(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(28.09) Dzień w Hollywood | Los Angeles - 01 Paź 2017 / Tusihuana

28 września wokalista spędzał czas wraz z Joshem Mehlem oraz Alfredo Floresem. Zauważeni początkowo zostali przez fanów. Miało to miejsce w Hollywood. Zrobili tej trójce naprawdę sporo zdjęć. Widać, że jedno z nich jest zrobione w galerii, inne prawdopodobnie gdzieś w stylu wesołego miasteczka, a jeszcze inne na ulicach. Wokalista był widziany w dwóch stylówkach, a o jednej z nich będziecie mogli przeczytać niżej. Widać nie siedział w domu tego dnia. Wygląda na to, że namówili go jednak na wyjście i nie odmówił jak ostatnio w monologu na Instagram Stories, o ile pamiętacie co mamy na myśli. Również dostaliśmy kilka video, na które możecie wejść po kliknięciu w poniższe numerki z videami. Oprócz tego w galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia.

12345

Kolejna dawka zdjęć jaką otrzymaliśmy pochodzi od fotoreporterów. Pierwsze z nich zostały zrobione w Los Angeles. Widać na nich również Josha Mehla, a także Alfredo Floresa. Nasz ulubiony wokalista ma na nich na sobie żółtą, neonową koszulkę, niebieską czapkę, szare spodenki oraz brązowe buty. Wygląda na to, że naprawdę dobrze się bawi ze znajomymi. Kolejne fotki zostały zrobione w pobliżu baru Lubitsch, który znajduje się w West Hollywood. Zdjęcia są dość rozmazane, ale możemy dostrzec na nich także Josha, na zdjęciach, kiedy wraz z naszym idolem stoją tyłem. Artysta na jednym ze zdjęć zakrywa twarz ręką, widocznie nie chciał, aby robiono mu zdjęcia, gdy spędzał czas ze swoimi znajomymi.

Zauważony w Los Angeles

W barze Lubitsch w West Hollywood


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hollywood
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Przyjaciele
West Hollywood
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE