(15.02) W West Hollywood | Beverly Hills – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(15.02) W West Hollywood | Beverly Hills - 01 Mar 2018 / Vienna

Trzeba przyznać, iż w ciągu ostatnich dni mamy wiele szczęścia dostając sporo zdjęć od paparazzich. Kolejny dzień to 15 luty, kiedy to mamy przyjemność przyjrzeć się fotografiom piosenkarza. Bieber został zauważony w Beverly Hills, gdy opuszczał, jeden z tamtejszych lokali z kubkiem napoju w ręku. Był szczególnie zapatrzony w swój telefon. Miał na sobie szarą bluzkę oraz czerwone, krótkie spodenki.

Kolejno udał się do spa Vodo w zachodnim Hollywood, aby móc się zrelaksować po całym dniu. Widać, że wyszło mu to naprawdę na dobrze. Nasz ulubieniec uprawia sport, dużo też pracuje, więc taki relaks oczywiście jest jak najbardziej zasłużony. Nie zmienił swojego outfitu od czasu ostatnich zdjęć od fotoreporterów.

Na koniec tego dnia piosenkarz pojawił się w restauracji typu fast-food, „Hamburger Haven”, aby zjeść smaczny posiłek, znajdującej się w zachodnim Hollywood. Również i z tego nie mogło zabraknąć zdjęć. Kiedy tylko zauważono go tam, od razu zrobiono mu kilka fotek, które chwile potem pojawiły się publicznie w sieci.KATEGORIE:
Filmiki z Justinem
Hollywood
Inne:
Los Angeles
Miejsca:
Paparazzi
Zdjęcia

KOMENTARZE