Aktualizacje Bkstg oraz Facebooka – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Aktualizacje Bkstg oraz Facebooka - 12 Gru 2017 / Tusihuana

5 grudnia nasz idol na swoim Facebooku opublikował zdjęcie zrobione przez paparazzi na którym znajduje się ze swoim tatą. Justin ma na sobie krótkie brązowe spodenki oraz czarne klapki, a Jeremy ma na sobie czarną czapkę, niebieską koszulkę, białe spodenki oraz białe buty. Nasz idol do tego zdjęcia dodał również opis, taki sam jak wcześniej pojawił się na Instagramie. Przeczytajcie go ponownie!

„Uwielbiam kontynuować poznawanie mojego ojca. Uwielbiam pracować poprzez ciężkie rzeczy, aby dostać się do dobrych rzeczy. Związki są warte walki, szczególnie z rodziną !! Kocham cię na zawsze i zawsze tatusiu!”.


W nocy 9 grudnia, nasz idol na Facebooku opublikował filmik w który mówi o pomocy ofiarą pożaru w Kalifornii. Pożary od kilku dni sieją spustoszenie w Kalifornii. Ewakuowano już ponad 10 tysięcy osób, a kolejne 150 tysięcy zostanie ewakuowanych. Setki domów spłonęło doszczętnie, a tysiące uległo uszkodzeniu. W wyniku pożarów spłonął już obszar o wielkości ponad 34 tysięcy hektarów. Ogień rozprzestrzenia się dzięki silnym wiatrom. Poniżej możecie obejrzeć opublikowany film przez niego.

8 grudnia w aplikacji Bkstg nasz idol opublikował zdjęcie zrobione przez paparazzi które zostało mu zrobione podczas spaceru po Los Angeles, na zdjęciu możemy zobaczyć go ubranego w białą bluzę, białe spodenki, białą bluzkę, czarny plecak oraz na głowie pomarańczową bandamkę. Wyglądał naprawdę niesamowicie!


KATEGORIE:
BKSTG
Charytatywność
Facebook
Filmiki z Justinem
Inne:
Jeremy Bieber
Media społecznościowe:
Nowości
Rodzina
Zdjęcia

KOMENTARZE