(03.01) W Beverly Hills | Z Seleną Gomez w West Hollywood – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

04/01/2018 
(03.01) W Beverly Hills | Z Seleną Gomez w West Hollywood
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubiony piosenkarz coraz częściej jest fotografowany z małymi dziećmi. Tym razem zdjęcia, które pojawiły się z 3 stycznia, pochodzą z Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Na zdjęciu jest on, z małą fanką. Można na nim dostrzec także jego uśmiech wysyłany prosto do dziecka. Ma na sobie białą koszulkę oraz białe spodnie. Na jednym ze zdjęć wyciąga ręce do niej, a na drugim całuje ją w policzek, co wygląda naprawdę uroczo. Na ostatnim jednak trzyma ją na rękach.

Oprócz zdjęć z fanką, także pojawiły się fotki, które zrobili tego dnia piosenkarzowi paparazzi. Opuszczał on wtedy siłownię o nazwie Hot Pilates. Nie był sam. Na zdjęciach także możemy dostrzec piosenkarkę, a także coraz częściej widywaną z nim Selenę Gomez. Na zdjęciach ta dwójka nie ma najlepszych min, być może byli zmęczeni po treningu, jaki wspólnie wykonali. Miało to miejsce w West Hollywood. Ale także zauważony został nieco później na ulicach tego miejsca, już samotnie, popijając sok.

03.01 – Z Seleną Gomez opuszczając siłownię Hot Pilates w West Hollywood, Kalifornia

03.01 – Zauważony w West Hollywood, KaliforniaKategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Selena Gomez, West Hollywood, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE