(04.09) Dzień w Kalifornii – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(04.09) Dzień w Kalifornii - 08 Wrz 2017 / Tusihuana

Nasz ulubiony wokalista 4 września został złapany w wielu miejscach, nie tylko przez fanów ale także paparazzich. Pojawiło się jedno zdjęcie z Beverly Hills. Wokalista znajduje się na nim w restauracji, w hotelu Montage, w którym jak wiadomo także mieszka. Ma na sobie białą koszulkę i siedzi przy stoliku. Widocznie jest zajęty mówieniem czegoś. Zobaczcie je!

Dzień 4 września nasz ulubiony wokalista spędzał z Ryanem Butlerem, czyli jeszcze swoim przyjacielem zza czasów bycia normalnym nastolatkiem, który nie miał na głowie blasku fleszy. Wraz z nim został zauważony przed Mastro’s Steakhouse, który również znajduje się w Beverly Hills. Wokalista miał na sobie białą koszulkę i szare spodenki. Na zdjęciach także możemy zobaczyć paparazzich, gdyż od nich także są te zdjęcia, oraz kilku fanów. Zobaczcie je już teraz!

Kolejne zdjęcia, także z Ryanem zostały zrobione przed hotelem, zaraz po przybyciu tej dwójki w Hollywood. Ponownie to paparazzi zrobili zdjęcia. Ani jeden, ani drugi nie zmienili swojej stylówki i wyglądają naprawdę dobrze. Na kilku ze zdjęć widać, że Justin Bieber schyla się, aby poprawić sobie sznurówkę, chwilę po wyjściu z samochodu. Rzućcie okiem!

Także z 4 sierpnia dostaliśmy jeszcze dwa zdjęcia od fanów, którzy zauważyli wokalistę w West Hollywood. Niewiele się zmieniło. Te zdjęcia zostały wykonane najwcześniej, a na zdjęciach od paparazzich z tego samego zdjęcia także możemy dostrzec Ryana Butlera. Gwiazdor miał na sobie czarną stylówkę, z czapką zielono-czarną. Zarówno na zdjęciach od fanów, jak i tych od fotografów możemy zauważyć, że rozmawia on z fanem. Zobaczcie to wszystko już teraz, niżej!

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich


KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Hollywood
Inne:
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
West Hollywood
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE