(24.03) Dzień spędzony w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

02/04/2018 
(24.03) Dzień spędzony w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Z dnia 24 marca dostaliśmy naprawdę wiele fotek Justina Biebera. Wszystkie pochodzą z Kalifornii. Początkowo nasz ulubieniec został złapany przez paparazzich w miejscu o nazwie Coffee Bean & Tea Leaf w West Hollwyood. Miał na sobie żółto czerwone spodnie oraz bluzę, które były w komplecie. Wielu fanów porównuje to do stroju frytek z Mc Donald’s, czyż to nie jest zabawne? Zdjęcia z przybycia, samego miejsca oraz z czasu opuszczania znajdziecie w naszej galerii!

12

24.03 – Zmierzając do Coffee Bean & Tea Leaf w West Hollywood, Kalifornia

24.03 – W Coffee Bean & Tea Leaf w West Hollywood, Kalifornia

24.03 – Opuszczając Coffee Bean & Tea Leaf w West Hollywood, Kalifornia


Piosenkarz został także złapany przez paparazzich w Playa Vista, w Kalifornii, gdzie przybył aby zagrać mecz piłki nożnej. Razem z nim zagrały takie osoby jak m.in. Josh Mehl, Jordon Durst czy Nick Markham. Według świadków nasz ulubieniec dołączył do drużyny Churchome i będzie bywał na meczach o ile będzie to możliwe. Zdjęcia zostały wykonane w czasie kiedy tylko tam przybył ale także w czasie gry, czy nawet kiedy opuszczał już boisko. Do tego także mamy zdjęcia od fanów, którzy bacznie obserwowali poczynania artysty. Zachęcamy do sprawdzenia ich wszystkich!

1234567

Wypowiedzi fanów:
– „Właśnie przebiegł obok mnie Justin Bieber.””
– „Mój brat grał w piłkę z Justinem Bieberem dzisiaj.”

24.03 – Zauważony w Playa Vista, Kalifornia

24.03 – Podczas gry w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia

24.03 – Sfotografowany przez fanów w czasie gry w piłkę nożną w Playa Vista, Kalifornia

24.03 – Opuszczając boisko do piłki nożnej w Playa Vista, Kalifornia

Z tego dnia to nie wszystko. Fotoreporterzy nie odpuścili, a kiedy piosenkarz spacerując, przemierzał ulice Los Angeles ponownie zrobili mu kilka fotek. Nie miał on na sobie koszulki, trzymał ją w ręku, a miał na sobie jedynie buty oraz czarne krótkie spodenki. Podobnie stało się w Hollywood. Także spacerował ulicami tego miejsca, mając na sobie białą koszulkę, czarne spodenki i te same buty. Wygląda jakby się śpieszył.

24.03 – Spacerując po Los Angeles, Kalifornia

24.03 – Zauważony w Hollywood, Kalifornia


Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Hollywood, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Osoby:, Paparazzi, Przyjaciele, West Hollywood, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE