(28.03) Wielokrotnie zauważony w Kalifonii – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

02/04/2018 
(28.03) Wielokrotnie zauważony w Kalifonii
Wpis został dodany przez: Amibizzle

28 marca naszego ulubieńca było dosłownie pełno. Artysta został widziany tego dnia w kilku miejscach w przepięknej dzielnicy, jaką jest Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Na samym początku otrzymaliśmy zdjęcia, kiedy piosenkarz opuszczał siłownię Soulcycle. Wokalista ubrany był w białą koszulkę, a na to założoną miał niebieską bluzę, żółte leginsy, białe krótkie spodenki i sportowe, a zarazem wygodne buty. W dłoniach trzymał telefon, butelkę wody oraz ręcznik.

28.03 – Zauważony w Beverly Hills, Kalifornia.

Nasz ulubieniec niejednokrotnie pokazał, że ma dobre serce. Tak samo tego dnia, kiedy zauważył bezdomnych podszedł do nich i zaczął z nimi rozmawiać. Widać było, że jest zainteresowany i słuchał uważnie tego, co mają do powiedzenia te osoby. Artysta siedział, ale i położył się obok. Piosenkarz przyniósł bezdomnym wodę oraz jedzenie, jednak jeden z nich zaczął krzyczeć i kazał wynosić się wokaliście. Wzruszyło Was podejście naszego idola do tych bezdomnych? Bo my jesteśmy z niego bardzo dumni! Co sądzicie o tej sytuacji? Śmiało możecie wypowiedzieć swoje zdanie na ten temat na czacie, który znajduje się po lewej stronie!

Następnie mogliśmy zauważyć jak artysta przybył do znanego kościoła, czyli Saban Theater, do którego piosenkarz uczęszcza dość często. Kiedy wysiadał ze swojego luksusowego samochodu, można było zauważyć, że piosenkarz zmienił swoją stylizację, ponieważ miał na sobie czerwoną czapkę, białą bluzę, czarne spodnie i sportowe buty.

28.03 – Opuszczając Saban Theater w Beverly Hills, Kalifornia.


Kategorie:
Beverly Hills, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Youtube, Zdjęcia,
KOMENTARZE