(09.12) Z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

12/12/2017 
(09.12) Z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Przez długi czas nie mieliśmy żadnej okazji zobaczyć naszego idola spędzającego czas ze swoją mamą, aż do 9 grudnia gdzie nasz ulubieniec pojawił się wraz z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles. To wydarzenie zostało zorganizowane, żeby ludzie opowiedzieli o swoich przejściach które musieli przebyć po strasznych dla nich wydarzeniach na tle seksualnym. Justin Bieber pojawił się, żeby wesprzeć swoją mamę która występowała opowiadając o swoich przeżyciach o których możecie przeczytać w jej książce. Artysta miał na sobie białą koszulkę, czarne spodnie, czerwone buty, złoty łańcuszek oraz ku zaskoczeniu okulary, natomiast Pattie ubrała czarną sukienkę, czerwone buty oraz trzymała czarną torebkę. Jak możemy zauważyć bardzo ich stroje do siebie pasowały, czyżby wcześniej to ustalili ze sobą? Mama naszego idola również powiedziała kilka słów o nim. Możecie je przeczytać poniżej.

„Myślę, że on po prostu skupia się na Bogu, naprawdę próbuje zrozumieć co się liczy i co jest ważne. Myślę, że on stara się być kimś normalnym w tym nienormalnym świecie, stara się znaleźć równowagę. Czuję, że dorósł i jestem z niego naprawdę dumna”.

12345678910111213

Następnego dnia mama naszego idola na swoim Instagramie opublikowała z nim dwa zdjęcia, które są zrobione podczas Justice Speaks Benefit. Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć ich pozujących na ściance tego wydarzenia, piosenkarz jest zapatrzony w swoją mamę i dzięki temu robi nam się ciepło na sercu. Do tego zdjęcia Pattie również dodała opis, który także mamy przetłumaczony niżej.

„Dzisiejszy dzień był dla mnie zaszczytem i błogosławieństwem. Miłość nie jest głucha. Dziękuję Ci @sharonfrancesca1 za to, że robisz to, co robisz codziennie i zapraszasz mnie do bycia tego częścią.#justicespeaks
Mojemu największemu fanowi i kibicowi dzisiaj, dziękuję Ci @justinbieber. To tyle dla mnie znaczyło, że mam cię dzisiaj. Kocham cię do księżyca i z powrotem. Xo #lovewins”

Natomiast na drugim zdjęciu opublikowanym przez matkę naszego idola widzimy, że siedzą w samochodzie, artysta jest zapatrzony tym razem w widoki które widzi za oknem auta. Do tego zdjęcia również został dodany opis, który możecie zobaczyć już teraz, poniżej!

„Bez względu na to, jak sławny, stary czy duży będziesz @justinbieber, zawsze będziesz moim chłopcem. #happyplace –
Dziękuję za twoją pomoc, która sprawiła, że dziś świecę @facemeplease i @dthreets ! Bóg wiedział, że cię potrzebuję.”

Benjamin Caya znajomy Pattie na swoim Instagramie dodał trzy zdjęcia na które zostały zrobione podczas tego wydarzenia i na nich znajduje się nasz idol. Na pierwszym i drugim zdjęciu widzimy Justina Biebera pozującego do wspólnego zdjęcia z uczestnikami Justice Speaks Benefit. Natomiast na trzecim zdjęciu jest nasz idol ze swoją mamą na którym pozują na ściance wspomnianego już nie raz wydarzenia. Do tych zdjęć Benjamin dodał opis.

„Wow, co za niesamowite wydarzenie. Dziękuję @justicespeaks za gościnę i dziękuję @pattiemallette za zaproszenie. Byliście absolutnie niesamowici, oszałamiający i nie mogę powiedzieć już nic lepszego. Łzy napływały do oczu wszystkim w pomieszczeniu. Cóż za potężną rzecz robi ta organizacja dla młodych ludzi na całym świecie. @sharonfrancesca1 byłaś niesamowita! Dziękuję, że jesteś tak wspaniałą osobą i inspiracją do pomocy innym! #justicespeaks #table#4 #humantraficking”


Kategorie:
Charytatywność, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Pattie Mallette, Rodzina, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE