(21.12) Z fanami oraz grając w piłkę nożną w Los Angeles – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

28/12/2017 
(21.12) Z fanami oraz grając w piłkę nożną w Los Angeles
Wpis został dodany przez: Amibizzle

Nie od dziś wiadomo, że piosenkarz lubi spędzać czas aktywnie poprzez uprawianie różnego rodzaju sportu. Dzień 21 grudnia nasz ulubieniec spędził właśnie aktywnie, ponieważ wokalista wraz z innymi grał w piłkę nożną na Uniwersytecie Kalifornijskim w pięknym mieście, jakim jest Los Angeles, w stanie Kalifornia. Po samych zdjęciach można dostrzec, że nasz piłkarz jest w pełni skoncentrowany oraz skupiony na tym, co robi. Piosenkarz był ubrany w grubą bluzę, krótkie czerwone spodenki z Nike, a nogach miał wygodne buty.

Nie mogło się obyć bez zdjęć, a także nagrań od zawsze czujnych fanów, którzy zrobili sobie zdjęcia z piosenkarzem, a także nagrali go, kiedy jechał swoim samochodem! Wokalista zrobił sobie zdjęcia z fanami – dostaliśmy dwa takie zdjęcia. Nasz ulubieniec na obu jest szeroko uśmiechnięty. To cudownie móc widzieć go takiego, prawda? Oby takich zdjęć w niedalekiej przyszłości pojawiło się znacznie więcej!

1 234


Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE