Bang Bang w wywiadzie dla E! Online o tatuażach artysty – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Bang Bang w wywiadzie dla E! Online o tatuażach artysty - 25 Paź 2017 / Tusihuana

Bang Bang Tattoo udzielił wywiadu dla E! Online. Jak mogliście dowiedzieć się chociażby z naszej strony, to on był twórcą nowych nabytków na ciele naszego ulubionego wokalisty. Dość dokładnie odpowiedział na wszystkie pytania. Przetłumaczyliśmy dla Was artykuł dodany właśnie przez stronę E! News. Możemy dzięki niemu nieco więcej się dowiedzieć, jak np. dlaczego tatuaże zrobił takie, jakie zrobił czy to, że w przyszłości ma zamiar zrobić kolejne. Uważacie to za dobry pomysł, czy uważacie, że powinien przystopować? Musicie dać nam znać na naszym czacie po lewej stronie co o tym sądzicie, ale najpierw przeczytajcie artykuł!

Bang Bang, artysta, tatuażysta, który dał piosenkarzowi nowy tusz, rozmawiał z E! News wyłącznie o znaczeniu tego. Tatuaż zrobiony w 3 dni, w celu stworzenia i skończenia go w Beverly Hills.

„Dodaliśmy dwa anioły, jeden po każdej stronie” powiedział. „Na dole każdego, dominują one nad złem. Kiedy robię epicki kawałek, musi być pozytywny i negatywny. Musi być równowaga… wizualnie musi być kontrast. Pod każdym z aniołów, jest demon, który musi zostać pokonany. Szkielet z jednej strony i wąż z drugiej strony.”

„To jest symbol gotyckiej sztuki i walki między światłem i ciemnością, dobrem i złem, Yin i Yang.” powiedział.
„Chciałem się upewnić, że mamy kontrast w temacie znaczenia i obrazowość. Rzecz, którą zrobiłem najbardziej sensownie jak dla mnie, to był tatuaż opisujący jego duchowość. Zwierzęta jakie miał, jego duchowe zwierzęta, a także aniołowie, jego opiekunowie. Starałem się zrobić to super znaczącym i nie rozproszonym.”

Bang Bang powiedział, że Justin napisał do niego o zrobieniu nowego tuszu.

„Powiedział, że ma wąsik na brzuchu, odnoszący się do orła, a to po prostu potrzebowało więcej wokół tego, więc to nie było tak odizolowane i ruchome w środku brzucha „, powiedział tatuażysta, śmiejąc się. „Nie wiem, dlaczego uważał, że wygląda jak wąsy. Może jeden z jego przyjaciół powiedział mu to.”

Bang Bang powiedział, że Bieber nie wiedział, co było zaplanowane wcześniej.

„Powiedział, że chciał, żebym pokrył jego przednią część, więc wysłałem mu kilka opcji” powiedział. „Wszystkie były religijne w tematyce. Wyjaśniłem mu, że cały przód powinien być jednym pomysłem. W zasadzie niczego nie ukrywałem. Nie są zakryte.”

Powiedział, że podczas tatuowania Biebera oboje „rozmawiali o życiu”.

„Rozmawialiśmy o dorastaniu.” dodał. „Rozmawialiśmy o ludziach i ich percepcjach. Jak zmiany w życiu, i że ludzie są jak pory roku. Rozmawialiśmy też o tym, żeby po prostu to zrozumieć. Przez długi czas poznawałem Justina i musiałem zobaczyć tego utalentowanego, sławnego na całym świecie ikonowego młodego człowieka. I to samo co do mnie. Kiedy mnie spotkał, byłem młodszy i byliśmy w różnych miejscach w życiu. I to jest fajne, zobaczyć jak dojrzeliśmy. ”

I Bieber nie skończył w żadnym sposób z tatuażami.

„Wrócę wkrótce” powiedział Bang Bang śmiejąc się. Zrobiłem dolną połowę jego przodu, ale nadal muszę zrobić górę.”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Inne:
Nowości
Tłumaczenia

KOMENTARZE