(14.02) Walentynki spędzone w Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(14.02) Walentynki spędzone w Los Angeles - 01 Mar 2018 / Vienna

14 lutego przypada święto wszystkich zakochanych, czyli popularne Walentynki. Ów dzień, jak sama nazwa wskazuje, spędza się z ukochaną osobą. Oczywiście i Justin Bieber zadbał, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy wyjątkowy. Spędził go z jego wieloletnią sympatią, aktorką i piosenkarką, znaną wszystkim Seleną Gomez. O wielkim szczęściu może mówić fanka, która miała okazję właśnie 14 lutego spotkać piosenkarza. Udało się jej zrobić z nim zdjęcie.

Paparazzi na początku zauważyli Biebera, gdy wędrował po Los Angeles. Nie był sam, gdyż towarzyszył mu znajomy. Znaleźli się w jednym z tamtejszych parków. Miał on na sobie żółtą bluzę, biały t-shirt oraz dresy z dziurami. Można śmiało powiedzieć, że taki outfit mu pasuje.

Mimo, iż 14 lutego miało miejsce święto zakochany to artysta nie odpuścił sobie siłowni. Ponownie udał się do swojej ulubionej, „Equinox”, znajdującej się w dzielnicy Beverly Hills, słynnego miasta Los Angeles. Tym razem jednak jego outfit uległ zmianie. Ale nie będziemy nic zdradzać, aby zobaczyć co miał na sobie i jak wyglądał, po prostu kliknijcie w poniższe zdjęcia i zajrzyjcie do galerii.

Oczywiście po skończonym treningu przed budynkiem siłowni czekali na niego fotoreporterzy, by móc ponownie go sfotografować. Miał na sobie ten sam strój co wcześniej, ale wychodząc miał do połowy włożoną koszulkę, dzięki czemu możemy obejrzeć jego tatuaże, które niedawno zrobił.

Tego dnia postanowił zabrać swoją ukochaną do Saban Theater, który znajduje się w Beverly Hills. Dzięki fotoreporterom mamy możliwość przyjrzeć się tej dwójce, która właśnie opuszczała to miejsce. Widać, że oboje wyglądają naprawdę dobrze. Wiara dla Justina Biebera jest bardzo ważna, więc przed rozpoczęciem prawdziwego świętowania Walentynek, zabrał pannę Gomez do kościoła.

12

Następnie po wizycie w kościele, dwójka udała się do 5-cio gwiazdkowego hotelu Montage, który znajduje się również w popularnej dzielnicy, jaką jest Beverly Hills. Jak wiadomo piosenkarz także tam mieszka, więc dobrze zna tę okolicę. W jakim celu zabrał tam dziewczynę? Aby zjeść razem kolację i spędzić miło czas w dzień zakochanych. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, aby sprawdzić jak wyglądali w tamtym czasie.

Para zakochanych udała się do hotelowej restauracji, aby zjeść romantyczną kolację w swoim towarzystwie. Po zdjęciach widać, iż miło spędzili ze sobą czas i nie szczędzili sobie czułości. Oboje na zdjęciach się przytulają, całują, a również widać, że dobrze się ze sobą czują i bawią. Miejmy nadzieję, że jest tak między nami cały czas!

12


KATEGORIE:
Beverly Hills
Filmiki z Justinem
Inne:
Jelena
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Osoby:
Paparazzi
Selena Gomez
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów
Związki:

KOMENTARZE