(04.09) Dzień w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

08/09/2017 
(04.09) Dzień w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubiony wokalista 4 września został złapany w wielu miejscach, nie tylko przez fanów ale także paparazzich. Pojawiło się jedno zdjęcie z Beverly Hills. Wokalista znajduje się na nim w restauracji, w hotelu Montage, w którym jak wiadomo także mieszka. Ma na sobie białą koszulkę i siedzi przy stoliku. Widocznie jest zajęty mówieniem czegoś. Zobaczcie je!

Dzień 4 września nasz ulubiony wokalista spędzał z Ryanem Butlerem, czyli jeszcze swoim przyjacielem zza czasów bycia normalnym nastolatkiem, który nie miał na głowie blasku fleszy. Wraz z nim został zauważony przed Mastro’s Steakhouse, który również znajduje się w Beverly Hills. Wokalista miał na sobie białą koszulkę i szare spodenki. Na zdjęciach także możemy zobaczyć paparazzich, gdyż od nich także są te zdjęcia, oraz kilku fanów. Zobaczcie je już teraz!

Kolejne zdjęcia, także z Ryanem zostały zrobione przed hotelem, zaraz po przybyciu tej dwójki w Hollywood. Ponownie to paparazzi zrobili zdjęcia. Ani jeden, ani drugi nie zmienili swojej stylówki i wyglądają naprawdę dobrze. Na kilku ze zdjęć widać, że Justin Bieber schyla się, aby poprawić sobie sznurówkę, chwilę po wyjściu z samochodu. Rzućcie okiem!

Także z 4 sierpnia dostaliśmy jeszcze dwa zdjęcia od fanów, którzy zauważyli wokalistę w West Hollywood. Niewiele się zmieniło. Te zdjęcia zostały wykonane najwcześniej, a na zdjęciach od paparazzich z tego samego zdjęcia także możemy dostrzec Ryana Butlera. Gwiazdor miał na sobie czarną stylówkę, z czapką zielono-czarną. Zarówno na zdjęciach od fanów, jak i tych od fotografów możemy zauważyć, że rozmawia on z fanem. Zobaczcie to wszystko już teraz, niżej!

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich


Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Hollywood, Inne:, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Przyjaciele, West Hollywood, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE