• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
Data wpisu: 17/09/2017
Autor wpisu:Tusihuana
Skomentuj (0)
(15-16.09) W Laguna Beach

15 września nasz ulubieniec został zauważony w Laguna Beach, które ma miejsce w Kalifornii. Widziany był tam przez fanów, którzy zrobili mu jedynie jedno zdjęcie. Wygląda na to, że postanowił poświęcić swój czas na odpoczynek. Ma na sobie żółtą bluzkę, a pod ten sam kolor ma na sobie spodenki oraz niebieską bandanę, w której ostatnio mogliśmy widzieć go dość często. Spędza czas ze znajomym, którego twarzy niestety nie można zauważyć na zdjęciu. Rzućcie okiem na fotkę!

Również 16 września, również został zauważony przez fanów w tym samym miejscu. Widać, że wokalista postanowił dobrać się do mikrofonu i nieco pośpiewać. Miał na sobie szarą bluzkę, oraz czarne spodenki. Zdjęć jest nieco więcej niż poprzedniego dnia. Na jednym ze zdjęć można przeczytać, że fanka napisała „rozmawiałam z Justinem Bieberem”. Jest czego jej pogratulować! Pewnie wielu chciałoby zamienić z nim chociaż jedno słowo, szczególnie jeżeli jest się fanem, mamy rację? Zdjęcia standardowo dodaliśmy do naszej galerii, gdzie możecie je odnaleźć. Zobaczcie je już teraz!

» Dodaj Komentarz:

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl