(22.09) Dzień w Kalifornii – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(22.09) Dzień w Kalifornii - 24 Wrz 2017 / Tusihuana

Nasz ulubiony wokalista w świetle fanów, a także paparazzich miał bardzo napięty dzień. 22 września najpierw zauważyli go fani. Mamy od nich oczywiście zdjęcia, ale co najlepsze wokalista podszedł do fana i po prostu zaczął bawić się jego psem. To możemy zobaczyć na pierwszym zdjęciu. Miał na sobie białą bluzkę i ciemno-niebieskie spodenki. Wygląda na zafascynowanego zwierzakiem. Miało to miejsce w West Hollywood. Drugie zdjęcie zostało zrobione w tym samym miejscu, jednak nasz ulubieniec nieco inaczej już wyglądał. Artysta miał na sobie żółtą czapkę oraz niebieską kurtkę z żóltymi napisami. Widać, że chciał przybić piątkę osobie, którą możemy zobaczyć na fotce. Prawdopodobnie jest to fanka, która spotkała go wtedy. Oprócz tego mamy jedno video.

Paparazzi za to zauważyli wokalistę w hotelu Montage, który jak dobrze wiadomo znajduje się w Beverly Hills. Możemy zobaczyć jak siedzi on z laptopem, na którym prawdopodobnie pracował. Po chwili jednak jak można stwierdzić na zdjęciach, po prostu zrezygnował biorąc laptopa i wstając. Miał na sobie podobny outfit, jak ze zdjęcia z fanem i jego psem, jednak tutaj dopełniła wszystko czapka, okulary oraz jeanoswa kurtka. Oprócz tego paparazzi zrobił jeszcze jedne zdjęcia, kiedy wokalista przybył do Soho House, znajdujące się w West Hollywood. Jego outfit nie uległ zmianie od tamtej pory.

W hotelu Montage w Beverly Hills

Po przybyciu do Soho House w West Hollywood

Dwa zestawy dość podobnych zdjęć także są już w naszych rękach. Oczywiście wykonane przez paparazzich. Pierwsze zdjęcia zostały zrobione po przybyciu do Catch, które znajduje się w West Hollywood, a drugie do The Nice Guy w tym samym miejscu. Wokalista ma na sobie już inny outfit, o którym wspominaliśmy Wam już przy zdjęciach od fanów. Ma na sobie żółtą czapkę, czarną bluzkę, niebieską kurtkę z żółtymi zdobieniami, spodnie jeansowe oraz białe buty. Wielu kojarzą się jeszcze ze stylem wokalisty za czasów albumu „Believe”. Na zdjęciach wygląda naprawdę dobrze, więc miło zawsze na nie spojrzeć.

Po przybyciu do Catch w West Hollywood

Po przybyciu do The Nice Guy w West Hollywood


KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
West Hollywood
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE