej głosów zbierzemy, tym wieksze mamy szansę przekonać wokalistę, żeby wreszcie do nas przyjechał! Jeśli jesteś fanem Justina, wyślij e-mail na adres: bravo@bauer.pl . W temacie wiadomości koniecznie wpisz „Justin w Polsce”


KATEGORIE:
Magazyny

KOMENTARZE