(23.12) Zauważony przez fanów w Nowym Jorku – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

29/12/2017 
(23.12) Zauważony przez fanów w Nowym Jorku
Wpis został dodany przez: Amibizzle

Niezawodni fani naszego wspólnego idola zauważyli artystę, kiedy ten był w Nowym Jorku. Nie obyło się bez zdjęć, a także filmików wokalisty z fanami! Najwyraźniej artysta powrócił do robienia sobie zdjęć oraz nagrywania video ze swoimi fanami! Widać po samych nagraniach, że piosenkarz naprawdę świetnie bawił się w towarzystwie innych ludzi. Na filmikach możemy dostrzec naszego ulubieńca, który tańczył i wygłupiał się z fanami. Fajnie jest widzieć go takiego, prawda?

123

Również tego dnia pojawiło się zdjęcie naszego idola, który był wtedy w niewielkim mieście Montclair, znajdujące się w New Jersey. Zdjęcie nie jest dobrej jakości, jednak widać wokalistę ubranego na sportowo, który był akurat w tym momencie na siłowni, aby zapewne trochę poćwiczyć. Już dawno nie otrzymaliśmy żadnej fotki naszego ulubieńca z siłowni. Oby było takich jeszcze więcej!

23.12 – W Nowym Jorku


23.12 – W New Jersey

Ostatnie zdjęcie naszego ulubieńca przebywającego w New Jersey zostało wykonane przez fana za pomocą popularnej aplikacji, jaką jest Snapchat. Piosenkarz przybył do jednej z najpopularniejszych restauracji, czyli Dairy Queen. Fotografia przedstawia wokalistę ubranego na sportowo – widać, że ma założoną czerwoną czapkę na głowie, czarną bluzę oraz spodnie dresowe z białymi paskami po boku, na nogach widnieją białe buty. Na zdjęciu widać, że artysta wpatruje się w jakiś punkt.


Kategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Miejsca:, Nowości, Nowy Jork, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE