(15.03) Premiera Midnight Sun w ArcLight Hollywood w Hollywood – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(15.03) Premiera Midnight Sun w ArcLight Hollywood w Hollywood - 17 Mar 2018 / Tusihuana

15 marca miało miejsce wydarzenie, które było spowodowane premierą filmu „Midnight Sun”. Jedną z głównych ról gra przyjaciel naszego idola, dokładniej Patrick Schwarzenegger. Oprócz tego u jego boku można zobaczyć takie gwiazdy jak Bella Thorne czy Rob Riggle. Same gwiazdy, czyż nie? Na dywanie podczas premiery w ArcLight Hollywood u boku Patricka pojawił się nasz ulubiony artysta. Wszystko miało miejsce w Hollywood. Również można było na zdjęciach wyłapać innych znajomych jak np. Ryan Good. Mamy zdjęcia, videa a także wypowiedź przyjaciela idola na jego temat. Jesteście tego ciekawi? Zobaczcie wszystko niżej!

Patrick Schwarzenegger o piosenkarzu i jego wsparciu na premierze #MidnightSunMovie: „Jestem naprawdę błogosławiony, że mogę nazwać go przyjacielem, jest naprawdę świetnym facetem. Jestem naprawdę szczęśliwy, że przyszedł aby mnie wesprzeć, a ja będę wspierał go przez całe życie.”

1234

Nie mogło zabraknąć jednakże zdjęć od fanów. Niestety z tego wydarzenia są jedynie 3 fotki, jednak zawsze warto je zobaczyć. Na jednym Justin Bieber załapał się właściwie przypadkowo, podczas robienia zdjęcia Patricka z fanem. Tutaj dokładniej możemy zauważyć, że miał on na sobie czarną bluzę z białym napisem „Fear of God”.


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hollywood
Inne:
Inni o Justinie:
Kalifornia
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Przyjaciele
Publiczne wystąpienia
Wydarzenia
Wypowiedzi
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE