(17.03) Piłka nożna w Playa Vista | Hokej w Panorama City – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

19/03/2018 
(17.03) Piłka nożna w Playa Vista | Hokej w Panorama City
Wpis został dodany przez: Tusihuana

17 marca nasz idol został zauważony przez paparazzich grając w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia. Jak możemy zauważyć był w świetnym humorze oraz widać było w nim zapał, robił wszystko, żeby jego drużyna wygrała. Piosenkarz miał na sobie czarną koszulkę, czarne spodenki, czarne skarpetki, żółte buty. Jak możemy również zauważyć Justinowi zaczęły przeszkadzać jego włosy podczas gry, więc związał je w kitkę. Po meczu nasz idol wsiadł do samochodu po czym wychylił się przez okno, krzycząc do kolegów.

1 23456789 1011121314 15

17.03 – Podczas gry w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia


17.03 – Sfotografowany przez fanów grając w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia

17.03 – Zauważony w samochodzie w Playa Vista, Kalifornia


Po jakimś czasie paparazzi zauważyli piosenkarza opuszczającego Coffee Bean & Tea Leaf. Piosenkarz przebrał się w białą koszulkę, czarne skarpetki, czarne buty, żółtą czapkę i miał na sobie spodenki, które miał podczas gry w piłkę w Playa Vista.

Wieczorem Justin Bieber został zauważony przed LA Kings Valley Ice Center w Panorama City, gdzie przyjechał jak co jakiś czas, aby zagrać w swój ulubiony sport – czyli w hokeja. Na miejsce nasz idol przyjechał swoim niebieskim autem. Kolejny raz się przebrał i tym razem miał na sobie białą bluzę, niebieskie spodnie, białe buty oraz na początku miał założoną czerwoną czapkę, ale po chwili ją zdjął i założył kaptur na głowę. Po jakimś czasie paparazzi weszli do środka i zaczęli piosenkarzowi robić zdjęcia podczas gry.

17.03 – Po przybyciu do Los Angeles Kings Valley Ice Center w Panorama City, Kalifornia


17.03 – Podczas gry w hokej w Panorama City, Kalifornia
Kategorie:
Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, West Hollywood, Zdjęcia,
KOMENTARZE