(27.03) Dzień w Kalifornii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

02/04/2018 
(27.03) Dzień w Kalifornii
Wpis został dodany przez: Tusihuana

27 marca to ponownie dzień, kiedy zostaliśmy zarzuceni zdjęciami od paparazzich. Pierwsze z nich trafiły do nas z Beverly Hills, oczywiście w stanie Kalifornia. Piosenkarz został zauważony spacerując w tym miejscu. Miał na sobie białą bluzę z napisem „Trasher”, pod nią bluzkę w biało-czarne paski, czerwone spodenki oraz białe buty. Za to fani zrobili mu zdjęcia, kiedy pojawił się w West Hollywood, swoim jasno-niebieskim Lamborgini.

27.03 – Zauważony w Beverly Hills, Kalifornia

27.03 – Sfotografowany przez fanów w West Hollywood, Kalifornia

W swoim Lamborgini artysta także został zauważony przed kancelarią prawną, która także znajduje się w Beverly Hills. Piosenkarza widać za kierownicą samochodu, kiedy właściwie już wyjeżdżał z tego miejsca. Następne zdjęcia, jakie otrzymaliśmy były z czasu, gdy ten opuszczał Soulcycle, zaraz po treningu. Miał na sobie to samo ubranie co w czasie, kiedy paparazzi zrobili mu zdjęcia w Beverly Hills.

27.03 – Przed kancelarią prawną w Beverly Hills, Kalifornia

27.03 – Opuszczając Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia

Ostatnie zdjęcia jakie otrzymaliśmy pochodzą z Voda Spa, zaraz po tym jak piosenkarz pojawił się w West Hollywood. Pierwsze są z czaau przybycia, jednak kolejne z czasu opuszczania tego miejsca. Miał na sobie ciemną bluzkę, białe spodenki, czerwone skarpetki oraz czerwone trampki firmy Vans. W czasie kiedy opuszczał to miejsce, artysta biegł i po drodze zgubił swoją czapkę, po którą się wrócił.

27.03 – Po przybyciu do Voda Spa w West Hollywood, Kalifornia

27.03 – OpuszczającVoda Spa w West Hollywood, Kalifornia


Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, West Hollywood, Zdjęcia,
KOMENTARZE