(06.12) Zauważony w Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(06.12) Zauważony w Los Angeles - 10 Gru 2017 / Tusihuana

Nasz ulubiony piosenkarz został zauważony przez fankę dokładnie 6 grudnia. Miało to miejsce w parku Canyon Runyon, który znajduje się w Los Angeles. To jedna z osób, którym udało się zrobić fotkę z nim w ostatnim czasie. Oboje na zdjęciu wyglądają na zadowolonych oraz pokazują znak zodiaku. Fanka na zdjęciu dodała napis „spacer z bae”. Widać była bardzo zadowolona z faktu spotkania jego osoby.

Także paparazzi tego dnia nie odpoczywali. Kiedy artysta jechał samochodem po Beverly Hills, postanowili strzelić mu kilka fotek. Siedział w swoim białym samochodzie, prowadząc go, co widać na fotkach. Wygląda na to, że nie zwrócił nawet uwagi na osobę, która wykonywała je. Ma na nich białą bluzkę, a dokładnie możemy zobaczyć także jego tatuaże na rękach. Wyglądają niesamowicie! Oczywiście standardowo wszystkie zdjęcia trafiły do naszej galerii, więc jak najbardziej możecie je już sprawdzić!


Także tajemnicą nie jest, że tego dnia pojawił się w Saban Theatre, czyli w kościele, który także znajduje się w Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Przybył on do niego czarnym samochodem wraz ze swoimi znajomymi. Kiedy opuszczał jednak zaczął wygłupiać się z nimi, bić na żarty, po czym paparazzi zrobili mu kilka fotek, kiedy wychodził, na których piosenkarz udaje, że płacze. Wiele osób zmyliły fotki, a myśleli oni, że coś się poważnego stało. Sprawdźcie je wszystkie!

06.12 – Przed Saban Theatre w Beverly Hills, Kalifornia


06.12 – Opuszczając Saban Theatre w Beverly Hills, KaliforniaKATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE