(23.03) Wypadek samochodowy w West Hollywood – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(23.03) Wypadek samochodowy w West Hollywood - 02 Kwi 2018 / Tusihuana

23 marca nie był niestety szczęśliwym dniem dla Justina Biebera. Brał on udział w wypadku samochodowym, który zdarzył się w West Hollywood. Pierwszym miejscem gdzie zauważono go tego dnia były ulice Beverly Hills, w stanie Kalifornia, gdzie piosenkarz przemieszczał się swoim jasno-niebieskim Lamborgini. Na zdjęciach widać jego twarz, wyłaniającą się zza szyby samochodu. Widać, że artysta jechał z koszulką zarzuconą na ramię. Mamy video kiedy opuszczał on także swoją prywatną posesję. Widział się tam z Baskin Champion. Według E! News była w jego domu, spędzili dużo czasu razem w środku. Przybyła tam sama. Po spędzeniu czasu razem, wieczorem oboje opuścili dom osobnymi samochodami.


Następnie piosenkarz został zauważony w różowej bluzie, szarych spodenkach z białymi sznurkami oraz czarnych butach zaraz po przybyciu do kościoła. Standardowo był to Saban Theater, który znajduje się w Beverly Hills. Widać, że piosenkarz odpuścił sobie tego dnia jazdę jasno-niebieskim Lamborgini i przerzucił się na inny ze swoich samochodów.

Wróćmy do wypadku. Miał miejsce przed 9 wieczorem, na Sunset Boulevard. Według świadków Bieber i drugi kierowca spisali oświadczenie. Policja nie spisała raportu. Jego samochód miał wgnieciony tył. Świadkowie wypadku stwierdzili, że nikt nie został poszkodowany. Według świadków piosenkarz zaraz po wypadku podszedł do drugiego samochodu, aby upewnić się, że kierowcy nic się nie stało.

Fanka, która widziała wczoraj stłuczkę: „Właśnie widziałam jak Justin Bieber miał stłuczkę samochodową. Kocham Cię i mam nadzieję, że w porządku.”

Kiedy jednak piosenkarz kilka dni późniejzostał zapytany o wypadek i o to jak się czuje, odpowiedział: „Um… Jestem wdzięczny, że nie prowadziłem ‚złym chłopcem’” – mówiąc to miał na myśli swoje Lamborgini.


KATEGORIE:
Beverly Hills
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
West Hollywood
Zdjęcia

KOMENTARZE