(20.03) Dzień w Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.12 "Patience" z Blake Kelly
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(20.03) Dzień w Los Angeles - 02 Kwi 2018 / Amibizzle

20 marca nasz ulubieniec został zauważony i sfotografowany przez paparazzich. Piosenkarz miał wtedy na sobie czarną bluzę, czerwone spodnie, a na nogach wygodne i sportowe buty. W dłoni trzymał wodę. Włosy wokalisty coraz bardziej rzucają się w oczy, ponieważ są coraz dłuższe. W związku z tym myślicie, że nasz idol w końcu się przełamie i odwiedzi fryzjera w celu obcięcia włosów, tym samym przegrywając zakład, czy jednak wytrzyma jeszcze z tak długimi włosami? Co o tym sądzicie? Śmiało możecie napisać o tym na czacie, który znajduje się po lewej stronie na naszej stronie!

20.03 – W Beverly Hills, Kalifornia

20.02 – Zmierzając do klubu w Hollywood, Kalifornia

Kiedy nasz ulubieniec przybywał do klubu w znanej dzielnicy, czyli Hollywood, a później go opuszczał był tak samo ubrany, ale przebrał się, gdyż miał inną stylizację niż jak wtedy, gdy paparazzi sfotografowali go na ulicy. Wokalista miał na sobie niebieską koszulkę, a na nią założył jeansową kurtkę, oprócz tego był ubrany w białe spodnie z czarnymi paskami po boku. Na nogach piosenkarza spoczywały wygodne buty. Na jednym zdjęciu widać jak artysta ma założoną niebieską czapkę, a na drugim z kolei jak trzyma tą samą czapkę w dłoni.

20 marca – Nagrany przed klubem w Hollywood, Kalifornia


20.03 – Sfotografowany w Hollywood, Kalifornia

Wokalista odwiedził klub muzyczny Roxy Theater. Nasz ulubieniec oprócz tego, że świetnie się bawił, to wyszedł na scenę i wypowiedział się o Craigu Davidzie. Zdjęcia jak i filmiki zostały zrobione przez zawsze czujnych fanów, więc dzięki nim możemy zobaczyć jak artysta wyglądał podczas tamtych chwil. Warto dodać, że piosenkarz świetnie bawił się w towarzystwie fanów! Razem z innymi śpiewał, obejmując ich przy tym. Naszemu idolowi nie brakowało kreatywności, ponieważ wyrażał ją swoim oryginalnym tańczeniem.

1234567891011

20.03 – Nagrany w Hollywood, KaliforniaKATEGORIE:
Fani:
Hollywood
Inne:
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
Z fanami
Zdjęcia

KOMENTARZE