(17.09) Złapany w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

18/09/2017 
(17.09) Złapany w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Fani ponownie zauważyli naszego ulubionego wokaliste, co tym razem miało miejsce w Beverly Hills. Z opisu zdjęcia wynika, że osoba, która go spotkała chciała zrobić sobie z nim zdjęcie, jednak jak wiadomo on takowych nie robi. Na fotce możemy zauważyć, że miał na sobie białą bluzkę, czarne spodenki oraz białe klapki. Wchodził wtedy do „Georgie”, czyli restauracji znajdującej się dokładniej w hotelu Montage. Zdjęcie jest zrobione z odległości, więc nie da dostrzec się jego twarzy. Oprócz tego mamy video, na którym widać gwiazdora z napojem w ręku, w czasie rozmowy z kilkoma obecnymi tam osobami.

Piosenkarz także zawitał do West Hollywood, skąd również mamy jedną fotkę. Została również wykonana przez fanów, którzy zauważyli go w tym miejscu. Na zdjęciu została zakryta osoba, która był tam z nim. Widać jedynie napisy z podpisem, że na zdjęciu jest Bieber. Gwiazdę ponownie widzimy tyłem do robiącego mu zdjęcie. Jest ono nieco rozmazane. Zapraszamy do galerii!


Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Miejsca:, Nowości, Uncategorized, West Hollywood, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE