Aktualizacja Bkstg oraz Facebooka – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Aktualizacja Bkstg oraz Facebooka - 06 Paź 2017 / Tusihuana

Nasz ulubieniec dodał nowe zdjęcie za pośrednictwem aplikacji Bkstg, z której korzysta także jego Team. Ostatnio coraz częściej staje się aktywny poprzez tę aplikację dla fanów, co bardzo się chwali. Fotka została wykonana przez paparazzich, dokładnie 2 października, o czym wspominaliśmy Wam w poprzednich postach. Zauważyli go wtedy w dzielnicy miasta Los Angeles, czyli znanym nam Beverly Hills. Widać, że wokaliście musiało przypaść do gustu to zdjęcie, skoro umieścił je na tym portalu. Naszym zdaniem na zdjęciu wygląda naprawdę dobrze, a jak jest z Wami? Pamiętajcie, że w lewej kolumnie strony jest czat, abyście mogli wysyłać nam swoje opinie, przemyślenia a także rozmawiać z innymi osobami!

Także na Facebookowym profilu pojawiła się nowość. Artysta wrzucił zdjęcie, które wcześniej pojawiło się na jego Instagramie. Tak więc możecie pamiętać jak wspominaliśmy Wam o nim w poście na ten temat, ale także we wpisie, kiedy doszły zdjęcia od paparazzich, gdyż to właśnie stamtąd pochodzi. Zostało zrobione pierwszego dnia tego miesiąca. Podobnie jak powyższe zdjęcie z aplikacji Bkstg, zostało zrobione w Beverly Hills. Gwiazdor nie dodał żadnego opisu do fotki.


KATEGORIE:
BKSTG
Facebook
Inne:
Media społecznościowe:
Nowości
Zdjęcia

KOMENTARZE