Aktualizacje Instagrama | Instagram Stories – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Aktualizacje Instagrama | Instagram Stories - 15 Gru 2017 / Patrycja

Ostatnią aktualizacją naszego ulubieńca na Instagramie oraz Instagram Stories to filmiki w ktorych nasz ulubieniec wypowiada się co myśli. Na filmikach wypowiada się na temat Keatona Jones – chłopca, który nagrał wideo o byciu zastraszanym. Wspomina o tym że chłopiec jest szefem, jest legendą. Mówi że jest inspiracją mówi również o tym, że Keaton nawet jeśli jest zastraszany to współczuje innym ludziom, choć sam to przeżywa i właśnie to jest świadectwem tego kim jest, że jest legendą. Ostatnim filmikiem dodanym na konto piosenkarza jest smutne nagranie Keatona, który wypowiada się właśnie o zastraszaniu. W opisie wokalista mówi, że chłopiec ma w nim przyjaciela, może do niego napisać na DM i mogą porozmawiać oraz, że go kocha.

12345

Nasz ulubieniec także wykazał aktywność poprzez zaobserwowanie gwiazdora, piosenkarza, pewnie znanego nam wszystkim Shawna Mendesa. Także kanadyjczyka, o niezwykłym talencie. Jak wiadomo kilka razy już o nim wspominał nawet poprzez swój Instagram, a teraz postanowił dołączyć do grona obserwujących artysty. Może w przyszłości dostaniemy jakąś kolaborację? Kto wie! Czekamy na to.


KATEGORIE:
Filmiki z Justinem
Inne:
Instagram
Media społecznościowe:
Nowości

KOMENTARZE