(09.12) Z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
13.09 Jimmy Fallon - The Tonight Show
28.09 ‘Tha Carter V’ - Collab w piosence z Justinem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(09.12) Z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles - 12 Gru 2017 / Tusihuana

Przez długi czas nie mieliśmy żadnej okazji zobaczyć naszego idola spędzającego czas ze swoją mamą, aż do 9 grudnia gdzie nasz ulubieniec pojawił się wraz z Pattie na Justice Speaks Benefit w Los Angeles. To wydarzenie zostało zorganizowane, żeby ludzie opowiedzieli o swoich przejściach które musieli przebyć po strasznych dla nich wydarzeniach na tle seksualnym. Justin Bieber pojawił się, żeby wesprzeć swoją mamę która występowała opowiadając o swoich przeżyciach o których możecie przeczytać w jej książce. Artysta miał na sobie białą koszulkę, czarne spodnie, czerwone buty, złoty łańcuszek oraz ku zaskoczeniu okulary, natomiast Pattie ubrała czarną sukienkę, czerwone buty oraz trzymała czarną torebkę. Jak możemy zauważyć bardzo ich stroje do siebie pasowały, czyżby wcześniej to ustalili ze sobą? Mama naszego idola również powiedziała kilka słów o nim. Możecie je przeczytać poniżej.

„Myślę, że on po prostu skupia się na Bogu, naprawdę próbuje zrozumieć co się liczy i co jest ważne. Myślę, że on stara się być kimś normalnym w tym nienormalnym świecie, stara się znaleźć równowagę. Czuję, że dorósł i jestem z niego naprawdę dumna”.

12345678910111213

Następnego dnia mama naszego idola na swoim Instagramie opublikowała z nim dwa zdjęcia, które są zrobione podczas Justice Speaks Benefit. Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć ich pozujących na ściance tego wydarzenia, piosenkarz jest zapatrzony w swoją mamę i dzięki temu robi nam się ciepło na sercu. Do tego zdjęcia Pattie również dodała opis, który także mamy przetłumaczony niżej.

„Dzisiejszy dzień był dla mnie zaszczytem i błogosławieństwem. Miłość nie jest głucha. Dziękuję Ci @sharonfrancesca1 za to, że robisz to, co robisz codziennie i zapraszasz mnie do bycia tego częścią.#justicespeaks
Mojemu największemu fanowi i kibicowi dzisiaj, dziękuję Ci @justinbieber. To tyle dla mnie znaczyło, że mam cię dzisiaj. Kocham cię do księżyca i z powrotem. Xo #lovewins”

Natomiast na drugim zdjęciu opublikowanym przez matkę naszego idola widzimy, że siedzą w samochodzie, artysta jest zapatrzony tym razem w widoki które widzi za oknem auta. Do tego zdjęcia również został dodany opis, który możecie zobaczyć już teraz, poniżej!

„Bez względu na to, jak sławny, stary czy duży będziesz @justinbieber, zawsze będziesz moim chłopcem. #happyplace –
Dziękuję za twoją pomoc, która sprawiła, że dziś świecę @facemeplease i @dthreets ! Bóg wiedział, że cię potrzebuję.”

Benjamin Caya znajomy Pattie na swoim Instagramie dodał trzy zdjęcia na które zostały zrobione podczas tego wydarzenia i na nich znajduje się nasz idol. Na pierwszym i drugim zdjęciu widzimy Justina Biebera pozującego do wspólnego zdjęcia z uczestnikami Justice Speaks Benefit. Natomiast na trzecim zdjęciu jest nasz idol ze swoją mamą na którym pozują na ściance wspomnianego już nie raz wydarzenia. Do tych zdjęć Benjamin dodał opis.

„Wow, co za niesamowite wydarzenie. Dziękuję @justicespeaks za gościnę i dziękuję @pattiemallette za zaproszenie. Byliście absolutnie niesamowici, oszałamiający i nie mogę powiedzieć już nic lepszego. Łzy napływały do oczu wszystkim w pomieszczeniu. Cóż za potężną rzecz robi ta organizacja dla młodych ludzi na całym świecie. @sharonfrancesca1 byłaś niesamowita! Dziękuję, że jesteś tak wspaniałą osobą i inspiracją do pomocy innym! #justicespeaks #table#4 #humantraficking”


KATEGORIE:
Charytatywność
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Pattie Mallette
Rodzina
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE