Najnowsze aktualizacje Instagrama | Instagram Stories – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Najnowsze aktualizacje Instagrama | Instagram Stories - 12 Gru 2017 / Tusihuana

Przez długi czas nasz idol nie udzielał się w portalach społecznościowych, aż do teraz, gdyż nasz ulubieniec codziennie coś wstawia na swojego Instagrama. 7 grudnia nasz idol na swoim Instagramie opublikował zdjęcie lwiątka i do tego dodał napis „MOOD” czyli na to wskazuje, że artysta poczuwa się do nastroju tego małego lwa ze zdjęcia.

9 grudnia nasz idol wstawił filmik w którym mówi o pomocy ofiarą pożaru w Los Angeles oraz zdjęcie na którym są napisane rzeczy potrzebne osobą które są ofiarą pożaru oraz adresy na które mają być wysyłane rzeczy. Pożary nękają Kalifornię od poniedziałku, a rozprzestrzeniają się wyjątkowo szybko ze względu na silny, pustynny wiatr. Na razie wiadomo, że zginęła jedna osoba. Poniżej jest ten filmik który został przez nas przetłumaczony i wrzucony na nasz kanał na YouTube.


Tego samego dnia Justin Bieber na swoim Instagram Stories wstawił filmik skierowany do swojej mamy, w którym mówi o niej naprawdę dobre rzeczy. Widać, że szanuje bardzo swoją rodziciekę i bardzo się za nią stęsknił. Jak wiadomo jednak mogli się spotkać, o czym wspomnimy Wam w kolejnym wpisie. Przetłumaczyliśmy dla Waszej wygody jego krótką wypowiedź.

Mamo bardzo Cię kocham, jesteś taka piękna. Mam nadzieję, że masz świetny dzień.

A kilka godzin po tym na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze swoją mamą z Justice Speaks Benefit, które odbyło się w Los Angeles. Miało to miejsce 9 grudnia, a także o tym będziecie mogli przeczytać w kolejnych wpisach. Ten dzień był wyjątkowy dla piosenkarza, gdyż już dawno nie widział się ze swoją mamą. My także cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć tę dwójkę razem!

Kocham Cię mamo!! Jestem taki dumny z Ciebie i twojego serca dla ludzi..inspirujesz mnie, bym był lepszy..


KATEGORIE:
Instagram
Los Angeles
Media społecznościowe:
Pattie Mallette
Youtube

KOMENTARZE