(15.03) Premiera Midnight Sun w ArcLight Hollywood w Hollywood – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

17/03/2018 
(15.03) Premiera Midnight Sun w ArcLight Hollywood w Hollywood
Wpis został dodany przez: Tusihuana

15 marca miało miejsce wydarzenie, które było spowodowane premierą filmu „Midnight Sun”. Jedną z głównych ról gra przyjaciel naszego idola, dokładniej Patrick Schwarzenegger. Oprócz tego u jego boku można zobaczyć takie gwiazdy jak Bella Thorne czy Rob Riggle. Same gwiazdy, czyż nie? Na dywanie podczas premiery w ArcLight Hollywood u boku Patricka pojawił się nasz ulubiony artysta. Wszystko miało miejsce w Hollywood. Również można było na zdjęciach wyłapać innych znajomych jak np. Ryan Good. Mamy zdjęcia, videa a także wypowiedź przyjaciela idola na jego temat. Jesteście tego ciekawi? Zobaczcie wszystko niżej!

Patrick Schwarzenegger o piosenkarzu i jego wsparciu na premierze #MidnightSunMovie: „Jestem naprawdę błogosławiony, że mogę nazwać go przyjacielem, jest naprawdę świetnym facetem. Jestem naprawdę szczęśliwy, że przyszedł aby mnie wesprzeć, a ja będę wspierał go przez całe życie.”

1234

Nie mogło zabraknąć jednakże zdjęć od fanów. Niestety z tego wydarzenia są jedynie 3 fotki, jednak zawsze warto je zobaczyć. Na jednym Justin Bieber załapał się właściwie przypadkowo, podczas robienia zdjęcia Patricka z fanem. Tutaj dokładniej możemy zauważyć, że miał on na sobie czarną bluzę z białym napisem „Fear of God”.


Kategorie:
Fani:, Filmiki z Justinem, Hollywood, Inne:, Inni o Justinie:, Kalifornia, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Przyjaciele, Publiczne wystąpienia, Wydarzenia, Wypowiedzi, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE