„Nie pisz, kiedy prowadzisz” – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

„Nie pisz, kiedy prowadzisz” - 18 maja 2011 / Vienna

Bieber często angażuje się w przeróżne akcje. Jedną z nich jest akcja, w której gwiazdor ostrzega przed zagrożeniem, jakim są wypadki powodowane przez ludzi, którzy piszą wiadomości, kiedy prowadzą samochód.

JB włączył się do owej akcji już jakiś czas temu. Był nawet program, w którym był on gościem specjalnym i promował akcję. Ma ona na celu uświadomienie społeczeństwa o zagrożeniu, jakim są wypadki, które powodowane są przez osoby piszące smsy podczas prowadzenia samochodu.

Podczas każdego koncertu Biebs wygłasza hasło: „Nie pisz, kiedy prowadzisz”. Ponadto 1 dolar z każdego sprzedanego biletu jest przeznaczany na wpieranie akcji. Poniżej zamieszczam wypowiedź Biebera o tym co sądzi na owy temat:

To straszne, że niemal każdego dnia docierają do nas informacje, że ktoś zginął w wypadku spowodowanym przez kierowcę, który pisał i prowadził jednocześnie. Musimy zmienić złe nawyki naszego społeczeństwa i postawiłem sobie za cel, że zrobię wszystko, by tak się stało.

Justin planuje także wziąć udział w powstawaniu reklam, które będą ostrzegać przed zagrożeniami związanymi z pisaniem podczas prowadzenia pojazdu.


KATEGORIE:
Nowości

KOMENTARZE