(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

01/10/2017 
(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles
Wpis został dodany przez: Tusihuana

28 września wokalista spędzał czas wraz z Joshem Mehlem oraz Alfredo Floresem. Zauważeni początkowo zostali przez fanów. Miało to miejsce w Hollywood. Zrobili tej trójce naprawdę sporo zdjęć. Widać, że jedno z nich jest zrobione w galerii, inne prawdopodobnie gdzieś w stylu wesołego miasteczka, a jeszcze inne na ulicach. Wokalista był widziany w dwóch stylówkach, a o jednej z nich będziecie mogli przeczytać niżej. Widać nie siedział w domu tego dnia. Wygląda na to, że namówili go jednak na wyjście i nie odmówił jak ostatnio w monologu na Instagram Stories, o ile pamiętacie co mamy na myśli. Również dostaliśmy kilka video, na które możecie wejść po kliknięciu w poniższe numerki z videami. Oprócz tego w galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia.

12345

Kolejna dawka zdjęć jaką otrzymaliśmy pochodzi od fotoreporterów. Pierwsze z nich zostały zrobione w Los Angeles. Widać na nich również Josha Mehla, a także Alfredo Floresa. Nasz ulubiony wokalista ma na nich na sobie żółtą, neonową koszulkę, niebieską czapkę, szare spodenki oraz brązowe buty. Wygląda na to, że naprawdę dobrze się bawi ze znajomymi. Kolejne fotki zostały zrobione w pobliżu baru Lubitsch, który znajduje się w West Hollywood. Zdjęcia są dość rozmazane, ale możemy dostrzec na nich także Josha, na zdjęciach, kiedy wraz z naszym idolem stoją tyłem. Artysta na jednym ze zdjęć zakrywa twarz ręką, widocznie nie chciał, aby robiono mu zdjęcia, gdy spędzał czas ze swoimi znajomymi.

Zauważony w Los Angeles

W barze Lubitsch w West Hollywood


Kategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Hollywood, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Przyjaciele, West Hollywood, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE