(20.09) Zauważony w Beverly Hills | West Hollywood – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(20.09) Zauważony w Beverly Hills | West Hollywood - 21 Wrz 2017 / Tusihuana

20 września nasz idol został zauważony przez fanów na mieście w Beverly Hills, mieście które znajduje się w stanie Kalifornia. Artysta był widziany w obecności pastora dobrze Wam znanego, wiele razy pojawił się w naszych wpisach – Carl Lentz. Piosenkarz ubrany był w szary t-shirt z nadrukiem, kremowe spodenki oraz czapkę z daszkiem, na nogach miał szare skarpety oraz białe klapki. W reku trzymał laptopa. Oprócz tego pojawiła się informacja, że wokalista pojawił się także w studio, a oprócz tego jak ze zdjęć wynika był także w Montage, gdzie pojawił się w kościele. Jak wiadomo artysta ceni sobie czas poświęcony Bogu.

Nie tylko otrzymaliśmy zdjęcia od fanów, ale także videa, którymi możemy cieszyć się już teraz na naszym Twitterowym profilu. Przedstawiają wokalistę idącego po ulicach dzielnicy Beverly Hills, ale także dwa są nagrane w Montage, podczas przebywania naszego ulubieńca w kościele. Jest na co zwrócić uwagę, dlatego też możecie wejść w nie, poprzez klikanie na poniższe numerki.

123

Również paparazzi zauważyli naszego ulubieńca na ulicach dzielnicy Beverly Hills. Właściwie z tego samego miejsca co wcześniej zauważyli go fani. Oczywiście został złapany na fotkach z Carlem Lentzem, który jest pastorem ale także przyjecielem artysty. Wygląda na szczęśliwego spędzając z nim czas. To nie jest jedyne miejsce tego dnia. Także złapano ich, kiedy opuszczali The Nice Guy w znanym nam West Hollywood. Zmienił swoją sytlówkę, gdyż możemy zauważyć, że miał na sobie białą, rozpiętą koszulę i dość eleganckie czarne spodnie. Zaraz po wyjściu z tego miejsca wsiada w samochód i opuszcza je.

Zauważony w Beverly Hills

Opuszczając The Nice Guy w West Hollywood


KATEGORIE:
Beverly Hills
Carl Lentz
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
West Hollywood
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE