(15.02) W West Hollywood | Beverly Hills – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

01/03/2018 
(15.02) W West Hollywood | Beverly Hills
Wpis został dodany przez: Vienna

Trzeba przyznać, iż w ciągu ostatnich dni mamy wiele szczęścia dostając sporo zdjęć od paparazzich. Kolejny dzień to 15 luty, kiedy to mamy przyjemność przyjrzeć się fotografiom piosenkarza. Bieber został zauważony w Beverly Hills, gdy opuszczał, jeden z tamtejszych lokali z kubkiem napoju w ręku. Był szczególnie zapatrzony w swój telefon. Miał na sobie szarą bluzkę oraz czerwone, krótkie spodenki.

Kolejno udał się do spa Vodo w zachodnim Hollywood, aby móc się zrelaksować po całym dniu. Widać, że wyszło mu to naprawdę na dobrze. Nasz ulubieniec uprawia sport, dużo też pracuje, więc taki relaks oczywiście jest jak najbardziej zasłużony. Nie zmienił swojego outfitu od czasu ostatnich zdjęć od fotoreporterów.

Na koniec tego dnia piosenkarz pojawił się w restauracji typu fast-food, „Hamburger Haven”, aby zjeść smaczny posiłek, znajdującej się w zachodnim Hollywood. Również i z tego nie mogło zabraknąć zdjęć. Kiedy tylko zauważono go tam, od razu zrobiono mu kilka fotek, które chwile potem pojawiły się publicznie w sieci.Kategorie:
Filmiki z Justinem, Hollywood, Inne:, Los Angeles, Miejsca:, Paparazzi, Zdjęcia,
KOMENTARZE