• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
Data wpisu: 06/10/2017
Autor wpisu:Tusihuana
Skomentuj (0)
Konkurs! Zgarnij kubek ze zdjęciami wokalisty!

Mamy dla Was coś, czego dość długo nie było na naszej stronie, a mianowicie KONKURS! Do wygrania jest kubek, ze zdjęciami naszego ulubionego wokalisty. Jesień i zima to idealne pory na kubek gorącej herbaty czy kawy, a nic nie umili tego bardziej niż kubek z idolem! Wraz z eplakaty.pl przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie ekwipunek na zimne poranki i wieczory. Chcesz wygrać kubek ze zdjęciami Justina? Nic trudnego – wystarczy, że spełnisz TRZY zasady konkursu.

• Polub stronę eplakaty.pl na Facebooku oraz @jbdailypoland na Instagramie
• Zaproś do zabawy 2 znajomych oraz podaj nazwę swojego Instagrama
• Odpowiedz w komentarzu; Dlaczego to właśnie Ty masz stać się właścicielem nagrody?

Konkurs trwa od 5.10 do 25.10. Zwycięzca zostanie wybrany przez cały nasz zespół, a wyniki poznacie już kolejnego dnia. Nagroda przesłana zostanie zwycięzcy darmowo, na terenie Polski. Za wszystkich trzymamy kciuki i zachęcamy, abyście w wolnym czasie wpadli na eplakaty.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo przepięknych artykułów – nie tylko z Justinem! Powodzenia!

Zobacz kubek: [TUTAJ]

(Na naszym Facebooku piszecie komentarz, oznaczacie osoby itd. znajdziecie go w lewej kolumnie strony)

» Dodaj Komentarz:

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl