Justin na Instagramie – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

13/09/2017 
Justin na Instagramie
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubieniec stał się naprawdę aktywny poprzez swój Instagram. Poprzez ten jego profil pojawiło się dokładnie 17 nowych zdjęć, które są różne. Na pierwszych 3 zdjęciach wokalista jest z gwiazdami takimi jak Joe Jonas, George Clooney, Will.i.am, Wilmer Valderrama, Taboo oraz Gwen Stefani. Wszyscy na fotkach wyglądają na szczęśliwych. Wydarzenie odbyło się wczoraj, a przebiegło naprawdę pomyślnie. Oczywiście wspomnimy Wam o nim w kolejnych wpisach. Koniecznie je obejrzyjcie!

Gwiazdor także zaczął dodawać zdjęcia swoich fanów w merchu stadionowej trasy „Purpose”. Pewnie również większość z Was ma już w swoim posiadaniu ciuchy z tej kolekcji, więc macie okazję znaleźć się na Instagramie naszego idola. Dodał aż 12 zdjęć fanek w swojej linii ubrań. Wszystkie wyglądają w nich naprawdę niesamowicie. Rzućcie okiem!

W między czasie, kiedy nasz ulubieniec dodawał zdjęcia fanek w merchu także wrzucił swoje selfie. Ma na nim czerwoną opaskę, podobną do tej, jaką miał na wydarzeniu Hand in Hand, o którym będziecie mogli przeczytać w kolejnych postach. Widać na selfie, że siedział w samochodzie. Zdjęcie jest naprawdę ware uwagi, więc je także sprawdźćie w galerii!


Kategorie:
Inne:, Instagram, Media społecznościowe:, Nowości, Zdjęcia,
KOMENTARZE