(23.12) Zauważony przez fanów w Nowym Jorku – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(23.12) Zauważony przez fanów w Nowym Jorku - 29 Gru 2017 / Amibizzle

Niezawodni fani naszego wspólnego idola zauważyli artystę, kiedy ten był w Nowym Jorku. Nie obyło się bez zdjęć, a także filmików wokalisty z fanami! Najwyraźniej artysta powrócił do robienia sobie zdjęć oraz nagrywania video ze swoimi fanami! Widać po samych nagraniach, że piosenkarz naprawdę świetnie bawił się w towarzystwie innych ludzi. Na filmikach możemy dostrzec naszego ulubieńca, który tańczył i wygłupiał się z fanami. Fajnie jest widzieć go takiego, prawda?

123

Również tego dnia pojawiło się zdjęcie naszego idola, który był wtedy w niewielkim mieście Montclair, znajdujące się w New Jersey. Zdjęcie nie jest dobrej jakości, jednak widać wokalistę ubranego na sportowo, który był akurat w tym momencie na siłowni, aby zapewne trochę poćwiczyć. Już dawno nie otrzymaliśmy żadnej fotki naszego ulubieńca z siłowni. Oby było takich jeszcze więcej!

23.12 – W Nowym Jorku


23.12 – W New Jersey

Ostatnie zdjęcie naszego ulubieńca przebywającego w New Jersey zostało wykonane przez fana za pomocą popularnej aplikacji, jaką jest Snapchat. Piosenkarz przybył do jednej z najpopularniejszych restauracji, czyli Dairy Queen. Fotografia przedstawia wokalistę ubranego na sportowo – widać, że ma założoną czerwoną czapkę na głowie, czarną bluzę oraz spodnie dresowe z białymi paskami po boku, na nogach widnieją białe buty. Na zdjęciu widać, że artysta wpatruje się w jakiś punkt.


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Miejsca:
Nowości
Nowy Jork
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE