Aktualizacje Bkstg oraz Facebooka – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

12/12/2017 
Aktualizacje Bkstg oraz Facebooka
Wpis został dodany przez: Tusihuana

5 grudnia nasz idol na swoim Facebooku opublikował zdjęcie zrobione przez paparazzi na którym znajduje się ze swoim tatą. Justin ma na sobie krótkie brązowe spodenki oraz czarne klapki, a Jeremy ma na sobie czarną czapkę, niebieską koszulkę, białe spodenki oraz białe buty. Nasz idol do tego zdjęcia dodał również opis, taki sam jak wcześniej pojawił się na Instagramie. Przeczytajcie go ponownie!

„Uwielbiam kontynuować poznawanie mojego ojca. Uwielbiam pracować poprzez ciężkie rzeczy, aby dostać się do dobrych rzeczy. Związki są warte walki, szczególnie z rodziną !! Kocham cię na zawsze i zawsze tatusiu!”.


W nocy 9 grudnia, nasz idol na Facebooku opublikował filmik w który mówi o pomocy ofiarą pożaru w Kalifornii. Pożary od kilku dni sieją spustoszenie w Kalifornii. Ewakuowano już ponad 10 tysięcy osób, a kolejne 150 tysięcy zostanie ewakuowanych. Setki domów spłonęło doszczętnie, a tysiące uległo uszkodzeniu. W wyniku pożarów spłonął już obszar o wielkości ponad 34 tysięcy hektarów. Ogień rozprzestrzenia się dzięki silnym wiatrom. Poniżej możecie obejrzeć opublikowany film przez niego.

8 grudnia w aplikacji Bkstg nasz idol opublikował zdjęcie zrobione przez paparazzi które zostało mu zrobione podczas spaceru po Los Angeles, na zdjęciu możemy zobaczyć go ubranego w białą bluzę, białe spodenki, białą bluzkę, czarny plecak oraz na głowie pomarańczową bandamkę. Wyglądał naprawdę niesamowicie!


Kategorie:
BKSTG, Charytatywność, Facebook, Filmiki z Justinem, Inne:, Jeremy Bieber, Media społecznościowe:, Nowości, Rodzina, Zdjęcia,
KOMENTARZE